e0s
e0s (üye)
İstanbul / Reklam Fotoğrafçısı

Fujı Frontıer Slp 340

Bilindiği gibi bu baskı makinası Windows 2000 ile çalışmakta ve ona baskı için software kuracağınız PC de Windows 2000 işletim sistemi kullanıyor olmak zorunda.

Ancak sizde taktir edersiniz ki gelişen teknoloji içersin de artık Pc ye bir donanım alındığında Win2000 driver olmayabiliyor bile,donanımı geçtim win2000 kullanamk zorunda kalmak çok saçma değilmi.Mağazanıza yeni bir bilgisayar aldığımız da Vista işletim sistemi oluyor vs.vs. pc lerin işletim sistemleri birbirinden farklı olunca Adobe Gamma ayarlalrı bile değişebiliyor,XP de baktığın fotogtraf ayrı,Vista da baktığın ayrı, Windows2000 de baktığın ayrı.

Kısacası Frontier SLP 340 modelini kullanıp XP ile yada Vista işletim sistemi kullanan arakadaşlar varmı,kullandıysanız herhangi bir sorun yaşadınız mı?Yada Standart olarak Win2000 Pc ye FDI programını kurarken yaptıklarımızın dışında ayrıca XP yada Vista da yapmamız gereken bir şey varmıdır.

Deneyimleriniz oldu ise paylaşırsanız sevinirim.

Tarih: 24 Ocak 2009, 21:32 - İp: 92.***.**8.147
ice_s
ice_s (üye)
Edirne / Stüdyo Fotoğrafçısı

***tit
bu nasıl oluyor bize açıklayabilir misin_?

Tarih: 21 Nisan 2010, 12:27 - İp: 81.***.**3.130
fotozeren
fotozeren (üye)
Bursa / Firma

öncelikle iyi günler.yazacağım yeri bulamadığım için size cevap olarak yazıyorm kusuruma bakmayın
bende de Frontıer 340 makına var..ve ben acele servis fotoğrafları için frame atmak istiyorum..yanı fotoğrafların üstüne çerçeve.bunu nasıl başarabilirim.programı falan var diyolar nerden nasıl temin edebilirim.yada sizlerin başka bir yolu varsa bana söyleyebilirmisiniz..
Çok makbule geçicek gerçekten..şimdiden teşekkürler arkadaşlarım (:

Tarih: 2 Haziran 2013, 18:01 - İp: 78.***.**0.119