wolkan16
wolkan16 (üye)
Bursa / Firma

Mıtsubıshı Dps Clıck Kullanan Varmı

termal baskı yapan bu makine hakkında görüşleriniz nedir kullanan varsa ne amaçla kullanır fiyat olarak 4000 euro yüksek bir rakam mıdır.

Tarih: 16 Şubat 2006, 18:52 - İp: yok
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

4000 euronun aslında 2500 euroluk kısmını sattıkları pc ye veriyosun. printerin degeri ise 1500 euro. ve sadece printeri alma sansın yok baska pc ye bağlama sansın yok. ikisinide kullanmak zorundasın. detay istersen [email protected]

Tarih: 16 Şubat 2006, 19:07 - İp: 85.***.**8.129
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Volkan kardeşim..... Selamlar...

4000€ az para değil.... tam çözüm olacak dijital minilabin 2 taksidi demek....

Zamanında benzer ikilemleri çok yaşadım..

göze alabiliyorsan Rgb laser ve bildiğimiz gümüş esaslı fotoğraf kağıdı kullanan tam çözüm, dijital minilab derim..

baskı kalitesinin 60.000€ luk makineyi yakaladığını söyleselerde 3000-5000 € luk makineler...... ben hayır derim....

Hoşçakal....

Tarih: 17 Şubat 2006, 10:06 - İp: 81.***.**1.199
ice_s
ice_s (üye)
Edirne / Stüdyo Fotoğrafçısı

selam baskı hızı çok iyi acele işlerde kullanılabilir bizde yeni aldık ama vesikalarda daha istediğimiz düzeyi ykalayamadık kullanan arkadaşalar varsa ayarlar ve püf noktalarını paylaşırlarsa daha iyiy sonuçlar elde edebiliriz....bol paylaşımlar

Tarih: 17 Şubat 2006, 12:38 - İp: 85.***.**7.224
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

walla vesikalık ayarını bizde tutturamadık. renklerde bi tuhaflık var. renk ayarları cok secenekli değil. bir matlık sozkonusu.

Tarih: 17 Şubat 2006, 12:47 - İp: 85.***.**6.6
ice_s
ice_s (üye)
Edirne / Stüdyo Fotoğrafçısı

selam kontrast kardeş hayırlı işler dediğin gibi bizim vesikalıklar senin nick gibi çok kntrast çıkıyo ve netlik yok eftaş taki örneklker cam gibi net acaba biz mi ayarlayamıyoruz [email protected] benim msn adresi bilgilerimizi paylaşırsak belki iyi bir onuç elde ederiz hem burada da paylaşırız görüşmek üzere...

Tarih: 17 Şubat 2006, 14:08 - İp: 85.***.**7.224
fotoderya
fotoderya (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

Değerli meslektaşım ne yazık ki bu tür makinalar fotoshop desteksiz hiç bir işe yaramıyor.Vede aldığın fiyat deli bir para.Ben şahsen copal kullanıyorum ve sonuçlarından memnunum.Her şekilde resme müdahale edebiliyorum.Yanılmıyorsam baskı mak.ve bir ekranla beraber satılıyordu.Ekrana dokunmak suretiyle işlem yapılıyordu.Yalnız fotoshop gibi müdahele şansın yoktu o yüzden almaktan vazgeçmiştim.Şimdi copalden son derece memnunum.Bu tür işlerde firmadan daha çok yapan firmayı ve makinayı iyi araştırmak lazım.Sana başarılar

Tarih: 18 Şubat 2006, 00:42 - İp: 81.***.**3.78
fotoloji
fotoloji (üye)
Kayseri / Stüdyo Fotoğrafçısı

evet kullanıyorum iyi ama programları biraz kısıtlı
istedigin hareketi ypamıyorsun belli şylere bagımlımlısın

Tarih: 8 Mart 2006, 19:06 - İp: 85.***.**5.128
siyahlale3
siyahlale3 (üye)
Kayseri / Stüdyo Fotoğrafçısı

saygı değer meslektaşı foto derya aynı makinada fotoshop kullanmak istiyosan çok rahat fotoshop yükleyebilirsin.bence çok harika makina yapmış mitsubişhi iki yıldır kullanıyorum çokta memnunum.benim resim kalitemde banyolu baskılarda çok çok daha kaliteli.kullanım konnusunda yardım isteyen arkadaşlarımız mail yollasın.selamlar...

Tarih: 21 Ağustos 2007, 20:59 - İp: 81.***.**9.78
  • 1