ceyhun79
ceyhun79 (üye)
İstanbul / Firma

Baskı Sistemleri Hk.

Baskı makinası olarak ne alabirilim ne önerirsiniz nerden alabiliriz. Saatte 700-750 10x15 baskı adeti film ve digital baskı yapabileceğimiz 20x30 kadar bir makina düşünüyorum ikinci el temizde olabilir ödeme koşulları ve peşinatta önemli ama baskı kalitesi çok çok çok iyi

Tarih: 14 Temmuz 2006, 19:08 - İp: 85.***.**3.64
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

ceyhun79... selam...

kendinizi meraklı olarak tanıtmışsınız, fakat stüdyo fotoğrafçısı olduğunuzu düşündürecek bir soru yöneltmişsiniz..

Amatörseniz eğer, saatte 700-750 kapasiteye ihtiyacınız ve bu meseleye ayıracak 60bin €uro nuz olmayacağını düşünerek..

200$ maksimum seviyede olacak canon veya epson photo yazıcı öneriyorum..

Eğer stüdyo fotoğrafçısı iseniz.... bana, özel mesajla istediğinizi sorunuz...

Selamlar...

Tarih: 14 Temmuz 2006, 20:39 - İp: 85.***.**2.214
ceyhun79
ceyhun79 (üye)
İstanbul / Firma

biz bir alış veriş merkezinde Kodak Expressis günde 5-10 makara 400-500 digital baskı geliyor bu en az bazen öyle oluyorki bir müşteirm sadece 700 digital baskı getiriyor iyi bir makina alırsam benim ve çevremde labaratuar tarzı çalışan yer yok en yakını 1 saatlik araba yolu kadar uzak aynı zamanda labaratuvar tarzı çalışmayı düşünüyoruz.. İlginize tşkler

Tarih: 14 Temmuz 2006, 21:20 - İp: 85.***.**3.64
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Tekrar merhaba.. Ceyhun..

İşin rengi değişti....

Kodak, kiss olarak bildiğimiz, fransız yapımı makineleri, kendi markasını koyarak satıyor... ben şahsen, önermiyorum (aksini söyleyenlede polemiğe girmek istemiyorum.. 5 sene olmadı ama teknolojisi, eskidi bile)

Fuji, bence en gözde makineleri imal ediyor...

http://www.fujifilm.com/products/photofinishing/dmlab.html

sayfasında ürünlerini görebiliyoruz... 330 modelinin yerini 500 modeli alacak.. frontier 500 en baştaki önerim olacaktır..

Noritsu, fuji ile birlikte ipi göğüsleyen marka diyebilirim..

www.burla.com

ithalatçının internet sayfasıdır...

http://www.noritsu.co.jp/english/news/20060213.html

sayfasında, pma2006 fuarındaki durumunu görebiliriz..

İstanbul'dan yazdığını göz önüne alarak, ithalatçı ile görüşmek isterseniz.. şirketin santralinden, dahili 236 yı tuşlayıp, Fatih, Kenan veya Kerim beyden gereken bilgilere ulaşabilirsiniz.. Mümkün olursa, Fatih bey yanınıza uğrayabilir.. Özellikle servis konusunda, burla'dan memnnunuz... 15 yaşındaki makinemizin orjinal yedek parçasına ulaşabiliyoruz..

Hayırlı işler dilerim...

Tarih: 15 Temmuz 2006, 10:15 - İp: 85.***.**6.137
ceyhun79
ceyhun79 (üye)
İstanbul / Firma

bu firmanın tam telefonunu alabilirmiyim birde Eftaş da başlamış noritsunun satışına anlıyacağın burla artık tek değil piyasada ve eftaş makinaları kuru ilaçlı noritsu 3500 serilerini getirmişler ama fiyat konusunda bi,r bilgim yok peki fujinin makinalarını hangi firma satacak ve telini verirsen firmanın çok memnun olurum bence Noritsu ve Fuji araştırmalar sonucu bu çıkıyor.. cevap bekliyomrum sevigili arkadaşım yardımların için çok saol

Tarih: 15 Temmuz 2006, 10:49 - İp: 85.***.**6.196
foto_okyanus
foto_okyanus (üye)
Manisa / Stüdyo Fotoğrafçısı

mrb ben manisadan geçn yıl ağustos ayında yeni bi şu be açtım ve noritsu 3301 aldım makinadan çok mennunum noritsuyu tavsiye ederim size 1 yıldır tık yok makinada ve burla firmasıda serviste oldukça ii iyi günler dilerim foto deniz2 kula

Tarih: 15 Temmuz 2006, 12:11 - İp: 85.***.**1.217
ceyhun79
ceyhun79 (üye)
İstanbul / Firma

noritsu nun bu piyasada fujıyle birlikte ilk sırada olduğunu biliyorum ama 1-2 yıl içersinde kimyasal ilaç kullanımı yasaklanabilirmiş ama avrupada şu an yasak ve türkiye AB liğinin kurallarına göre oynadığımıza göre kuru ilaçlar daha mantıklı değilmi sizce www.eftas.com.tr bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız noritsu mükemmel bir makina hele 32 ve 33 serileri muhteşem baskı kalitesi ve surat var makinada ama burla artık tekel değil artık çünkü eftaş noritsuyu satacak bakalım fiyatlar ne olacak belkide biraz düşebilir diye düşünüyorum açıkcası ama beni endişelendiren noritsunun Laser tarayıcısı çünkü 22000 saat ömrü var diyorlar ve değeride 20000 ytl civarında herhalde ilk seçenek Fujı soğuk lazer teknolojisi galiba eğer noritsu lazere bir çözüm bulursa noritsu olacak alacağımız makina Noritsu 1, Fujı 2 dir benim sıralamamda

Tarih: 15 Temmuz 2006, 12:41 - İp: 85.***.**6.196
karabela76
karabela76 (üye)
Iğdır / Stüdyo Fotoğrafçısı

bnde shinko aldım

Tarih: 7 Ağustos 2006, 21:32 - İp: 81.***.**7.245
  • 1