planetfoto
planetfoto (üye)
Antalya / Reklam Fotoğrafçısı

Anolog Makina Secimi

arkadaslar Nikon F60 makinamdan mamlunm ancak tek odakli focus olayi bana yetmemeye basladi 150 euroya kadar bütcemvar ve Nikon f80 de gözüm var sizce dogru bi secimmidir yoksa ne tavsiye edersiniz yardimlarinizi bekliyorum
(not: nikon olmasi lenslerim hepsi nikon uyumlu sadece bady alcam fazla masraf yapamam cünü film masrafi yetiyo zaten )

Tarih: 7 Ağustos 2007, 19:24 - İp: 87.***.**0.62
huzun_seli
huzun_seli (üye)
İstanbul / Amatör

f80 diğer modeller f55- f-60 70 neyse işte diğer modellere göre daha profesyonel bşr body e sahip açıkcası ve fonksiyonlarıda oyle...
150 euro ya bulabilirmisinzi bilmiyorum ama analoğun tadını yaşamak istiyorsaznı.. f-100 e bile tercih edebileceğim f90x i öneririm size...

çok değişik fiyatlarda avr...
200 ytl ile 1 milyara akdar çıkıyor.. uygun fiyatlı temiz bir f90x inanın çok makbul bir seçim olur...

Tarih: 8 Ağustos 2007, 13:32 - İp: 81.***.**4.155
planetfoto
planetfoto (üye)

merhabalar f90x te odak sadece 1 tane sanirim yani f60 la ayni birde f5 lervar onlar biraz pahali gibi duruyo ama belki kullanilmis temiz bi teane bulabilirim f5 hakkinda bilginiz varmi

Tarih: 8 Ağustos 2007, 14:05 - İp: 87.***.**4.97
huzun_seli
huzun_seli (üye)
İstanbul / Amatör

f- 5 mi...
şaka mı bu...
enfes bir makına....
bir dostumda avr...
henuz içine film takılmamış harika bir alet..
1000dolar fiyatı var...
analog çekmenın keyfını çok iyi bilenelrden biri oalrak kullanılır bir makına...
ama ağır ve çok buyuk... bütçenizi tekrar bir gözden geçriri birşey soylerseniz.. siizn iyi bir analog nikon body sahibi olmanız için alternatifleri gözden geçireceğim

Tarih: 8 Ağustos 2007, 14:52 - İp: 81.***.**4.155
planetfoto
planetfoto (üye)

valla e bayda fiyatlar uygun gibi gözüküyo

Tarih: 8 Ağustos 2007, 15:33 - İp: 87.***.**4.97
  • 1