kenan_balci
kenan_balci (üye)
İçel / Amatör

Royal İnkjet Baskı Makinesi

Merhabalar arkadaş geçenlerde bir arkadaşım royal mürekkepli fotoğraf yazıcısı aldı ama nasıl bi şeydir bilmiyorum bende almayı düşünüyorum önceden bunu kulanan varmı aranızda bilmiyorum. varsa kullanan yardımcı olursanız sevinirim

Tarih: 7 Mayıs 2009, 00:54 - İp: 88.***.**5.66
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

ustamda bi ara -hatta uzunca bi zaman(2-3yıl) inkjet kullandı. Shinko ve labaratuvar yetişti imdadına.
Şimdilerde öylece duruyor. Modelini bile hatırlamıyorum. canon olması lazım. Ama onun kağıtlarının shinko kağıdı kadar artmadığına adım gibi eminim. Hatta herkes termale yüklendi diye ucuzladığını bile iddia edebilirim.
İnkjetlerin kağıtların ucuzlamasa bile çok yükselmediğini söyleyebilirim. aynı şeyi kartuşlar konusunda söyleyemem.

amacım shinko ile ikjeti kıyaslamak değil tabi. yanlış anlaşılasın. Termal bi başka benim gözümde. Ama inkjetide görmüş biriyim.

Tarih: 7 Mayıs 2009, 03:28 - İp: 88.***.**0.35
kenan_balci
kenan_balci (üye)
İçel / Amatör

yaa hocam fotoğrafçı arkadaşım kullanıyor gayet güzel baskısı var lab. kalitesinde baskı veriyor ama kağıdı mat baskı tabi biraz fark edio

Tarih: 7 Mayıs 2009, 23:43 - İp: 88.***.**2.198
yvz68
yvz68 (üye)
Aksaray / Stüdyo Fotoğrafçısı

kardeşim ben baskılarını biliyorum 2 gün önce dukkanda kurduk test ettik baskı neticeleri gayet guzel 20 30 maliyeti 53 kuruş fiyatıda 900 dolar alırsan en azından işin görülür bi problem çıksa dahi verdigin paraya acımazsın

Tarih: 11 Mayıs 2009, 20:22 - İp: 78.***.**3.111
  • 1