bilalmertcilek
bilalmertcilek (üye)
İstanbul / Amatör

70x100 Baskı

Merhabalar baskıyla ilgili pek bir bilgim yok. 10MP'lik dslr makinelerle 70x100 baskıda sağlıklıklı sonuçlar alabilir miyim ? Bir de dpi ile ilgili bilgi verirseniz sevinirim.

Tarih: 16 Mart 2012, 19:58 - İp: 176.***.**5.36
gorunum35
gorunum35 (üye)
Antalya / Firma

Uyarı

1. Forumda yazılan mesajlardan tamamen üye sorumludur.
  2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
  3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
  4. Konunuzu, ilgili ve sadece tek bir bölüme açın.
  5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
  6. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
  7. Site tanıtımı, reklam, satış ve satın alma ilanı şeklindeki mesajlar silinecektir.
  8. Özel mesaj sistemi ya da mail üzerinden dosya ve bilgi paylaşımı talebi içeren mesajlar silinecektir.
  9. Programların crack ve seriallerini dağıtmak, crack, warez, hack benzeri sitelerin tanitimi kesinlikle yasaktır.
  10. Telif hakları kanunu kapsamında; kullanma klavuzu, görüntülü belge veya dökümanların yayınlanması, bu belge ve dökümanları barındıran sitelere link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  11. Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini yayınlamak ve özel mesaj sistemindeki bir konunun foruma taşınması kesinlikle yasaktır. Rahatsız edici mesajları olduğunu düşündüğünüz üyeyi site yönetimine bildirin.
  12. Foruma konu açan ve cevap yazan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 12 Nisan 2012, 18:31 - İp: 195.***.**0.90
bilalmertcilek
bilalmertcilek (üye)
İstanbul / Amatör

Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim.

Tarih: 12 Nisan 2012, 21:50 - İp: 92.***.**2.253
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Led veya laser baskı makinelerinin gümüş esaslı fotoğraf kağıdı kullandığını bilmeliyiz.. eğer böyle bir makine kullanılacak olursa cmyk'ya çevrim uygun olmayacaktır.. baskı yaptıracağınız yerle diyalog kurarak ona göre hareket edin..

Tarih: 14 Nisan 2012, 16:30 - İp: 83.***.**6.96
bilalmertcilek
bilalmertcilek (üye)
İstanbul / Amatör

Tavsiyeniz için teşekkür ederim Mete Bey.

Tarih: 15 Nisan 2012, 00:26 - İp: 92.***.**2.253
meraklisi
meraklisi (üye)
İstanbul / Meraklı

istanbul'dasınız.. topkapı 2.matbaacılar da digital baskı düşünebilirsiniz.. A kapısından içeriye girdiğinizde, sağ koridordan ilerleyip 1. kata çıktığınızda, birkaç baskı merkezi var..

35x50cm cmyk 350gr amerikan kuşe (mat) 1TL diğer baskı boyları fiyatlarını bilmiyorum...

ben test baskıları aldım. selefon ile kaplattım.. çerçeve içerisinde oldukça şık duruyor.. (termal baskı ile kıyaslanamaz)

Tarih: 26 Nisan 2012, 09:59 - İp: 95.***.**2.98
bilalmertcilek
bilalmertcilek (üye)
İstanbul / Amatör

En azından bir fikir sahibi olmak için tarif ettiğiniz yere uğramaak gerek. Teşekkür ederim Celil Bey hoşcakalın

Tarih: 26 Nisan 2012, 22:30 - İp: 92.***.**1.23
  • 1