abtmusic
abtmusic (üye)
Erzurum / Meraklı

Sublimasyon Baskı Sistemleri

merhaba sevgili dostlar bardak şapka tişört vb.. baskılar yapabilmek için bu sistemi almak istiyorum ilk olarak alacağım için pek bir bilgim yok en uygun fiyata kaliteli alabileceğim sistem hangisidir ve kaç ebatlarında baskı yapabilirim saygılar.

Tarih: 3 Şubat 2014, 22:08 - İp: 78.***.**8.158
transfermatik
transfermatik (üye)
Edirne / Firma

Bazen bu konulara neden cevap gelmiyor şaşırıyorum firma sahipleri hepmi satışı düşünür bir 5 dakikayı ayırsalar ölmezler heralde.

CEVABIM: Şimdi piyasada 3 çeşit sistem var

1.) Yarı profosyonel sistem 5 li baskı sistemi ( combo baskı makinası sistemi ) makina+yazıcı+ürün ve sarf malzemeleri ile gelir fiyatıda 3500 tl civarındadır.

Bu makinaları biz dükkan yeri küçük ilçede yaşayan fazla iş potansiyeli olmayan evden baskı yapacaklar için öneriyoruz.

2.) 2. sistem de profosyonel sistem bütün makinalar ayrı ayrı geliyor

tişört makinası 40x50 kupa makinası, şapka makinası, tabak makinası, ve a3 yazıcı sistemi gene baskı malzemesi ve sarf malzemeler

birde bazen giyotin makası ekleniyor plaket kesmek için 4500 tl ile 5500 tl arasında

çok fazla baskı yapan yeri büyük promosyon işleri ile uğraşanlara öneriyoruz.

3.) elinde bu iki sisteme olan insanlar ve dükkan sahipleri için de 3d baskı sistemi öneriyoruz

fiyatı 2 bin ile 3 bin tl arasında bu makinaların yapamadıklarını yaptıkları için tamamlayıcı bir makinadır.

Burda maksat reklam değil işiniz için en doğru makinayı seçmektir.

Sistemleri almak 1 gün sürer öğrenmek bir ömür iyi ce araştırın firmalara sorun yaşasın Sublimasyon Baskı Sistemleri

#transfermatik' tarafından 10.03.2014 22:11:24 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 4 Mart 2014, 10:19 - İp: 88.***.**7.22
kerimunlu
kerimunlu (üye)
Çorum / Meraklı

dostum çevren varsa bu işle ben uğraşırım diosan git bi tane 3 d baskı makinası al tsört baskı pek yapılmıyor ama diğer promosyon ürünleri rahatlıkla yaparsın ser zemin olanları

Tarih: 9 Mart 2014, 18:40 - İp: 85.***.**2.145
  • 1