mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Sony'nin Yeni Termali Up-dr200

Hakkındaki bilgileri kulaktan dolma duyduğum için net bilgi veremiyorum..

Ancak şimdiye kadar, mühür tutmayan parlak kağıdın tek seçenek olmaktan çıkıyor oluşu, en önemli nokta.. Özel bir teknikle, aynı kağıdı mat hale getiren sistem eklenmiş..

Hayırlı uğurlu olsun diyelim..

Tarih: 9 Nisan 2008, 09:37 - İp: 85.***.**7.176
kalecolor
kalecolor (üye)
Kayseri / Firma

arkadaşlar bu makinanın fiyatları nerelerde...up-dr 150 ve 200 fiyatları nedir acaba...?????????

Tarih: 26 Nisan 2008, 13:45 - İp: 88.***.**9.253
schwarz
schwarz (üye)
Kahramanmaraş / Amatör

Nihayet bende aldım Mete bu cihazdan

3000 YTL 12 taksit şuanki ifyatı...

Tarih: 18 Kasım 2008, 12:21 - İp: 78.***.**6.178
ersan06
ersan06 (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

up-dr 150 kullanıyorum ve gayet memnunum.
Tek hoşnut olmadığım durum 239 ytl ye aldığım 1 koli 10x15 kağıdın
350 ytl olması

Tarih: 22 Kasım 2008, 13:02 - İp: 88.***.**4.233
beyatli
beyatli (üye)
İstanbul / Firma

www.beyatlifoto.com

Tarih: 28 Kasım 2008, 21:18 - İp: 88.***.**1.99
konyafoto
konyafoto (üye)
Konya / Stüdyo Fotoğrafçısı

Uyarı

1. Forumda yazılan mesajlardan tamamen üye sorumludur.
  2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
  3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
  4. Konunuzu, ilgili ve sadece tek bir bölüme açın.
  5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
  6. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
  7. Site tanıtımı, reklam, satış ve satın alma ilanı şeklindeki mesajlar silinecektir.
  8. Özel mesaj sistemi ya da mail üzerinden dosya ve bilgi paylaşımı talebi içeren mesajlar silinecektir.
  9. Programların crack ve seriallerini dağıtmak, crack, warez, hack benzeri sitelerin tanitimi kesinlikle yasaktır.
  10. Telif hakları kanunu kapsamında; kullanma klavuzu, görüntülü belge veya dökümanların yayınlanması, bu belge ve dökümanları barındıran sitelere link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  11. Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini yayınlamak ve özel mesaj sistemindeki bir konunun foruma taşınması kesinlikle yasaktır. Rahatsız edici mesajları olduğunu düşündüğünüz üyeyi site yönetimine bildirin.
  12. Foruma konu açan ve cevap yazan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 3 Ekim 2009, 18:17 - İp: 88.***.**8.253
bazza29
bazza29 (üye)
Gümüşhane / Stüdyo Fotoğrafçısı

sony updr200 makina harika bir estetiğe ve profesyonelliğe sahip

Amma velalik neticesi beş kuruş etmez.
Mat baskı fena değil ama parlak baskısı berbat.

Kağıdı çok basit bir kalitede, müşteri canlılık arar kalite ve parlaklık arar

Mat baskı bile olsa ışıldamsı gerekmezmi ?

Bende hem 150 hem 200 var ama updr 200 ü aldığıma pişmanım boşuna 4300 lira para verdim. Ben Mitsubishi veya updr150 tavsiye ederim.

Tarih: 15 Kasım 2009, 12:25 - İp: 78.***.**2.197