elite...
elite... (üye)
Mardin / Firma

En Uygun Makina Hangisi Olur ?

ustalar selam herkese hayırlı işler... yeni bir işyeri açıyorum ve bu işyerime bütçemi biraz zorlayarak bir de minilab almak istiyorum gönül noritsu'dan yana ama... bütçe tıkanıyor o zaman. Turangroup un sattığı makinalar konusunda siz değerli meslektaşlarımın yardımına ihtiyacım var. Bu makinalardan alırsam nelerle karşılaşırım fikirleriniz benim için çok değerli. şimdiden teşekkürler... herkese hayırlı işler

Tarih: 31 Ocak 2008, 20:29 - İp: 88.***.**8.164
bailey
bailey (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

arkadaşım yeni işyerin hayırlı olsun.fakat diğer arkadaşların da söylediği gibi işlerin düşüş yaşadığı şu dönemde büyük paralar harcayarak minilab kurmak bana biraz riskli gibi geliyor.bence en iyisi büyük yatırım yapmadan kazanç sağlamak.bunu da thermal printerler sayesinde sağlayabilirsin.hatta bunu şipariş istasyonu ekiyle alabilir ve müşterilerine de değişik baskı seçenekleri sunabilirsin.
Ama ben minilab alıp riske de girerim diyorsan.Noritsu.

Tarih: 19 Şubat 2008, 17:36 - İp: 82.***.**8.152
tekirdagli
tekirdagli (üye)
Tekirdağ / Stüdyo Fotoğrafçısı

slm.iş yerin hayırlı olsun.inşallah ALLAH gönlünr göre verir.ben antalya turangruptan goldtech 2640 aldım.çok memnunum makınadan da firma danda onlarla görüşmeni tavsiye ederim.istersen bana iş gönder kargo edyim netcileri gör beğeniceğini umarım.boşuna çok yük altına girme admlarlar herşeyi hesaplamışlar sana uygun şekilde satıyorlar teknik servis tek kelime MÜKEMMEL karanlık oda çalıştıysan yine var ya değme minilaba taş çıkartırsın ekranda ne görüyosan O!kendine güven ben almadan önce kullananların hepsini aradım istanbuldaki ve afyon daki makinaları bizzat gittim inceledim.(şu an çok memnunum MAŞALLAH)DENE GÖR İNCELE KARAR VER YAZILANLAR TAMAMEN HER KESİN KENDİNİ BAĞLAR Ali URGANCIOĞLU Faktörü başlı başına marka Kolay Gelsin

Tarih: 22 Nisan 2008, 00:12 - İp: 88.***.**9.62