mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Sony'nin Yeni Termali Up-dr200

Hakkındaki bilgileri kulaktan dolma duyduğum için net bilgi veremiyorum..

Ancak şimdiye kadar, mühür tutmayan parlak kağıdın tek seçenek olmaktan çıkıyor oluşu, en önemli nokta.. Özel bir teknikle, aynı kağıdı mat hale getiren sistem eklenmiş..

Hayırlı uğurlu olsun diyelim..

Tarih: 9 Nisan 2008, 09:37 - İp: 85.***.**7.176
role
role (üye)
İstanbul / Firma

öncelikle mete bey siz sonymi satıyorsunuz bu sitede herkes bilirki sony makinesi hakkında bilgi almak isteyenler ve fotografını görmek isteyen satıcı firmaları biliyordur. neden kendinizi bu konuda sorumlu hissediyorsunuz kulaktan dolma bilgilerinize ben gerçek bilgiler ekledim sprey sıkılmasından bahsederken ne anlatmak istedigimi termal makine kullanan herkes anlamıştır kagıda sprey sıktıgında sadece mühür tutar onu anlattım berkel kagıdın mühür tuttugunu söylüyor ama tutmuyor tutuyormu diyelim tutmuyor işte ocak firmasını aradım benmi yanılmışım diye onlarda tutmadıgını söyledi bu sitede fot.arkadaşlara yardımcı olun firma iseniz reklam verin bedavaya makine resmi koymayın hangi sitede görebilirsek onun internet adresini verirsiniz.site yöneticileride artık bu konuları önceden kendileri bir gözden geçirip öyle yayınlasın yada reklam yapanların üyeligini iptal etsin

Tarih: 10 Nisan 2008, 15:35 - İp: 85.***.**4.94
serhatpnk
serhatpnk (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

role kardeşim ben 8 aydan beri sony up-dr kulanıyorum ve vesikalık fotolarımda hiç bi sorun çıkmadı (nüfuz cüzdanı olsun,pasaport olsun)bunu bilmeni istiyorum

Tarih: 10 Nisan 2008, 15:48 - İp: 88.***.**3.199
serhatpnk
serhatpnk (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

yani sony up-dr 150

Tarih: 10 Nisan 2008, 15:49 - İp: 88.***.**3.199
role
role (üye)
İstanbul / Firma

pnk ben herhangi bir devlet dairesinde sorun oluyor diye yazmadım hergün kagıt fiyatını soruyorsun sen o konuyla ilgilen bence sıkıldım ben bu konudan hala yazılanları anlıyamıyorsanız sorun benim degil ilgili arkadaşlar fot.yanlış bilgi vermeye devam etsin siz fot. buna çanak tutun sonnnn

Tarih: 10 Nisan 2008, 16:00 - İp: 85.***.**4.94
mete007
mete007 (üye)

sıfır konu açmış ve dokuz cevap yazmış arkadaşım.. Kendinizi şaibeli hale getirmeyiniz.. Makine mevzularına girecek olursak, bolca vaktimiz var..

Okuyunuz.. öğreniniz.. Eğitimle, cehalet gider.. (bir şey baki kalır)

Diğer açtığım konularda, noritsu başta olmak üzere, mimaki gibi makineleride tanıttım..

Yanlış bilgi konusunda bir ısrarınız varsa, doğrusunu yazarsınız, sorun kalmaz.. Israrla, tartışmak istiyosanız, kendinize başka bir yer bulun.. Bu konu başlığındaki, birincil muhatap; benim..

Tarih: 10 Nisan 2008, 17:52 - İp: 85.***.**2.177
tekirdagli
tekirdagli (üye)
Tekirdağ / Stüdyo Fotoğrafçısı

ben daha iki gün önce up-dr 200 aldım görünümü ve çok güzel mat basması dışında 150 den pek bi farkı yok bende 100 ve 150 vardı şimdi 200 aldım en güzel baskı 100 ünkisi fiyat ve kağıt bulma problem olmasa

Tarih: 15 Nisan 2008, 14:00 - İp: 88.***.**9.62
flashcolor
flashcolor (üye)
Bursa / Stüdyo Fotoğrafçısı

arkadaşlar herkez haklı o kadar para veriyoruz niye herkez bişeyler peşinde kalite maliyet önemli bide alacagın firma çok önemli azımı hiç açmadım bu zamana kadar ama bu haftadan sonra çokça açacıgım çünki en son geçen gün mail attım hala cevap gelmedi firma yetkililerinden ben sony up-dr-150 ilk çıktıgında aldım zaten ne alsam daha firma yetkilileri daha makineyi bimeden ben kullanıyorum aldıgımda makineyi euro 2200 e cıkmıştı 1.5 makine parası verdim ama hala bir makine sahibi olamadım 3 yıldır demo makine kullanıyorum firmanın ismi şimdilik önemli degil mahkemeye veriyorum zararımı nasıl öderler ama insanca olmadı başka bi şekilde halledicem aman dikkat edin satana kadar herşey iyi sonrası hüsran olmasın herkeze selamlar sevgiler

Tarih: 15 Nisan 2008, 14:13 - İp: 88.***.**5.49
mete007
mete007 (üye)

Kadırgalı.. Selamlar..

Başka başlık altındaki davetkarlığınız için, tüm meslekdaşlarım adına teşekkür ederim.. Tekirdağa yolum düşerse, muhakkak uğrarım.. Makineniz hayırlı olsun.. up-dr200 için izlenimlerinizden faydalanacak arkadaşlar olacaktır.. Hayırlı işler diliyorum..

Flashcolor.. Selamlar.. Öncelikle makine konusunda geçmiş olsun diyorum.. BEnzer bir durum, buradaki bir arkadaşım makinesinin tümden değişmesi olarak telafi edilmişti.. 2 senelik garanti süresi dolmadı ise bu yönde başvurun.. Kararlı ve üsturuplu şekilde derdimizi anlattığımız sürece hep haklı durumda oluruz.. Hayırlı işler, saygılar....

Tarih: 16 Nisan 2008, 11:23 - İp: 85.***.**0.36
foto seren
foto seren (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

mrb ben UPDR 200 hakkında yazılanları okudum kısaca yazıyorum mühür tutmuyor diye ben satan firmadan duydum ama bana getirdikleri numuneyi muhtarda mühür bastırdım hep parlak kağit hemde mat kağit mühür tuttu ve makineyi satan arkadaşa gösterdim ağzı açık kaldı ve ben makıneyı amerıka da 1750 dolar buldum eğer sizinde tanıdiğiz varsa amerikada fiati 1750 dolar

Tarih: 16 Nisan 2008, 13:52 - İp: 88.***.**6.81
mete007
mete007 (üye)

Foto seren , Sitemize hoşgeldiniz...

Paylaştığınız bilgi için teşekkürler.. Yanlız amerika konusunda farklı düşünüyorum.. bhphoto firmasından zaman zaman alışveriş yaparım, ancak oradaki sony termal fiyatını hiç kaale almadım desem.. Sebep; bir lens istediğim zaman yol masrafı olarak en fazla 35 usd ödedim.. 1 kg ağırlığa kadar ürünlardeki UPS ile kargo masrafı böyle, ancak 20 kg lık termal makinenin kargo masrafının uçuk olacağını tahmin ediyorum.. Birde, dikkat ettiğim bir nokta, bhphoto da makine fiyatı uygun fakat, malzeme fiyatı bayağı yüksek..

Hayırlı işler diliyorum..

Tarih: 16 Nisan 2008, 14:18 - İp: 85.***.**0.36