process
process (üye)
İstanbul / Reklam Fotoğrafçısı

Analog Ve Carrier

mrb arkadaşlar.analogdan cariierle dijitale dönüşümün performansı hakkıda kuşkularım var.msc 101 e aparatı tatakmışlar fit1 diye netice kötü 15x21 bile kurtarmıyor.hangi analogla hangi carier birleşimi iyi sonuç verir.ve en uygun maliyet ne düzeyde olur.ilgili ve de bilgili arkadaşlarımızdan bilgi rica ediyorum.
kolay gelsin........

Tarih: 30 Temmuz 2008, 21:30 - İp: 88.***.**9.42
fotodilan
fotodilan (üye)
İzmir / Stüdyo Fotoğrafçısı

merhaba,bu konuda herkes bir şeyler söyler ama amaç sadece konu hakkında bilgilenmekse TÜTÜN AJANS ı ara, bülent beyle görüş sana yardımcı olacaktır.beni başkaları yaktı hemde çok fena yaktı, meslek ahlakını elden bırakmayan çok az insan kaldı çevremizde.ağzı iyi laf yaparak analogdan dijitale geçişteki sorunları bilmeyen ,hatta renklerin anlamını bilmeyen ve hatta kendisine ait minilabın banyosu dijital baskıda etken olduğundan habersiz o kadar çok meslektaşımız varki ? cerriyeri çok iyi incelemek bülent beyin hastalığı olmuş ( bülent abi bana kızma ) hoşçakalın,

Tarih: 30 Temmuz 2008, 23:45 - İp: 85.***.**7.173
-olympos-
-olympos- (üye)
Antalya / Stüdyo Fotoğrafçısı

iyi akşamlar, fuji 238- ve 248 lerde iyi , öncelikle ecza sarfiyat ve elektrik olarak gayet ekonomik. Ben 238 ile memnunum. Yalnız carier alırken printerin lensini kullanan daha iyi olur diye düşünüyorum. Çünkü carierin lensleri biraz problemli. Büyük ebatlarda. 10 x15 de sorun yok.

Tarih: 30 Temmuz 2008, 23:53 - İp: 78.***.**9.88
-olympos-
-olympos- (üye)
Antalya / Stüdyo Fotoğrafçısı

Ben de bülent den aldım, benim 878 i satma arefesinde iken birgün sabah hızır gibi kapıda belirdi, bu makine ne böyle diye carier takalım dedi. ben 878 e düşünmemiştim. benden onu alıp 238+ carier verdi. makinayla birlikte herşey değişti. çok sağolasın. bülent. Yalnız , haftada bir arardı, bir sorun varmı diye , iki aydır aradığı yok. acaba taksitler bitti diyemi, Kolay gelsin, sen bülent i ara gerekeni yapar.

Tarih: 31 Temmuz 2008, 00:52 - İp: 78.***.**9.88
process
process (üye)

eyvAllah arkadaşlar.yalnız bu bülent beye nasıl ulaşıcam.detaylı bilgi lütfen.birde bu işin maliyeti ne oldu sizlere ne kadar vade yaptırabildiniz.tşk ler kolay gelsin

Tarih: 31 Temmuz 2008, 15:07 - İp: 85.***.**6.100
yolgiden71
yolgiden71 (üye)
Aydın / Stüdyo Fotoğrafçısı

hiç düşünmeden ara bülent bey bu konuda sana inan hiç düşünmeyeceğinden daha fazla bilgi verip yardımcı olacaktır bende kendisinden aldım ve kullanıyorum tavsiye ederim 0 532 216 25 39

Tarih: 2 Ağustos 2008, 17:07 - İp: 88.***.**6.119
tutunajans
tutunajans (üye)
İzmir / Firma

sağolun arkadaşlar iltifat kabul ederim benim için yazdığıklarınızı. Ama doğrusuda budur herkes yaptığı işi bilmeli yada o işe soyunmamalı... bana 532 2162539 nolu tel den ulaşabilirsiniz. sevgili kardeşim rıza sen beni aramayınca bende sorunsuz çalıştığını farzediyorum. ama sorunun varsa 24 saat telefonlarım açık. bana ulaşman çok kolay istediğin makinada 20x30 baskı yaptır sonra ben geleyim senin makinada basayım.bakalım netice alıyormuymuşuz. alamazsak seninle beraber bende bu forumlarda gerçeği ilan ederim. ama yanlış banyo yanlış takviye oranıyla netice alamıyorsan elindeki telefonla kontörüm gider diye arayıp danışmıyorsan ben ne yapabilirim. elindeki makina 10x15 ten 20x30 a kadar lazer baskı makinalarına eşdeğer fotoğraf basar. hayırlı işler

Tarih: 7 Ağustos 2008, 01:11 - İp: 85.***.**1.217
berkayy09
berkayy09 (üye)
Aydın / Stüdyo Fotoğrafçısı

arkadaşlar bülent bey haklı bu adam işi biliyo kim ne derse desin al kardeşim hemde gözün kapalı

Tarih: 7 Ağustos 2008, 12:39 - İp: 78.***.**0.207
process
process (üye)

eywAllah saolun arkadaşlar.bülent bey biraz yoğunum bu aralar.sizinle uygun zamanda irtibata geçicem.kolay gelsin herkese...

Tarih: 8 Ağustos 2008, 17:54 - İp: 85.***.**4.213
  • 1