sahin123
sahin123 (üye)
Yurtdışı / Özel Gün Fotoğrafçısı

Stüdyo Salonu İçin En İyi Termal Baskı Makinası ?

Stüdyo Salonu İçin En İyi Termal Baskı Makinasi

Baküden selamlar! Merhaba arkadaşlar,

Düğün salonu işi yapan ve termal makine kullanan arkadaşlar Düğün salonu için en iyi termal baskı makinası sizce hangisidir ?

Düğün salonu işi geldi ve termal makine ve maliyet hesabı yapıyorum daha doğrusu araştırıyorum. İnternet çok karışık ve bilgi kirliliği var Benim tercihim DNP DS620 Termal Fotoğraf Baskı Cihazı! Ama Baküde en çok Kodak ve Fuji işleniyor

15*21 baskı boyutu için bana yazıcı tavsiyesinde bulunabilir misiniz? DNP, Citizen, Kodak v.s. bilgisi olan arkadaşlardan, bilgi ve tecrübe paylaşımı rica ediyorum. Fiyat-performans, kağıt maliyeti ve bulunabilirliği gibi konularda özellikle.

Termal makinesi pahalı olsada olur. Amma kağıdı ucuz ve 15x21 boyutda en azı 1 kolide 600-700 baskı olsun.

Ama Epson L850 aklımdan çımıyor. Sizce L850 yoksa termal fotoğraf baskı makinası?

Kodak RGP270 A5 (15x21) Glossy Inkjet Kağıtı hangi yazıcılar içindir?

15x21 baskı yapa bilen mürekkep püskürtmeli yazıcı varmı? Varsa bir dolumda kaç adet çıkır.

Şimdiden teşekkürler! Herkese hayırlı işler!

+99517320666 whatsapp

https://www.facebook.com/sahin.abisov.92

#sahin123' tarafından 16.12.2017 06:40:56 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 16 Aralık 2017, 06:28 - İp: 78.***.**9.173
aldirakli
aldirakli (üye)
Bartın / Özel Gün Fotoğrafçısı

Öncelikle yeni işin hayırlı uğurlu olsun;

Yıllardır bu işi yapan biri olarak tavsiyem InkJet cihazları sıcak satış dediğimiz sistemde çok düşünmemen.

Satış hızına göre Termal yazıcıları veya Küçük Drylab'ları düşünebilirsin

Termal yazıcıların piyasada dönen bir çok marka ve modelini kullandım, en memnun kaldığım Citizen OP900II Pro cihazı oldu. Maliyetleri oldukça yüksek olmasına rağmen (30-35€/cent 1,2₺ hızı ve kararlılığı ile para basan bir makine.

Satın alım maliyeti yüksek olsa da düşük baskı maliyeti ve 20x30'a kadar baskı yeteneğiyle Fujfilm DX100 çok güzel bir seçenek. Bu makine Türkiyede 20 Rulo kağıtla birlikte 3000€'ya satılıyor, bildiğim kadarıyla ABD'de yanında Digital Express Darkroom Pro yazılımı hediye ediliyormuş Türkiye'de durumunu bilmiyorum.

Tarih: 12 Ocak 2018, 22:40 - İp: 78.***.**5.201
  • 1