mary0
mary0
Řye
(Meraklř)
Bursa

Canan A1

ikinci analog makina išin canon a1 dŘsŘnŘyorum alřrken ÷zellikle bakmam gereken bir yeri varmřdřr kullanan arkada■lar izlenimlerini payla■a bilirmi birde fiyat aralř­ř nedir ■imdiden te■ekkŘr ederim

Tarih: 14 Ocak 2013, 21:07 - Ţp: 217.***.**9.238
fotograf_ik
fotograf_ik
Řye
(StŘdyo Foto­rafšřsř)
Istanbul

merhaba
Benim var bir a1 makinam šok temiz babam kullanřyodu onun yadigarř genelde temiz makinadřr ama pil yuvasř ve perdelerine baktřrmanřzř tavsiye ederim

Tarih: 15 Ocak 2013, 14:58 - Ţp: 85.***.**6.47
mary0
mary0
Řye
(Meraklř)
Bursa

Tesekkur ederim

Tarih: 15 Ocak 2013, 17:54 - Ţp: 217.***.**9.238
rentner
rentner
Řye
(Amat÷r)
Almanya

Ţyšššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxi ak■amlar.Size nasřl hitab edece­imi bilemedi­im išin ÷zŘr dilerim.Efendim benim de Canon A1 im var Komple Kenarda duruyor,
Uzatmayalřm Madem b÷yle bir kamera almayř dŘ■ŘnŘyorsunuz,uzun zaman
kullanřlmayan mekanik makinalarřn ya­larř kurur iyice kontrol edin.
Herhangi bir sorunuz olursa šekinmeden sorabilirsiniz benim
E mail adresim ašřk.
Size iyi gŘnler dilerim.

#rentner' tarafřndan 16.01.2013 11:30:47 tarihinde dŘzenlendi.

#rentner' tarafřndan 16.01.2013 11:32:47 tarihinde dŘzenlendi.

Tarih: 15 Ocak 2013, 21:05 - Ţp: 79.***.**7.127
Sayfa(lar): 1

Ţlgili Olabilecek Konular
G÷nderen
Cevap
Okunma
Son G÷nderim
fotomumin.com
2
671
25 Ůub. 2017, 22:13
fotomumin.com
varstas
3
674
20 Tem. 2016, 17:32
varstas
mrtagts
8
856
19 Mar. 2016, 19:19
ercan43
musty578
1
623
07 Tem. 2015, 10:50
doktor_ramiz
vetkopat
2
1016
26 Kas. 2014, 13:35
vetkopat
ihsan3214
8
1379
02 Ůub. 2014, 18:46
tomaydin
Fotoğrafšılar İšin Web Sitesi
» Foto­rafša
Tekrar Kadrajlamak Neden K÷tŘ ?
ocaklilar   Otomatik netlemeli makinelerde, tekrar kadrajlamak neden k÷tŘ bir y÷ntemdir?      Otomatik netleme becerisine sahip bir šok makinede, tek netleme noktasř yerine, birden šok netleme noktasř bulunur. Genellikle; gerek di­erlerinden daha geni■ yapřsř ve gerekse ba■kaca ...
Devamř »
» Bizi Takip Edin!
Aktif ▄ye / Ziyaretši
sezay16, (1)