kadir77
kadir77 (üye)
Ankara / Meraklı

İnternetten Baskı

slm arkadaşlar.ben internet üzerinden baskı yaptırmak istiyorum.tavsiyeleriniz nedir.bazı siteler var ama fiyatı pahalı.görüşlerinizi bekliyorum.

Tarih: 8 Şubat 2005, 20:37 - İp: yok
kadir77
kadir77 (üye)
Ankara / Meraklı

kimsenin fikri yok sanırım.

Tarih: 10 Şubat 2005, 20:06 - İp: yok
set
set (üye)
Ankara / Meraklı

İnternetten baskı olayını bende araştıdım,gördüm ki oldukça pahalı... Benim yaptığım bi fotoğrafcı ile anlaşmak,internetten o fotoğrafcının mail adresine fotoları biriktikce göndermek,sonra bi ara gidip parasını ödeyip fotoları almak... Şu an 175 den 10*15 bastırıyorum adama... Güsel basıyo...

Tarih: 15 Şubat 2005, 18:46 - İp: yok
kayazaki
kayazaki (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

Arkadaşım sanırım özel fotografların var ve fotografcıya gitmeye çekiniyorsun.O kadar para vermene gerek yok bana gönderme durumun olursa 200 bin liradan basıyorum.Cd içinde bana postayla iş gönderen bi sürü kişi var ve seni bi kaçıyla görüştürebilirim.Baskılarım oldukça iyidir.Sorun olmaz çekinme.Bana mail at.

Tarih: 15 Nisan 2005, 17:47 - İp: yok
kadir77
kadir77 (üye)
Ankara / Meraklı

bulunduğum yerde digital baskı yapılmadığından internetten baskı yaptırmak istiyorum 30x40 ne kadara basarsın.cevaplarsan sevinirim.

Tarih: 16 Nisan 2005, 12:59 - İp: yok
ankarapasa
ankarapasa (üye)
Eskişehir / Amatör

arkadaşlar.ben haftada yaklaşık 500-1000 adet 10x15 foto bastırıyorum.cd ile göndereceğim fotoları basıp bana yollayabilecek varsa cevaplasın.teşekkürler.

Tarih: 27 Mayıs 2005, 21:15 - İp: yok
berkinfo
berkinfo (üye)
İstanbul / Amatör

sencolor merhaba,

internet yoluyla size göderilen resimlerin baskı fiyatını nereye ödüyoruz,nasıl ödüyoruz?cıktıların kargo ile geri gönderiminde genelde ne kadar kargo ücreti ödeniyor?

iyi çalışmalar

Tarih: 22 Eylül 2005, 16:33 - İp: yok
usta
usta (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

SEVGİLİ ARKADAŞIM

BİZ LABARATUVAR OLARAKTA ÇALIŞMAKTAYIZ. 4 ŞUEBMİZ VAR
BASKI KALİTEMİZDE ÇOK İYİ BİZE İNTERNETTEN DE FOTO GÖNDERBİLİRSİN FİYATLARIMIZDA MAKIULDUR.
İSTANBULDAYIZ TAKSİM GÜNEŞLİ HALKALI VE BAĞCILARDA ŞUBELERİMİZ VAR. İSTERSEN YARDIMCI OLABİLİR.

HASGÜL FOTOĞRAFÇILIK 021 657 57 44

Tarih: 19 Ekim 2005, 18:43 - İp: yok
yasakca
yasakca (üye)
Kayseri / Firma

selam ben reklamcıyım acık hava reklamları yapıyorum gayseride dijital baskı isteyen varsa yardımcı olurum.5 metre eninde baskı makinam var.ilgilenenler [email protected] görüşelim

Tarih: 22 Ekim 2005, 22:00 - İp: yok
ankarapasa
ankarapasa (üye)
Eskişehir / Amatör

Slm.çoklu resimlerinizi itina ile bastırıp yollayabilirim.ilgilenenler mesaj atabilir.

Tarih: 13 Kasım 2005, 00:47 - İp: yok
kadir77
kadir77 (üye)
Ankara / Meraklı

Konuyu açalı çok oldu.Sonuç olarak ŞENCOLOR'A resimlerimi yollayıp bastırdım.Netice güzel oldu.Kalitede hiç bir sorun olmadı.Ondan sonra başka bir fotoğrafçı ile anlaştım.Çoklu 20x30 baskılarımı 1.25 ytl,30x40 baskılarımı 2.75 ytl'ye yaptırıyorum.Dileyen arkadaşlara bu fiyatlarla yardımcı olabilirim.

Tarih: 22 Kasım 2005, 18:55 - İp: 85.***.**0.126
  • 1