barisink
barisink (üye)
Ankara / Amatör

Ucuz Baskı...

Ankarada Sakarya caddsesindeki vakıfbankın karsısında Konic'nın fotografcısı var. orda 13x18 lik baskıları 450 bin den yaptırıyorum. Ankarada en ucuz orayı bulabildim, daha uygun bi yer bilen varsa yazsın. İyi fotograflar.

Tarih: 25 Şubat 2004, 18:24 - İp: yok
promethe
promethe (üye)
Ankara / Amatör

Hocam bu mekan Bayındır sokakta mı? Zafer çarşısının arkasındaki sokaktan gidince Türk-İş Konfederasyon binasının karşısındaki yer mi? Ya da mithatpaşa caddesinin bir alt sokağı mı?
Not: Bunların hepsi aynı yeri tarif ediyor. Hocama kastettiğim yeri anlaması için açıklayıcı olsun diye yazdım

Tarih: 3 Mart 2004, 22:46 - İp: yok
barisink
barisink (üye)
Ankara / Amatör

Sakarayada Yeni sahne Tiyatrosunu soluna al, yürü, 100-200 metre sonra solda vakıfbankı görürsün, hemen karsında zoten görürsün fotografcıyı. Vakıfbankın diger karsında da büyük bir devlet dairesi var.

Tarih: 4 Mart 2004, 14:19 - İp: yok
promethe
promethe (üye)
Ankara / Amatör

Tamam aynı yerden bahsediyoruz. Ben orda filmleri tab ettiriyordum önceden. Teknoloji işte naparsın... Neyse ben de sana bir yer söyleyim. Geçen gün şarj aleti almak için dolanıyordum tanesi 400.000 TL'den bir yer buldum. Gerçi çok garipti yeni mi açıldılar bilmiyorum ama adamlara basit bir şarjlı pil fiyatı sordum abartmıyorum 1 dk boyunca düşündüler Gerçi kartları da fotokopiydi sanırım yeni açıldılar. Neyse adresi yazıyorum bir bak istersen oraya.

KİT COLOR: GMK Bulvarı Sümer 1 Sokak No: 12/227
İzmir Caddesine inen sokakların biriyle Kızılay'dan Demirtepe'ye giden yolun kesiştiği uçta bir yer burası.

Hadi kolay gelsin...

Tarih: 11 Mart 2004, 11:29 - İp: yok
promethe
promethe (üye)
Ankara / Amatör

Tamam aynı yerden bahsediyoruz. Ben orda filmleri tab ettiriyordum önceden. Teknoloji işte naparsın... Neyse ben de sana bir yer söyleyim. Geçen gün şarj aleti almak için dolanıyordum tanesi 400.000 TL'den bir yer buldum. Gerçi çok garipti yeni mi açıldılar bilmiyorum ama adamlara basit bir şarjlı pil fiyatı sordum abartmıyorum 1 dk boyunca düşündüler Gerçi kartları da fotokopiydi sanırım yeni açıldılar. Neyse adresi yazıyorum bir bak istersen oraya.

KİT COLOR: GMK Bulvarı Sümer 1 Sokak No: 12/227
İzmir Caddesine inen sokakların biriyle Kızılay'dan Demirtepe'ye giden yolun kesiştiği uçta bir yer burası.

Hadi kolay gelsin...

Tarih: 11 Mart 2004, 11:30 - İp: yok
  • 1