ismailduger
ismailduger (üye)
İstanbul / Amatör

Saat Çekimi

selamlar arkadaşlar saat çekerken saatlerin hep aynı pozisyonda arkasıda görünecek biçimde durmasını istiyorum yani şu şekilde https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSZ-FHWb3MLg5c6-93mB_RNv8F7dHHwRWSBTiytEbJeXIB4qbWK

bunu nasıl yapabilirim acaba?

Tarih: 22 Şubat 2013, 20:55 - İp: 78.***.**6.171
gokhanz
gokhanz (üye)
İstanbul / Amatör

daha önce ürün çekimi yapmamıi biri olarak ilk aklıma gelen arkaya beyaz fon her iki tarafada(aşağıya ve yukarıya) olmak üzere birer misina ipinden bağlayın sonrasında biraz pc müdahalesi ile bu tarz bir fotoğraf elde edilebilir gibi geldi bana.

İşi bilen ustalara saygısızlık yapmak istemem ama pratiklikde her çare bulunuyor işte

Tarih: 22 Şubat 2013, 21:19 - İp: 85.***.**9.11
evrendemir
evrendemir (üye)
İzmir / Meraklı

Çift tarafıda yapışkan olan beyaz band.

Tarih: 22 Şubat 2013, 21:38 - İp: 78.***.**9.196
ismailduger
ismailduger (üye)
İstanbul / Amatör

sagolun arkadaşlar misina olayı zaman olarak çok oyalayacaktır diye düşünüyorum daha bu işin dekupeside var sonuçta

ancak çift bant olayını anlamadım açarmısnız

Tarih: 22 Şubat 2013, 22:17 - İp: 78.***.**6.171
wemark
wemark (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Saatçi vitrinlerinde görürsünüz saat kayışının iç kısmına 1cm eninde şeffaf plastik bilezik vardır ondan satın alın. Bilezik kalıp halinde durmasını sağlar ve yere değen arka kısmınada çocukların oynadığı oyun hamurundan ufak bir dayanak yapın dik durması için. Misket büyüklüğünde. O kadar. Bol çekimler...

Tarih: 23 Şubat 2013, 00:51 - İp: 88.***.**2.249
evrendemir
evrendemir (üye)
İzmir / Meraklı

Ürün çekimlerinde yüzük bilezik....vs fon üzerinde dik durması için iki tarafı yapışkan olan bandlar kullanıyoruz, fon üzerinde istediğiniz gibi durmasını sağlıyor,

Çok çeşidi var, ne alırsan 1 lira olan dükkanlarda bile mevcut,

örnek için - TIKLAYIN

Tarih: 23 Şubat 2013, 01:35 - İp: 78.***.**9.196
ismailduger
ismailduger (üye)
İstanbul / Amatör

evrendemir yanlız benim çekim çadırım büyük boy sizin tekniğinizi uygulamam zor sanırım

Tarih: 24 Şubat 2013, 20:41 - İp: 78.***.**6.171
  • 1