foto_ysn
foto_ysn (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Dijital Cerrier Hakkında

ARKADAŞLAR DİJİTAL CERRİER KAFA KULLANAN MEMNUN OLANLAR VEYA MEMNUN OLAMAYANLAR VARMI BENDE MİNİLABIMA MARKASI GRETAG 740 A KAFA TAKTIRMAK İSTİYORUM GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUM TEL 0212 548 43 16

Tarih: 21 Eylül 2007, 10:10 - İp: 88.***.**3.31
ilkerr
ilkerr (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

Aynen ....... Turan group un yeni taktığı bi carier i görme fırsatım oldu gayet başarılı , fiyatı 5.500 euro vadeli 8.00 euro

Tarih: 21 Eylül 2007, 13:03 - İp: 88.***.**7.113
fotoasli
fotoasli (üye)
Aydın / Stüdyo Fotoğrafçısı

#fotoasli' tarafından 29.12.2007 17:15:03 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 21 Eylül 2007, 13:18 - İp: 88.***.**9.176
tutunajans
tutunajans (üye)
İzmir / Firma

tutun ajans sizi digitallendirir.gerçek kurulum ve eğitim iki yıl garanti 6500 euro. foto didem 232 3883228 foto murat foto zeki hamza rüstem efes fotoğrafçılık best digital afyon kamera fotoğrafçılık ankara prenses color mersin ve daha pek çok referans ayrıca gretag için direk kendi objektifini kullanabilen lcd sistemde var. 30x40 a kadar sonuç verir. 0532 2162539 şikayeti olan müşterimiz yoktur

Tarih: 12 Ekim 2007, 10:32 - İp: 81.***.**3.243
yolgiden71
yolgiden71 (üye)

slm http://www.beyatlifoto.com/index.php?Sayfa=Detay&SiraNo=36 gir bi bak ben bu kadar bi malı satmak için yalana başvurmayan dürüst bi firma daha görmedim malını tanıtmış ve amatör ve acil işleriniz için idaal olduğunu stüdyo baskılarınızda da netice alamayacağımızı açıkca söylemiş TAKTİRE DEĞER doğrusu

Tarih: 14 Ekim 2007, 17:33 - İp: 88.***.**0.166
tutunajans
tutunajans (üye)
İzmir / Firma

yolgiden sen aydındasın stüdyo yücele ve umurluda fot kim'e sorarmısın tütün ajansın kalite ve kurulum performansını ayrıca izmire gelirsen uğra tüm profesyonel fotoğrafçılarda orijinal digitallerle kardeş kardeş yanyana aynı işletmede çalışan carrierleri beraber gezelim. nedense bu piyasada kulaktan dolma yalan yanlış bilgiler itibar görüyor. Tel:532 216 25 39 not: telefon sapıklığı yapmak isteyen birileri var ve bu telefonu kullanıyor. ama yakında ortaya çıkacak sizlere açıklayacağım savcılık kararını bekliyorum.İstediğiniz an telefonumu arayıp bilgi alabilir ve teknik destek görürsünüz

Tarih: 15 Ekim 2007, 01:04 - İp: 88.***.**6.249
koç2513417
koç2513417 (üye)
Aydın / Özel Gün Fotoğrafçısı

aydındaki foto yücelde makina söküldü.sebebini sormaya gidemedim. ama sorcam satan bülent bey. iyi şeyler anlattı ama,alan adamlar eh idare ediyor diyorlar.bazıları da güzel diyor. stüdtyo kimde makina almaktan anlamıyor.yalanı çok.ben norıtsunun lazerine güveniyorum.arıza filan laf.hata indisi sıfır. ondan her an alabilirim. ama son anı bekliyorum. kaz gibi de yolunmucam.bu uğurda neler harcadım bıktım artık.arkadaşlarım alınmasın laborluk çekime benzemiyor.stüdyoda çalışan bizler yama yapıla yapıla makinelerle çok üdüldü.elimde para var beklicem kanmıcam.haaaa unutmadan ledli sistem renklerde tam sonuç vermediğini hep konuşurlar. ama para da değerli.ikide bir vatandaş ucuz iş istiyor. bu durumda kafam bozulursa 10000 dolara tamamen makinasıyla ful kurarım dedi bülent bey allah razı olsun takdir ettim adamı. onun beni araması bile büyük incelik. milliyetçi olmasam valla norıtsuya döncem ama milli paramı oralara harcamaktansa bu analog çevrim makinaları düşüncem fikirlerim bu dostlar. stüdyo kim 10 ytlye stüdyo çekiyorsa gelin bana hak verin.üstelik sandalye kirası ve orkestra ile adamları mecbur etmeye çabalıyor. böye esnaf satan adamlar oldukça biz çok ucuz makineler düşünürüz. aydında 15 ytl. trabzonda 45ytl buyrun buradan yakın dostlar.

Tarih: 15 Ekim 2007, 22:14 - İp: 88.***.**2.66
tutunajans
tutunajans (üye)
İzmir / Firma

arkadaşlar oturup carrier hakkında ahkam kesmeye kafa yorana kadar mesleğinizdeki incelikleri ve püf noktalarını öğrenmeye yorsanız kendinize iyilik etmiş olursunuz. hangi baskı sistemini alırsanız alın hepsi carrier (taşıyıcu) demektir.lazer olsun katı lazer olsun led olsun dlp olsun vfp olsun hepsi kağıdı pozlamaya yarayan bir ışık sistemidir.carrier yaramaz diye ahkam kesmek için önce tam olarak baskı sistemini öğrenmek ve karşılaştırma yapabilmek gerekir.iyi baskı kötü baskı ayrımı ancak dört dörtlük banyo ile yapılabilir.stüdyo fotoğrafı basılmaz diyen acemi çaylakları bornovada foto dideme davet ediyorum.hata sistemde değil fotoğrafçıda 6 aydır 20x30 a kadar tüm işini kendi yapıyor...noritsu 1501 makinası var.bu makina orda herşeyi tam yapıyorda başka yerdemi sapıtıyor. baskıyı bilmeyen hiçbir makinada baskı yapamaz. üstelik carrier takıyoruz nasıl olsa deyip makinasının tankını bile temizlemeye tenezzül etmeyen herşeyi yeni gelen carrierden bekleyenlerde cabası. bu analoglar geldiğinde chemical filtreleri ateş pahasıydı ama sık sık değiştiriyorduk şimdi 3 ytl harcamak yani toplamda 18 ytl ye kıyamamak cabası. sonuç olarak ağzı olan konuşuyor.yok stüdyo basmazmış yok ilk kurulduğunda güzel olup sonradan bozulurmuş. dilimde tüy bitti anlatmaktan developerin ömrü üç haftadır yani 21 günde makinanın çekeceği takviye miktarı ana tanktaki banyo miktarına eşit olmalıdır. işiniz azsa ucuz banyo değil takviye oranı yüksek banyo kullanın demekten ama insanlar dinlemek anlamak yerine kendini uzman yapıp ahkam kesmeyi tercih ediyorlar. bu makinalar atıl kalmaktansa yeniden ekonomimize kazandırılıyor ve aslan gibi hizmet ediyor.ulaşamayan mundar desede ispat ortada bir mala çamur atmak yerine kendini geliştirmek daha mantıklı değilmi? belki o işi yapabilecek biriside bu yüzden vazgeçecek... sen bilmiyorsan bilene engel olma değilmi.aydından makinanın sökülmesi tamamen parasal bir konudur baskı kalitesi sorunu yoktur olamazda ben inanmadığım malı satmam hepinize bol kazançlar hayırlı işler

Tarih: 22 Ekim 2007, 20:12 - İp: 85.***.**2.80
berkayy09
berkayy09 (üye)

KOÇ KARDEŞ SEN NE SAYIKLIYON YA SEN STÜDYO YÜCEL ORDAN MAK SÖKÜLDÜGÜNÜ NERDEN GÖRDÜN BIRAK GÖRMEYİ SEN STÜDYO YÜCEL KAPISINDAN İÇERİ GİREMESSİN İSTERSEN DENE Bİ TAVSİYE ETMEM AYRICA SEN KİM OLYOSUNDA BENİM SANDALYE MASA MI LAF UZATYOSUN BEN İŞ YAPIYORUM PARA KAZANMAYA ÇALIŞIYORUM BU SANA DÜŞMEZ AYRICA 10 YTL SÜTÜDYO ÇEKİYORUM BUDA SENİN SAYENDE DAHADA OLMADI 1 KRŞ BİLE CEKERİM BUNU BİLMİŞ OL BENİM İSMİMİDE AĞZINA BİDAHA ALMA ACI BİBER SÜRERİM SEN 10000 EURO MAK DEYİL AĞR KAFA TAKTIR UZAYDAMI VAR ÖLE TEKNOLOJİ BİLMİYORUM DA SEN TAKKARSIN HADİ HAYIRLISI TAKTIRDA BİZDE TAKTIRALIM

Tarih: 11 Kasım 2007, 11:53 - İp: 88.***.**7.251
koç2513417
koç2513417 (üye)

git işine be kim kardeşim adamlar dükkana geliyor sandalye masa orkestra derken üdülünce soluğu bana gelip sana küfrederek alıyor.sen fotoğrafçımısın yoksa sandalye orkestra pazarcısımısın. sen önce sanatkar olsan başkalarının ekmeğine saygı duyar mesleğini ibraz edersim. içki içip kamera çekiminde salonda kamera elde sizıp kalan sen değilmisin. damat dert yandı senden.bir kincisi de karşıyakada damatla gelinin arkasına fon olarak kızın teyze kızını montajlayan adam sen değilmisin. adam fotoları suratına atıp gitmedi mi.doğru, stüdyonu 10ytleye değil 1 ytlye bile çekersin senin değerin de bu kadar fotoğrafçısın zaten.ama dikkat et gün güne bitiyorsun.yanındaki elemanını 15 ytl verip okula bile göndermeden yıllarca sömürdün. bu site senin ne mal olduğunu da bilsin.diğer arkadaşlarıma saygılar.

Tarih: 13 Kasım 2007, 19:13 - İp: 88.***.**9.72
koç2513417
koç2513417 (üye)

arkadaşlar tutunajans nikli arkadaş yaman biri. geçenlerde trabzondaydım. birçok arkadaşa bülent beyi tavsiye ettim. bence dinleyin de karar verin.

Tarih: 13 Kasım 2007, 19:32 - İp: 88.***.**9.72