omurbayir
omurbayir (üye)
Ordu / Stüdyo Fotoğrafçısı

Makina Yardım...

ARKADAŞLAR STÜDYO VE DIŞ ÇEKİMLER İÇİN BU MAKİNALARDAN HANGİSİNİ TAVSİYE EDERSİNİZ BANA...YORUMLARINIZI BEKLİYORUM..İYİ ÇALIŞMALAR..

1---CANON 5-D

2---NİKON D-2X

Tarih: 8 Eylül 2007, 14:10 - İp: 88.***.**6.43
baris013
baris013 (üye)
Bitlis / Stüdyo Fotoğrafçısı

BENCE NİKON D200 ARKADAŞIM

Tarih: 15 Ekim 2007, 12:13 - İp: 85.***.**9.95
baris013
baris013 (üye)
Bitlis / Stüdyo Fotoğrafçısı

CANON D5 İYİDE PAHALI KARDEŞ AMA BENCE STÜDYO ÇEKİMİ İÇİN DİYOSAN NİKON D200DEN ŞAŞMAAA

Tarih: 15 Ekim 2007, 12:14 - İp: 85.***.**9.95
koç2513417
koç2513417 (üye)
Aydın / Özel Gün Fotoğrafçısı

nicon dış çekimlerin rengini tam vermiyor mesela gökyüzü küllü mavi.canon çok güzel. stüdtoda grafiksel renk toleransı var o niconu yiyor. canon al.niconda renk geçişleri tek renge dayalı canonda renkler çoklu ortalamaya olanak veriyor.mesela sarı verirken az yeşilden de destek alabiliyorsun. niconda bu yok. bu sitedeki arkadaşlar buna dikkat etsin.yararını görecekler.canon d350 vallaha harika dostlar.tüm renkleri aynı anda kotrol edebilen ve perdeleri en sağlam makinalar.ve fazla gren vermiyor.maçlarda bile en güçlü teleler canondur dikkat ediniz.tozu bile nötralize etme özellikleri var.uzak mesafelerde daha net fotoğraflar çeker.ve canon servisleri mükemmel.ama herkesin bir sevdiği marka var bendeki tavsiyelerinize sunulur. son zamanlarda pentax çıktı stüdyoda inan çok gizel gelinlikleri tel tel detaylı okuyor.o beyaza hayran olmamak elde değil.onu da mutlaka görünüz saygılarımla.aydın fotoğrafçıları bu markada yoğunlaşmaya başladı.farkı gören niconu mutlaka satıp onu alıyor fiyatı da çok yerinde inanın dostlarm.

Tarih: 15 Ekim 2007, 21:32 - İp: 88.***.**2.66
  • 1