bungun
bungun (üye)
İstanbul / Reklam Fotoğrafçısı

Durst Lambda Baskı İçin Yer Tavsiye

evime asmak üzere kendi dijital fotoğraflarımdan 30x40 veya 50x70 ebatlarında fotoğraflar bastıracağım. En iyi metotlardan birinin durst lambda olduğunu öğrendim.

İstanbulda durst lambda baskı için yer tavsiyesi edebilen arkadaşların yardımını bekliyorum..

[email protected]
05054846984

Tarih: 14 Ağustos 2007, 02:48 - İp: 85.***.**1.97
kupabaskı
kupabaskı (üye)
Denizli / Firma

womart diye bir yer vardı duratarans baskı yapan senin istediğin ışıklı bir fotoğrafodanda yansın istiyosun şıkır şıkır

ben de yaptıracaktım bundan 5 sene evvel 1 metreye 2 metre boyu ama metresi 90 dolar artı kdv deyince vazgeçtim doğrusu

Tarih: 16 Ağustos 2007, 00:37 - İp: 88.***.**7.170
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

lambda baskısı için: http://www.eurocolor.com.tr/

kanvas kumaş, germe vinyl ve yapışkanlı kağıt gibi baskılar için: http://www.arifotograf.com/

Tarih: 16 Ağustos 2007, 18:05 - İp: 85.***.**4.248
bungun
bungun (üye)
İstanbul / Reklam Fotoğrafçısı

kupabaskı.. benim istediğim fotoğraf kağıdına en kaliteyi baskıı alabilmek. En iyi bashının durstlambda olduğunu duydum. Işık istemiyorum,dediğin gibi pahalı çünkü.

mete007: Çok teşekkürler, yarın iletişime geçeceğim eurocolorla.

Tarih: 16 Ağustos 2007, 20:43 - İp: 85.***.**2.120
ggok
ggok (üye)
İstanbul / Amatör

Lambda baski DIFO Lab'da yapılıyor. Fotograf kagidina lambda pozlandırma sistemi ile yapılan baskı 4000 dpi çözünürlükte. Diğer arkadaşların söylediği gibi Lambda'da duratrans baskısı (ışıklı) yapmak da mümkün. Bunun dışında DIFO Lab'da her tür malzemeye baskı yapılabilen farklı makineler de mevcut. (Kanvas, Cam, Alüminyum, Duvar Kağıdı, fine art pigment baskıda kullanılan kanvas veya pamuk elyaflı malzemeler,halı, forex, one way vision, vinil, mesh, folyo, fotograf kağıdı, seramik, ahşap, vs) Kalorifer peteğine bile baskı mümkün. web sitesi: www.difolab.com.tr

Tarih: 13 Ocak 2009, 19:27 - İp: 81.***.**1.229
konyafoto
konyafoto (üye)
Konya / Stüdyo Fotoğrafçısı

Uyarı

1. Forumda yazılan mesajlardan tamamen üye sorumludur.
  2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
  3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
  4. Konunuzu, ilgili ve sadece tek bir bölüme açın.
  5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
  6. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
  7. Site tanıtımı, reklam, satış ve satın alma ilanı şeklindeki mesajlar silinecektir.
  8. Özel mesaj sistemi ya da mail üzerinden dosya ve bilgi paylaşımı talebi içeren mesajlar silinecektir.
  9. Programların crack ve seriallerini dağıtmak, crack, warez, hack benzeri sitelerin tanitimi kesinlikle yasaktır.
  10. Telif hakları kanunu kapsamında; kullanma klavuzu, görüntülü belge veya dökümanların yayınlanması, bu belge ve dökümanları barındıran sitelere link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  11. Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini yayınlamak ve özel mesaj sistemindeki bir konunun foruma taşınması kesinlikle yasaktır. Rahatsız edici mesajları olduğunu düşündüğünüz üyeyi site yönetimine bildirin.
  12. Foruma konu açan ve cevap yazan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 3 Ekim 2009, 17:56 - İp: 88.***.**8.253
  • 1