kimeri
kimeri (üye)
İstanbul / Amatör

Nü Model Arayan Sanatçılar !!

Selam arkadaşlar ben Model arayan arkadaşlara gönüllü modelik yapmaya açığım yeterki sanatsal ve kaliteli bir çalışma yapabilecek yeteneği olan arkadaşlar olsun zamanımı ve zamanını boşa harcamasın. 40 yaşında Erkek Fitness yapan Vucudu Tukiyede ender raslanan bir orantı ve estetiğe sahip birisiyim. Daha önce resim çektirdim bir kaç yerde ama sıradan vasat işeler çıktı o yüzden uzun zamandır çektirmiyorum Adam gibi sanatına güvenen bir Fotoğraf sanatcısı olmadan . Fizik olarak daha önce çekilen resimlerimi görmek isterseniz bu siteden resimlerime bakabilirsiniz . İlgilenen ciddi ve sanatsal çalışma yapabilecek herkese modellik yapabilirim. http://forum.bodybuilding.com/photo/showgallery.php?ppuser=334929&cat=500

Şu an oradaki resimlerden farkım geçen hafta kazıttığım saçlarım... Mesajlarınızı bekliyorum.

#kimeri' tarafından 06.10.2008 19:54:52 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 6 Ekim 2008, 19:22 - İp: 78.***.**3.56
kekibec
kekibec (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

modellik yapmak isteyen arkadaşlarla çalışabilirim.

ancak en azından fikir sahibi olmak adına [email protected] adresine 1-2 fotoğraf gönderebilirseniz sevinirim...

erkek-bayan, şişman-zayıf, güzel-çirkin gibi kıssaslar söz konusu olmadığı gibi çekimler saudek tarzında konsept şekilde yapılacaktır.

nü poz verebilecek olanlar önceliklidir...

*nü fransızca Nu kelimesinden gelmektedir ve anlamı çıplaklık demektir. dolayısıyla erkek olsun, şişman olsun, çıplaklığa nü denmektedir. (insan için)

Tarih: 12 Ağustos 2009, 02:16 - İp: 85.***.**0.98
deklanjorum
deklanjorum (üye)
İstanbul / Amatör

Cevap süperdi yanlız ''Ne var bunda ALT TARAFI fotoğraf çekeceksin''

Tarih: 22 Ağustos 2009, 22:35 - İp: 78.***.**9.29
jasco
jasco (üye)
İstanbul / Amatör

Selam..2008 e ait ilanınızı gördüm..kadıNgözÜyle Nü fotoğraf projesi için erkek model arayışındayım..hala aynı fikirdeyseniz,konuşmak isterim.
[email protected]
Teşekkürler.

Tarih: 25 Ocak 2013, 08:53 - İp: 78.***.**2.12
hustla214
hustla214 (üye)
Muğla / Amatör

Evet konu bayağa bir eski ama okuyunca yorum yapmadan geçemedim.

Açıkcası biraz sinirlerim bozuldu. Bir insanın "Modellik Yapabilirim" demesi üzerine böyle bir tepki almasını anlayamıyorum. Burası bir yemek tarifi sitesi değil ki, neden tepki alsın?

Fotoğraflarını göremedim ama görmeme de gerek yok zaten.

Aslında çok daha fazlasını yazacaktım ama gaijin isimli üye gereken açıklamayı yapmış ve güzel bir örnek teşkil edecek link paylaşmış zaten.

Modellik yapmak isteyen veya çalışmaları için ücretli/ücretsiz model ihtiyacı olan arkadaşlara yönelik bir site var. Güzellik, mükemmellik aramıyorlar da. Özelden ulaşanlara site adını da verebilirim. Yanlış anlaşımaması için burada belirtmek istemedim.

Böyle muhabbetleri görünce bu ülkede insanlar neden fotomodellik yapmaktan çekindiklerini daha iyi anlıyorum. Gerçekten yazık...

Tarih: 3 Nisan 2015, 13:19 - İp: 88.***.**1.14
rcancihangir
rcancihangir (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

selamlar cannes film festivaline gidecek bir kısa film için bir nü modele ihtiyacım var fotoğraf linkinize malesef ulaşamadım forumdaki densiz yorumları itimat etmeyiniz eğer düşünürsniz senaryoyu atıp iletişime geçelim ancak bunun için örnek bir fotoğrafınızı görmem gerekiyor kolay gelsin.

Tarih: 4 Ağustos 2016, 23:03 - İp: 78.***.**5.254
a.mertyilmaz
a.mertyilmaz (üye)
Ankara / Amatör

--

#a.mertyilmaz' tarafından 12.10.2016 15:30:30 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 5 Ağustos 2016, 14:53 - İp: 91.***.**0.92
a.mertyilmaz
a.mertyilmaz (üye)
Ankara / Amatör

..

#a.mertyilmaz' tarafından 12.10.2016 15:30:40 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 9 Eylül 2016, 13:09 - İp: 91.***.**0.92