process
process (üye)
İstanbul / Reklam Fotoğrafçısı

Düğün Salonu Fotoğrafçılığı Fiyatları

düğün salonu işletmeciliği ve fotoğrafçılığı yapan arkadaşlar hepinize kolay gelsin....stüdyocuyum.şimdiye kadar ilgilenmediğim ama şuan yapmayı düşündüğündüğün düğün salonu fotoğrafçılığı ile ilgili bir kaç sorum olacak....şuan bir teklif var.salon tanıdık birinin.kameranın hepsini istiyor.2 kaseti banko istiyor.3.cüyüde almak taraftarı...10 poz 2 şer 15x21 20 adet 15x21 istiyor.artı basit 10 modelli fotoşop katkılı bir albüm istiyor....salona para istemiyor...küçük bir hesap yaptım.1 çekimci 2 satıcı 1 kameracı birde bilgisayarda adam toplam 5 adam lazım....50-60 adet satıls tüm masrafları karşılıyor...ekmek yemek için ortalama 100 adet satmak lazım(fotoğraf 7 tl den satılıyor)......bu işi yapan arkadaşlar girmeye değermi değerli bilgi paylaşımınızı bekliyorum....bu arada salon 1000 kişilik müşterisi alt ve orta gelir grubundan)........herkese hayırlı işler

Tarih: 29 Aralık 2011, 19:52 - İp: 88.***.**8.140
opposite-13
opposite-13 (üye)
İstanbul / Firma

İyi aksamlar process; bu yazdıklarınla bence zarar etmen zor gibi görünüyor.Çok iyi örnekler biliyorumki bu ortalamada güzel paralar kazanıyorlar.zarar etmeyecegınden emın olarak baslamanı tavsiye edebilirim.ilk senenin sonunda ikinici ücüncü salona girmek için personel aramaya baslayacagını düşünüyorum.

Tarih: 29 Aralık 2011, 23:55 - İp: 88.***.**0.5
ugurtanaydemir
ugurtanaydemir (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Anladığım kadarı ile salona ücret ödemeyeceksiniz...
Ekstradan bir kaç satış daha yaptığınız takdirde sizi fazlası ile kurtaracak bir iştir emin olun...
(İhale haricinde yer bulamadığım için bende arayış içindeyim )

Tarih: 31 Aralık 2011, 01:43 - İp: 78.***.**6.181
slck16
slck16 (üye)
Bursa / Firma

insallah kardesım senın ıcın hayırlısı neyse o olur dugun salonundan para ıstıye bılyosan zorla derım.

Tarih: 4 Nisan 2012, 03:17 - İp: 78.***.**1.8
lenta
lenta (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

ben düğün salonu restorant toplam 5 mekan çalıştırıyorum biz bu hediyeleri verip birde üzerine 100 düğün parası kirayı nakit veriyoruz ben ce teklif çok iyi

Tarih: 9 Nisan 2012, 15:44 - İp: 95.***.**7.24
  • 1