eos
eos (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

Termal Baskı

poloroid termal printer reklamı gördüm kullanan yada bilgisi olan varmı

Tarih: 29 Temmuz 2004, 02:51 - İp: yok
eos
eos (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

bir arkadaşım yeni almış daha. sordum sonucu iyi diyor. baskı maliyeti diğerleri gibiymiş ama ne kadar dayanır vede servis hızı nedir o konuda henüz bilgimiz yok..

Tarih: 2 Ağustos 2004, 23:45 - İp: yok
aksamci
aksamci (üye)
Bartın / Stüdyo Fotoğrafçısı

arkadaşlar polaroid çok eski bir firmadır.bunun servis olayından veya başka şeylerden çekinmenize gerek yok.Ben kullanmıyorum ama piyasadakilerden baya iyiymiş tavsiye ederim

Tarih: 2 Ekim 2004, 19:27 - İp: yok
beyatlı
beyatlı (üye)
İstanbul / Firma

Merhaba

Citizen CW-01 Dijital Thermal printer ın özelleikleri Sony ya göre çok Üstün ve yeni Teknolojidir
Site yi takip ediyorum ve kimse Citizen Hakkında Teknık bilgiye sahip değil
Beyatlı foto olarak sizlere Citizen printeri en iyi şekli yle Anlatmak ve teknik konularda yardımcı olmak görevimizdir
www.beyatlifoto.com
[email protected]
Tel.0212-5190120

-CW -01 thermal kafa hareket etmez,sony de haret ettiğinden garanti süresi 4.te 1.dir
-Ribbonlar sabit kıskaçlı olduğundan Takması kolay ve renk cözünürlüğü çok yüksekdir
-CW-01 fotoğraf kartından farkı yoktur 230.micron
-electrik olmadan Hidrolik kapak olduğu için kısa devre yapma riski sıfırdır
-merdane ve hareketli aksam sony de çok basit, Ayrıca Sony firmasında Fiatlar sabit değil bunun sebebi olarakta formlarda takip ettiğmiden ocak ve berkel firmalarının birbirleri ile rakapet halinde olduğu görülmektedir
oysa biz CW-01 de sabit fiat Garantisi ve 2.yıl Garanti sunmaktadıyız

25.yıllık Tecrube ve deneyim ile,Piyasaya yeni çıkan kendini bilmezlerden uzak durun.Tecrybe ve deneyimi seçin
Siz Kazanın
saygılar

Tarih: 5 Ocak 2008, 15:06 - İp: 85.***.**3.33
koç2513417
koç2513417 (üye)
Aydın / Özel Gün Fotoğrafçısı

sony al

Tarih: 5 Ocak 2008, 19:43 - İp: 88.***.**8.29
  • 1