foto_ysn
foto_ysn (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Dijital Cerrier Hakkında

ARKADAŞLAR DİJİTAL CERRİER KAFA KULLANAN MEMNUN OLANLAR VEYA MEMNUN OLAMAYANLAR VARMI BENDE MİNİLABIMA MARKASI GRETAG 740 A KAFA TAKTIRMAK İSTİYORUM GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUM TEL 0212 548 43 16

Tarih: 21 Eylül 2007, 10:10 - İp: 88.***.**3.31
koç2513417
koç2513417 (üye)
Aydın / Özel Gün Fotoğrafçısı

DİKKAT DİKKAT DİKKAT
BU FOTOĞRAFÇININ RESMİNE İYİ BAKIN MESLEKTAŞLARIM.
BERKAY09 aydın ili stüdyo fotoğrafçısıdır.
BU NİCKLİ ŞAHIS FOTOĞRAFÇILARIN EKMEĞİYLE OYNAYAN BİR KİŞİ. RESMİ DE ORADA. SÖZ VERİR YAPMAM DİYE NAMUS ŞEREF SÖZÜ VERİR ARKANDAN YİNE KUYU KAZAR.BU SİTEDE TEŞHİR ETCEM.İŞTE SANDALYE ORKESTRA VE DAVETİYE İLE MÜŞTERİMİ TEHDİT EDEREK; FOTOĞRAF VE KAMERA ÇEKİMİNİ KENDİNE ALMAK İÇİN CEMİYET SAHİBİNE YAPTIRIM UYGULATARAK BASKI KURAN MESLEĞİMİN KARASI.MALİYE DE BUNU DENETLEMİYOR.

Tarih: 13 Kasım 2007, 21:36 - İp: 88.***.**9.72
koç2513417
koç2513417 (üye)

BERKAY09 FOTO YÜCELİ SATIN ALDINSA SENİN OLSUN.BEN DE AYDINDA 3 AY OLDU BULVARDAN DÜKKAN ALDIM ESAS SENİ ORAYA BEKLERİM.UNUTMADAN ORANIN SAHİBİ BENİM.BAŞKALARININ ADIYLA HAVA ATMAM.FOTO BASKI MAKİNAN YARIN BODRUMLARDA YERİNİ ALACAK AMA BENİM YATIRIM ŞU AN MİLYAR EDİYOR. İSTERSEN DÜKKANI SANA SATARIM.BEN MEHMEDİN ABİSİYIM.BEN OLMAYALI MEYDAN SENİN ZANNETMİŞSİN.SEN ŞİPŞAKÇIYKEN BEN BODRUMDA AJDA PEKKANIN FOTOĞRAFÇISIYLA ÇALIŞIYORDUM. YAKINDA FOTOĞRAFLARIM AYDINDA KONUŞULMAYA BAŞLANDI BİLE.HALA SIRRIMI ÇÖZEMİYORLAR.NİCON SERVİS ELEMANI BİLE ŞAŞIRDI. 3 HAFTA SONRA BİR ZENGİNİN BOLUDA FOTOLARINI ÇEKECEGİM FİYATI DUY DA SEN KURUŞLARLA OYNA.900YTLHEM DE CD OLARAK TESLİM EDECEĞİM.

Tarih: 14 Kasım 2007, 15:40 - İp: 88.***.**9.72
doublekick
doublekick (üye)
Ağrı / Stüdyo Fotoğrafçısı

Koç Kardeş İşini İyi Yapıyorsunda Niye Hava Atıyorsun Ona Buna. Sen Başkalarıyla Ugrasacagına İşine Baksana.Herkesi Sakız ETmişsin Agzında

Tarih: 14 Kasım 2007, 16:47 - İp: 85.***.**0.195
koç2513417
koç2513417 (üye)

doublekick ağrılı arkadaşım sakız olunmaz senin de başına gelirse dertdini dinlerim.ama senin müşterini sandalye yok orkestra yok aşçı ile kandırarak müşterine bana çektirmezsen bunlarla çalışamazsın diye kota koyup senin ekmeğinle oynasam fotoğrafçılıktan çıksam bana ne dersin?takdirine sunuyorum.ama cemiyet sahibi onlardan biriyle atışınca şeytan üçgenine düştüm diye dertleniyor bana.müşterimin ne kabahatı var değil mi.

Tarih: 14 Kasım 2007, 18:12 - İp: 88.***.**9.72
yolgiden71
yolgiden71 (üye)
Aydın / Stüdyo Fotoğrafçısı

özel işlerimden dolayı siteyi pek takip edemedim ama görüyorum ki haberim yokken kendileri arasında husumet olan 2 stüdyocu arkadaşım benim hakkımda ileri geri konuşmalar yapmışlar.(üzüldüm) ben bu sitenin sadece yardımlaşma ve dayanışma platformu olduğuna inandığım için fazla yoruma girmeyeceğim. iki arkadaşımada işlerinde başarılar dilerim fakat artık atışmalarında AYDIN FOTO YÜCEL in adını lütfen kullanmasınlar.bi sorunları varsa her zaman 2 stüdyocu arkadaşımıda stüdyolarıma beklerim.

Tarih: 15 Kasım 2007, 21:01 - İp: 88.***.**2.209
doublekick
doublekick (üye)

Koç Kardeşim Sende Haklısın Ama Ben Olsam Kardeşim İşime Bakarım. Evet Fotografcılıgı Karalıyanlar var. Benım Dedem Bıle Fotografcı AMa dedıgın Gıbı Kıcı Kırık Bı Prınter Alıp Ben Fotografcıyım Dıyenler Bıle Var.Ama KArdes Ben Herzaman isime Bakmısımdır Arkamdan Cok KOnusmuslardır Ama TAKMADIM HIC. SEN BENCE MESLEGINI ELINDEN GELDIGI AKDAR IYI YAPMAYA CALIS . HERKES KENDI EKMEGINI YERBIRAK KENDI MESLEKLERINI
ASAGILAMAYA CALISANLAR REZIL OLSUNLAR.BIR MUSTERI BI KERE GIDER IKINCIDE ONUNDEN BILE GECMEZ.

Tarih: 15 Kasım 2007, 21:33 - İp: 85.***.**0.195
berkayy09
berkayy09 (üye)

BENİM İSMİME AĞZINA ALMA DEMİŞTİM SEN ALDIN YAPMA BUNU Bİ DAHA CAMURA BATARSINN KOÇ MUSUN BOĞAMISIN BAK BENİ SÖLETME ISPATLA LEN NERDE UYUMUSUM SEN BANA SANAT ÖĞRETEMESSİN SENİ FOTO DİYE DUVARA YAPIŞTIRIRIM BEN ELEMANLARA BİRİNE 60 DİHERİNE 35 VERYOM SENİN GİBİ İSMAİL LE TAKSİTLE HAFTALINA VERMEDİM DİHERİ ONA KEZA ADAMLARIN ASKERDEN GELDİ HİÇ BİRİ YANINDA ÇALIŞMIYO NEDEN ???? BEN ORK PAZARLAMIYOM KENDİ İŞİME YAPIYORUM HEM BURDAKİ ARKADAŞLARIDA YÜZLEŞTİRİRİM O ORKESTRACIYLA TAMAMMI HEM AYNI ORKESTRAYLA SENDE CALIŞYODUN UNUTMA BUNU SENİ SEZGİN KAÇIRMADIMI SÖLE BAKALIM MENDERWES KENARINA YALANMI BURDAN KONUŞMA AÇ TEL DERDİN NEYSE SÖLE BANA BEN SANDALYELERİ 12,000 YTL VERDİM ELBETTE KİRAYA VERİP PARASINI ALÇAM BU Bİ İŞ SENDE YAP O KADAR KOLAYSA 12,000 YTL SENİN DÜK SATIN ALIR DAHA SEN FOTO ÇEK ÖĞRENDE SONRA BENLE UĞRAŞ HEM ALİ SANA BAYRAMYERİNDE KOŞTURMADIMI LA SEN NE TERBİYETSİZ ADAMSIN YA MEHMET ABİNE ÖRNEK AL HEM BEN BİTİYORUM DEMEK NAPALIM BENDE SENİN YANINDA ÇALIŞIRIM AMA HAFTALIMA ÖDEYEBİLECEKMİSİN ???

Tarih: 16 Kasım 2007, 11:11 - İp: 88.***.**6.127
berkayy09
berkayy09 (üye)

TANSU MUSUN NESİN SEN AJDA PEKKAN YÜZÜNÜ ANCA TELEVİZYONDA GÖRMÜŞŞÜNDÜR BIRAK RESMİNİ ÇEKMEYİ DEMEK BULVARDAN DÜKKAN ALDIN HAYIRLI OLSUN 3 AY OLMUS DUYMAMIŞTIM ACILISINA BANA DA DEVET EDERSİN ARTIK YANINDA CALISIRIM BELLİMİ OLUR AMA 1,000 YTL MAAŞ İSTERİM AÇTA DÜKANINI BÜLENT ERSOY FOTOĞRAF CEKTİRCEKMİŞ SENİ DUYMUŞ STÜDYO AÇÇANA BEKLİYO SENİ ACELE ETT

Tarih: 16 Kasım 2007, 12:01 - İp: 88.***.**6.127
doublekick
doublekick (üye)

Berkay Hakketten adam dedigi Kadar Varmışsın Çirkefligin Bu Kadaranıda Gormedım Mıllete Rezil Etmekten Baska Kendinizi Napıyorsunuz. Birbirinizin Emegine Camur atıyorsunuz. SiziN Gibi Meslektaslarımın Olmasından Utanc duyuyorum. REZİLLİKKK

Tarih: 16 Kasım 2007, 13:05 - İp: 85.***.**0.195
koç2513417
koç2513417 (üye)

12000 ytleye stada mı sandalye aldın.biz işi ehline bırakıyoruz.kimsenin ekmeğiyle oynamıyoruz.biz de bu işi yapardık ama dostlarımızı kırmadık.duvara yapıştırdım dediğin adam şu an senden yaşca büyük bir sanatkar. ve babamın ekmeğini yiyorsun.bülent hanımın fotolarını ben çekerim ama sen sandalyelerini bile veremezsin.ben sandalyeci değilim fotoğraf sanatkarıyım.benim çalıştığım stüdyonun 42 profesyonel şahsi fotoğrafçısı var.bodrum halikarnas ve bodrum fuga .bodrum club voyage sen buralara gidebilirsen görürsün.son çektiğim cemiyet metin şentürk ün abisinin nişanıydı.ben fotoğraf sanatkarıyım.ama sen ola ola sandalyeci oldun.ustanın sana neden adam olmaz dediğini daha iyi anlıyorum artık.

Tarih: 16 Kasım 2007, 18:51 - İp: 88.***.**7.120