atandijita
atandijita (üye)
Zonguldak / Stüdyo Fotoğrafçısı

Shinko - Baskı Programı

SELAM ARKADAŞLAR SHİNKO TERMAL MAKİNALAR İÇİN YENİ BİR PROGRAM TASARLANMIŞ VE ÇOK KULLANIŞLI OLDUGU SÖYLENİYOR.
KİOSK YAZILIM ''DAR45'' ADI
PROGRAM OLAN BİZİMLE BURADA PAYLASIRSA ÇOK MEMNUN OLURUZ.
SAYGILAR

Tarih: 17 Ağustos 2008, 20:54 - İp: 78.***.**7.180
kurumali43
kurumali43 (üye)
Kütahya / Stüdyo Fotoğrafçısı

evet bende duydum o programı. piyasaya yeni sürüldü. bununla ilgil ikonuyu ben açacaktım siz erken davrandınız . evet yardım sever arkadaşlar bu program konusunda bilgisi olan varsa bizimle paylaşabilirmi.

Tarih: 18 Ağustos 2008, 09:57 - İp: 88.***.**5.69
fotovahdet
fotovahdet (üye)
İçel / Stüdyo Fotoğrafçısı

selamün aleyküm arkadaşlar yazılım bende var ama tek başına bi anlamı yok zaten kiosk yazılım müşterilerin kendi kullanacagı tarzda bi program baskı yaparken pek bi anlamı yok gibi sanki zaten programı versemde para etmez flash disk gibi bişey var yanında onu takmadıgın sürece calışmıyorum yani proramın kiliti bir flash disk desek olur .

Tarih: 20 Ağustos 2008, 12:24 - İp: 88.***.**5.74
koç2513417
koç2513417 (üye)
Aydın / Özel Gün Fotoğrafçısı

termal baskılarda ben photoshoptan emirle baskı yapıyorum.böylece baskılarda kayıp olmuyor.ve termalin programını sadece vesile olarak kullanıyor.ve daha pratik.

Tarih: 23 Ağustos 2008, 15:53 - İp: 88.***.**4.233
beyatli
beyatli (üye)
İstanbul / Firma

Merhaba,

Bu tür programlar yardımcı programdır.kurtarıcı program değildir.Ayrıca Photoshop ve bilgisayar kullanmasını bilmiyen ev hanımlarına (yani hiç fot
fcılığı bilmiyen eşlerinize yardımcı olmak için üretilir)
oyle kurtarıcı gibi bahsetmeniz bizi şaşırtıyor
Lütfen görüp değerlendirelim

sonra firmaya yapmış olduğu hizmeten dolayı teşekür edelim

saygılar

Tarih: 14 Eylül 2008, 09:08 - İp: 88.***.**3.31
shinko_tr
shinko_tr (üye)
İstanbul / Firma

Merhaba Arkadaşlar,

Dar45 vesikalık veya fotoğraf işleme yazılımı değildir.
Vesikalık için baskı cihazlarımızla ücretsiz verdiğimiz Polaroid Vesikalık Yazılımımız kullanılabilir.
DAR45 Kiosk Yazılımı!
Darfilm tarafından özellikle Türkiye’deki stüdyoların ihtiyaçları dikkate alınarak geliştirilmiş olan bu yazılım, Shinko Multi-Format fotoğraf baskı cihazları ile kullanılıyor ve nikah / düğün salonu fotoğrafçılarının hızlı ve kolay baskılar almasını, fotoğraf stüdyolarının müşterilerinin cep telefonundan, dijital fotoğraf makinleri gibi dijital ortamlardan sipariş oluşturmalarını ve anında baskı almalarını sağlıyor.
Stüdyonuzdaki her hangi bir bilgisayarı fotoğraf kiosku haline getirmenize olanak sağlıyor. Dokunmatik ekran kullanmadan klavye ve mouse ile kullanabilirsiziniz.

Ayrıntılı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

www.darfilm.com

İyi çalışmalar,

Darfilm

Şahin SAÇLI

Tarih: 21 Eylül 2008, 15:31 - İp: 78.***.**1.212
  • 1