slck16
slck16 (üye)
Bursa / Firma

Gretag Masterflex 1008d Ile Ilgı Bılgı

arkadaslar mrb Gretag Masterflex 1008d almayı dusunuyorum cok arastırdım ama somut bı bılgı elde edınemedım kullanan arkadaslar varsa nasıl bı baskı makınasıdır bılgı verebılırmı sımdıden tesekkur ederım saygılarımla

#slck16' tarafından 29.03.2012 01:03:06 tarihinde düzenlendi.

#slck16' tarafından 29.03.2012 01:04:00 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 29 Mart 2012, 01:02 - İp: 78.***.**7.194
garbis34
garbis34 (üye)
Balıkesir / Firma

Selam Bursalı meslektaş
Almayı düşündüğün Gretag makinaların benim bildiğim kadar SERVİS ve YEDEK PARÇA sorunu var biraz.Ama makina olarak iyidir hatta eski 740 ları bilirsin baskı kalitesi çok iyiydi.

Tarih: 12 Temmuz 2012, 20:00 - İp: 88.***.**3.34
fotosinem2
fotosinem2 (üye)
Denizli / Stüdyo Fotoğrafçısı

Selam Meslektaşım.
Ben Yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum gretag masterflex 1008 d baskı makinasını ben gayet memnunum. Hatta Şuanda da satılık ilanı yaptım forumda Ben Baskılarından ve çalışmasından memnunum.Ben 2 yıldır sorunsuz çalışıyorum. Servisinin olmadığını yazmış bir meslektaşımız ama servisi var. Bu Makinanın servisini yapabilen bir çok teknisyen var.Öyle parça arızası yönünden de sağlam bi makina. Ben 30x45 baskı ebadında bir makina almak istediğim için satıyorum.

Tarih: 19 Kasım 2012, 21:39 - İp: 88.***.**8.206
beyatli
beyatli (üye)
İstanbul / Firma

merhaba

Gretag masterflex 1008D
LCD sistemi ile baskı yapan,ayrıca ileride Bitti-tükendi
sorunu olmıyan bir cihaz 6.000-7.000.ml baskıyı rahatça yapabilen Tek
cihazdır
servis ve yedek parça sını 3-4.yerde bulabileceğinizden emin olabilirsiniz,
konu ile alakası olmayan arkadaşlar bilmeden yazarlar
Türkiye de servisi olmıyan 2.cihaz vardır
Fuji ve Noritsu (müşterilerinin anasını ağlatmadan servis yapmazlar)
Gretag ın 4-5. bağımsız kişi olarak çalışan Teknisyeni var
ve bugüne kadar kimsenin zorda kaldığını duymadım
duyanınız varsa Hemen söylesin
yardımcı olalım

saygılarımla

www.beyatlifoto.com

Tarih: 23 Kasım 2012, 23:09 - İp: 95.***.**5.5
garbis34
garbis34 (üye)
Balıkesir / Firma

Sayın meslaktaşlar insanlar bu forumda KENDİ tecrübe ve bildiklerini paylaşmak için vardır.Yazımı dikkatli okursanız Gretag makinalarının iyi olduklarını baskı kaliesininde çok iyi olduğunu ama servis ve yedek parçadan dolayı sıkıntılı olduğunu belirttim. Çok sayın beyatlı nedense alınmışlar olacakki ukala bir uslupla yazı yazmış bana atfen o uslubunuzu size aynen iade ediyorum efendim. Acaba elinizde satılık olupta satamadığınız birkaç tane Gretag var diye olmasın bu tutum ? Ayrıca Üsküdarda foto Murat'a siz satmıştınız değilmi GREATAG'ı hani birtürlü düzgün baskı basılamayan makinayı,birtürlü baktıracak bir servis bulup gönderemeyipte GERİ ALDIĞINIZ makina GRETAG değildide benmi yanılıyorum acaba ???

Tarih: 24 Kasım 2012, 03:12 - İp: 88.***.**9.83
medyafoto
medyafoto (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

SERVİS VE YEDEK PARÇA KONUSUNDA TEKNİSYEN ZAFER İLE KONTAK KURABİLİRSİN

Tarih: 13 Ocak 2015, 12:33 - İp: 78.***.**0.211
  • 1