kapa
kapa (üye)
Kocaeli / Amatör

Studyo Çekim Tekniği

Uyarı

1. Forumda yazılan mesajlardan tamamen üye sorumludur.
  2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
  3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
  4. Konunuzu, ilgili ve sadece tek bir bölüme açın.
  5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
  6. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
  7. Site tanıtımı, reklam, satış ve satın alma ilanı şeklindeki mesajlar silinecektir.
  8. Özel mesaj sistemi ya da mail üzerinden dosya ve bilgi paylaşımı talebi içeren mesajlar silinecektir.
  9. Programların crack ve seriallerini dağıtmak, crack, warez, hack benzeri sitelerin tanitimi kesinlikle yasaktır.
  10. Telif hakları kanunu kapsamında; kullanma klavuzu, görüntülü belge veya dökümanların yayınlanması, bu belge ve dökümanları barındıran sitelere link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  11. Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini yayınlamak ve özel mesaj sistemindeki bir konunun foruma taşınması kesinlikle yasaktır. Rahatsız edici mesajları olduğunu düşündüğünüz üyeyi site yönetimine bildirin.
  12. Foruma konu açan ve cevap yazan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 21 Ekim 2007, 02:12 - İp: 88.***.**8.175
berats
berats (üye)
Bursa / Stüdyo Fotoğrafçısı

kardeş bir iyilik lutfet banada gönder teşekkürler [email protected]

Tarih: 25 Şubat 2008, 22:57 - İp: 88.***.**8.116
serkang
serkang (üye)
İzmir / Amatör

arkadaşım ben yeni gördüm hala elinizde varsa stüdyo çekim tekniği bilgileri bana da gönderirseniz sevinirim... [email protected] teşekkürler

Tarih: 25 Şubat 2008, 23:49 - İp: 78.***.**9.97
sahin31
sahin31 (üye)
Hatay / Stüdyo Fotoğrafçısı

ben de merak ettim alabilirmiyim?
[email protected]

Tarih: 27 Şubat 2008, 10:58 - İp: 78.***.**2.249
xcem
xcem (üye)
Denizli / Stüdyo Fotoğrafçısı

çok merak ettim [email protected]

Tarih: 27 Şubat 2008, 14:20 - İp: 88.***.**2.42
mtsn
mtsn (üye)
İstanbul / Reklam Fotoğrafçısı

selamlar bende rica edebilirmiyim.yeni başlayan biri olarak çok ihtiyacım var saygılar.. [email protected]
murat serin

Tarih: 27 Şubat 2008, 14:47 - İp: 85.***.**5.120
nihat29
nihat29 (üye)
İstanbul / Meraklı

kardeş bana da gönderebilir misin..

[email protected]

saolasın..

Tarih: 1 Mart 2008, 10:53 - İp: 88.***.**3.14
serkang
serkang (üye)
İzmir / Amatör

ben yeni gördüm yazınızı eğer elinizde varsa stüdyo çekim tekniği ile ilgili bilgiler banada yollaya bilirmisin... [email protected]

Tarih: 3 Mart 2008, 17:13 - İp: 78.***.**9.106
alipu
alipu (üye)
Ankara / Amatör

Bende fotoğraflı anlatım kitabınızdan alabilirmiyim . şimdiden teşekkür ederim. [email protected]

Tarih: 4 Mart 2008, 11:19 - İp: 85.***.**2.40
nehhir
nehhir (üye)
Malatya / Stüdyo Fotoğrafçısı

paylaşımın için teşekkürler bende alabilirim [email protected]

Tarih: 7 Mart 2008, 14:33 - İp: 88.***.**9.200
fotosan38
fotosan38 (üye)
Kayseri / Stüdyo Fotoğrafçısı

merhaba bende alabilirmiyim kardeşim
[email protected]

Tarih: 8 Mart 2008, 10:50 - İp: 88.***.**5.138