fotoloji
fotoloji (üye)
Kayseri / Stüdyo Fotoğrafçısı

Mitsubishi Termal Kullanıyorum

KULLANAN ARKADAŞLAR VARSA YARDIMLAŞIRIZ

Tarih: 8 Mart 2006, 19:15 - İp: yok
ice_s
ice_s (üye)
Edirne / Stüdyo Fotoğrafçısı

selam mitsubishi kullanıyorum hız olarak çok iyi renkleri tutturamadık diğer meslektaşların dediği gibi ama acele işler için şuan daha iyisi yok sanırım bi de eftaş yetkilileri renk konusuna destek verip bu sorunu çözerlerse sorun kalmıyacak teknik desteği ilk ben alırsan :D buradan kullanan meslektaşlarıma yardımcı olurum...

Tarih: 25 Mart 2006, 19:17 - İp: 85.***.**4.116
ice_s
ice_s (üye)
Edirne / Stüdyo Fotoğrafçısı

değerli meslektaşlarım hayırlı işler baharın gelmesiyle birlikte işlerinizin açılması dileğiyle.Şu konuya özellikle değinmek istiyorum şuan bu termal baskı piyasasında mitsubishi hız falan olarak açık ara önde yaşadıuğımız kontrastlık konmusunda bi problem yaşıyorduk onu da yakın zamanda eftaş yetkilileri geldi bahadır abi ve önder abi öncelikle 2side çok insancıl çok iyi kişilikler sadece bu makina değil diğer konularda da tam destek verdiler sağolsunlar en önemlisi mitsubishi deki renk problemini çözdüler.hala problem yaşayan arkadaşlar varsa benim değerleri verebilirim benim msn [email protected] hayırlı işler...

Tarih: 25 Nisan 2006, 14:56 - İp: 85.***.**5.233
fotoselim
fotoselim (üye)
Kocaeli / Stüdyo Fotoğrafçısı

YENİ MITSUBISHI 9550DW MODELI ALDIM KULLANAN ARKADAŞLAR VARSA RENK DEĞERLERİNİ VEREBİLİR Mİ

Tarih: 3 Ocak 2008, 13:06 - İp: 85.***.**0.158
mucteba123
mucteba123 (üye)
Amasya / Stüdyo Fotoğrafçısı

bırakın arkadaslar ufak hesapları alın bır mınılab kurtulun

Tarih: 3 Ocak 2008, 15:10 - İp: 88.***.**3.7
nasuhi
nasuhi (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

selam bende mitsubishı termal kullanıyorum ekranlı olan yani kioslu denenden termal kağıt 10x15 ile 15x21 termal kağı rulosunu kaça alıyorsunuz bilgi verebilirmisiniz en ucuz kimden alabiliriz.

Tarih: 4 Ocak 2008, 09:52 - İp: 88.***.**1.33
farukoguz
farukoguz (üye)
Hatay / Profesyonel Fotoğrafçı

BENCE EN İYİSİ mitsubishi cok guzel tabıı ayarlamak gerek...yanlız malıyetlerı cok yuksek gıbı geldı bana

Tarih: 27 Nisan 2008, 09:38 - İp: 78.***.**2.51
berkayy09
berkayy09 (üye)
Aydın / Stüdyo Fotoğrafçısı

bende yeni aldım kioslu mıtsubıshı kart maliyeti 1,70 krş gelyo baskılar ve renk kontras gayet cok güzel ben kiosta ne gördüysem cıktımı alıyorum herkese bol kazançlar

Tarih: 23 Mayıs 2008, 19:05 - İp: 88.***.**2.206
umudayolcu
umudayolcu (üye)
Ordu / Stüdyo Fotoğrafçısı

İyi günler arkadaşlar bende mıtsubıshi termal baskı kullanıyorum yanlız vesikalıklarda istedigim randımanı alamadım acaba sizler vs leri nasıl kıropluyonuz yani pixel falan degerleri kaç veriyonuz buraya yazarsanız sevinirim

Tarih: 6 Haziran 2008, 11:33 - İp: 88.***.**4.120
berkayy09
berkayy09 (üye)
Aydın / Stüdyo Fotoğrafçısı

vsk larda 4,5 6,0 300dpia

Tarih: 6 Haziran 2008, 18:21 - İp: 88.***.**2.197
umudayolcu
umudayolcu (üye)
Ordu / Stüdyo Fotoğrafçısı

Neticelerden son derece menmunum. yanlız işte vesikalıklarda istedigim neticeyi alamıyorum alamıyorum derken sharpını fazla vermiş gibi oluyor resimler yani haddinden fazla keskin oluyo sharpenı azalttogom zaman bu seferde resimde netsizlik oluyo. Yanlız 10*15 resimde herşey cok güzel yani ebat büyüyünce sorun ortadan kalkıyo. Bu soruna bir türlü care bulamadım. vesikalıları 4,5 - 6 cm 300 pixel/inc olarak kıropluyorum. vesikalıklarda olan bu sorun haricinde mıtsubıshı den son derece menmunum. bu sorunumu nasıl cözebilecegim hakkında bilgisi olan varsa yardım edebilirse cok sevinirim.

Tarih: 7 Haziran 2008, 08:54 - İp: 88.***.**3.202