kimeri
kimeri (üye)
İstanbul / Amatör

Nü Model Arayan Sanatçılar !!

Selam arkadaşlar ben Model arayan arkadaşlara gönüllü modelik yapmaya açığım yeterki sanatsal ve kaliteli bir çalışma yapabilecek yeteneği olan arkadaşlar olsun zamanımı ve zamanını boşa harcamasın. 40 yaşında Erkek Fitness yapan Vucudu Tukiyede ender raslanan bir orantı ve estetiğe sahip birisiyim. Daha önce resim çektirdim bir kaç yerde ama sıradan vasat işeler çıktı o yüzden uzun zamandır çektirmiyorum Adam gibi sanatına güvenen bir Fotoğraf sanatcısı olmadan . Fizik olarak daha önce çekilen resimlerimi görmek isterseniz bu siteden resimlerime bakabilirsiniz . İlgilenen ciddi ve sanatsal çalışma yapabilecek herkese modellik yapabilirim. http://forum.bodybuilding.com/photo/showgallery.php?ppuser=334929&cat=500

Şu an oradaki resimlerden farkım geçen hafta kazıttığım saçlarım... Mesajlarınızı bekliyorum.

#kimeri' tarafından 06.10.2008 19:54:52 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 6 Ekim 2008, 19:22 - İp: 78.***.**3.56
okoroglu
okoroglu (üye)
Ankara / Amatör

Abi alana mani olmayım.
O ne ya

Tarih: 9 Ekim 2008, 23:27 - İp: 88.***.**4.235
kimeri
kimeri (üye)
İstanbul / Amatör

Hayırdır neden ? alt tarafı resim çekiceksin ..

Tarih: 10 Ekim 2008, 18:09 - İp: 88.***.**3.62
photoblack
photoblack (üye)
İzmir / Meraklı

Tarih: 3 Kasım 2008, 20:24 - İp: 195.***.**4.88
photoblack
photoblack (üye)
İzmir / Meraklı

bu arada değinmeden edemeyeceğim sakal ve bıyıksız haliniz daha iyi

ama nü için ne kadar uygun bilmiyorum nü demek başta kadın veya estetik vücuda sahip modeller için uygun kanımca kaslı bir nü ile nasıl bir kompozisyon oluşturulabilineceği hakkında hiçbir fikrim yok

Tarih: 3 Kasım 2008, 20:27 - İp: 195.***.**4.88
tthacktt
tthacktt (üye)
İstanbul / Amatör

güzel kardeşim resim çizilir fotoğraf çekilir istersen önce bunu bir öğren sonra modellik ne onu öğren ayrıca vüjudun değil hareketi verişin ve duruşun önemlidir ben 8 yıldır profesyonel anlamda modelim ve bir çok üniversitede model durdum ama hiç senin ki gibi bir iln vermedin veren bir profesyonel model de görmedim...

Tarih: 9 Kasım 2008, 23:43 - İp: 85.***.**6.236
esoes
esoes (üye)
İçel / Stüdyo Fotoğrafçısı

bu vucudla nü olmaz arkadaşımmmm....tamam vucud iideee nü süüüüü olmaz bunun şansına küsss.....

Tarih: 28 Şubat 2009, 05:33 - İp: 78.***.**4.152
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

evet ustalar konustu bravo..
nü cıplak demektir cok bilen arkadaslar, cıplak kadın demek degildir.
erkek olursa nü olmazmıs.
sacmalamayın bari.
bu vucuttan nü olmaz demek zaten sacmalamanın sınır noktası.
neden olmazmış al bak bu vucuddan nü oluyor

http://www.fotokritik.com/716019

fikriniz yoksa zikrinizde olmasın bari.

---
adam modellik yapabilirim isteyene diyor, sana modellik yapcam yoksa kafanızı kırarım demiyor..
nü erkek model arıyorsanız dersinizki evet kardeşim benım boyle bir modele ihtiyacım var, ucrette anlasalım goruselim, hem nü cekmekle alakanız yok, hemde adama laf sokuyorsunuz.
kafanız nerede sizin?
burası bir fotograf sitesi
fotograf sitesinde modellik yapabilirim diyen birisi neden bukadar garip geliyor size anlayamıyorum.
bide ukalalık yapmayın bari......

Tarih: 7 Mart 2009, 23:00 - İp: 78.***.**7.42
huznunyuzuu
huznunyuzuu (üye)
Ankara / Amatör

açıkçası ben de bu foruma bu yüzden üye oldum.
maddi sıkıntı çektiğim için ve bir an evvel kira paramı çıkarmazsam dışarda yaşamak zorunda kalacağım için çeşitli çözümler aramaya başladım.
önce yüzümü güzel bulan bir kaç arkadaşım amatör çekimlerde bulundular.
sonra nü modellik teklifi aldım fakat nerede ne zaman kimin fotoğrafıma rastlayabileceğini bilmeme ihtimali beni ürküttü.
bu yüzden ben de resim çizenler için nü modellik yapmak istiyorum.yahut yüz modeli arayan fotoğrafçı arkadaşlar varsa onlarla da çalışabilirim.
profesyonelliğim yok.ama inanın doğallığım yüzünden tercih edileceğimi düşünüyorum.
ilk yazan arkadaş gibi tepki görmek istemiyorum.bizler buraya sizden yardım almak sizlere de yardımcı olmak için giriyoruz.
ilgilenen sanatçılar bana msj atarsa msn'den görüşebiliriz.

Tarih: 19 Temmuz 2009, 11:37 - İp: 88.***.**2.134
dıgıdık
dıgıdık (üye)
İstanbul / Amatör

"Kişi karışısındakini kendi gibi bilirmiş..." der atalarımız. Ne güzel söylemişler...

Tarih: 20 Temmuz 2009, 15:32 - İp: 85.***.**0.29
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

http://photo.net/photodb/photo?photo_id=6531950

Tarih: 24 Temmuz 2009, 13:02 - İp: 78.***.**5.12