uzala
uzala (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

Olmec P610 Baskı Makinesi Sarf Malz

arkadaşlar, ben düğün salonu fotoğrafçısıyım. baskı makinem olmec p 610. makineden şikayetim yok. ancak baskısı çok pahalıya geliyor. 13 18 resmi 70 yeni kuruşa(yediyüz bin liraya) mal ediyorum. takdir edersiniz ki, fiyat çok yüksek. bunun sirkeci piyasasındaki merkez dağıtımcısını bileniniz var mı? ben bir araca arkadaştan satın alıyorum. bir ribonu 60 liraya alıp 60 euroya sattığına şahit olunca, rahatsızlığım iyice arttı. bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Tarih: 8 Aralık 2006, 21:19 - İp: 88.***.**3.6
fotocan22
fotocan22 (üye)
Edirne / Firma

merhaba arkadaşım bende olmec 610 kullanıyorum ve bende malyetten şikayetçiyim ama bu işe bi çare bulamadım ben bir 10x15 ribon ve kağıdı 80 euro ya alıyorum eğer daha ucuz fiyat bilen arkadaşlar varsa bende yardım beklıyorum

Tarih: 11 Aralık 2006, 18:23 - İp: 81.***.**5.11
polat1
polat1 (üye)
Yurtdışı / Firma

ya okadar caninizi sikiyorsa gidin sirkeciye
sirkecideki esnaf yardimci olur size
ben 1000 km lik yol teptim arastirmak icin yurt disinda
hesaplari seneye vurunca gittigime deydi

Tarih: 20 Aralık 2006, 03:38 - İp: 195.***.**3.171
botoxx
botoxx (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

Sirkeci HOCAPAŞA işhanı kat 4 OLMEC'in yeri.
ŞAHİN ve SELİM Bey her konuda kolaylık sağlarlar.
Emin olun...

Tarih: 24 Aralık 2006, 17:09 - İp: 85.***.**8.47
isinustasi
isinustasi (üye)
İstanbul / Firma

selam Arkadaslar..Doviz kurlarindaki artislarina ragmen hala en uygun kagit ve ribbon fiyatlari Olmec OP1000 ve Olmec op600 ile OP610 modellerindedir..
Hatta olmec in eski modelleri op600 ve 610 modellerinde dunyada ilk ve tek olmak uzere ribbon bitipde elinizde artan kagitlari basmak degerlendirmek icin icin sadece ribbon satisi yapilmaktadir.Artan kagitlari degerlendirince maliyetlerde otomatikman bir nebzede olsa extradan maliyet dususu saglamaktadir..bu makinalarin 2.el olanlarinida az da olsa bulmak mumkun hemde uygun fiyata ..yeni model daha hizli makina alan arkadaslar da satmaktalar veya istanbul sirkecide Hocapasa han 4.katdaki Selim Acar bey bu islerin 1.Elidir..dileyen Faydalanir..
Sahin beyde Eski 28 yillik ustamizdir..Durst Wallner Agrandizorler RCP metaform JOBO banyo makinalari Wallner ve diger marka poz saatleri ve renk analizorlerinden bakim onarimlarindan icatlarindan ve guler yuzunden samimiyetinden ve engin Tecrubelerinden sonra simdide 3yildir OLMEC Yetkili teknik servisi oldu..
ustune ustluk birde kameramanlar icin mukemmel yeni kameradan kablosuz goruntu aktaran akusuz hafif kamera ustune takilan cihazi uretmis ..ben gordum hakikaten bu alanda yapilmis en hafif titresim yansima yapan mukemmel cihaz yapmis..onada bu yakisirdi zaten.. en iyi dileklerimle bilgilerinize sunarim..

#isinustasi' tarafından 18.11.2008 22:08:05 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 18 Kasım 2008, 22:06 - İp: 85.***.**5.200
konyafoto
konyafoto (üye)
Konya / Stüdyo Fotoğrafçısı

Uyarı

1. Forumda yazılan mesajlardan tamamen üye sorumludur.
  2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
  3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
  4. Konunuzu, ilgili ve sadece tek bir bölüme açın.
  5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
  6. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
  7. Site tanıtımı, reklam, satış ve satın alma ilanı şeklindeki mesajlar silinecektir.
  8. Özel mesaj sistemi ya da mail üzerinden dosya ve bilgi paylaşımı talebi içeren mesajlar silinecektir.
  9. Programların crack ve seriallerini dağıtmak, crack, warez, hack benzeri sitelerin tanitimi kesinlikle yasaktır.
  10. Telif hakları kanunu kapsamında; kullanma klavuzu, görüntülü belge veya dökümanların yayınlanması, bu belge ve dökümanları barındıran sitelere link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  11. Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini yayınlamak ve özel mesaj sistemindeki bir konunun foruma taşınması kesinlikle yasaktır. Rahatsız edici mesajları olduğunu düşündüğünüz üyeyi site yönetimine bildirin.
  12. Foruma konu açan ve cevap yazan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 3 Ekim 2009, 18:18 - İp: 88.***.**8.253
  • 1