fotopirilti

fotopirilti

Adı Soyadı : Sinan Canpolat
Şehir : Eskişehir
Meslek : Fotoğrafçı
Grup : Doğa Fotoğrafçısı - Yaş : 31
E-posta : fotografcimizsinan@gmail.com
Üyelik Tarihi : 5 Mayıs 2015, Salı - Son Oturum : 30 Aralık 2020, Çarşamba
Açtığı Konu : 3 - Cevapladığı konu : 1
Profil : 1990 Eskişehir Doğumluyum..Doğma büyüme Eskişehirliyim..Eskişehir aşığıyım da denebilir hani.. Eskişehir Tepebası endüstri meslek lisesi ilk mezunları olma şerefini tattıktan sonra Eskişehir Osmangazi Üniversitesi elektrik-elektronik bakım onarımı 2 yıllık zorlu bir maraton sonucunda bitirerek mezun oldum (nn))
Üniversitenin son yıllarında fotoğraf çekmeye merak salan ben oradan burdan edindiğim fotoğraf makinalarıyla fotoğraf çekmeye çalıştım. Üniversiteyi bitirip iş hayatına atıldıktan bir süre sonra kendi profesyonel makinam olan Nikon D3100 ile fotoğraf çekmeye başladım. Önceleri sırf hobi olsun diye çektiğim fotoğraf iyiden iyiye tutku haline dönüşerek kendimi Odunpazarı Meslek Edindirme Kursları Temel Fotoğrafçılık Eğitiminde buldum..Aynı kurstaki arkadaşlarımızla birbirimize yaptığımız bilgi paylaşımları sayesinde kendimi daha da geliştirdim de denebilir..Sonunda kursu bitirdik EFSAD (Eskişehir Fotoğraf Sanatı Derneğin Üyeliğimiz ile birlikte oradanda Bir Profesyonel sertifikamızı Almıs Olduk
Bundan bir süre sonra kendimi portre fotoğrafları çeker halde buldum. O kadar alışmışım ki portre fotoğrafı çekmeye güzel bir manzara fotoğrafı bile çekemez hale gelmişim (nn))
Şimdi ise sizlerin mutlu günlerini ölümsüzleştirmek için çaba sarf etmekteyim.. Portre fotoğraflarında çekimi tek başım yapıyorum fakat en güzel günleriniz arasında olan Düğün ve Nişan fotoğraflarınızı Saygıdeğer S.ÇETiN ile beraber yapmaktayız..Sanırım şimdilik bu kadar yeterlidir.. Daha ayrıntılı bilgi almak için iletişim bölümünden bizlerle iletişime geçebilirsiniz..
--------

 
Gönderen
Cevap
Okunma
Son Gönderim
fotopirilti
0
363
30 Ara. 2020, 14:00
fotopirilti
fotopirilti
0
1562
05 Kas. 2015, 13:13
fotopirilti
fotopirilti
2
1317
21 Tem. 2015, 11:01
kesim00

Sayfa(lar): 1

Düğün Hikayesi
» Fotoğrafça
Hdr Nedir, Nasıl Uygulanır.
omerkHigh Dynamic Range      Bir fotoğrafda karanlık yüzel ile aydınlık yüzey arasındaki ışık farkı o fotoğrafın Dinamik Kademesini belirler. SLR veya DSLR makinaların algılayabileceği ışık şiddeti belirli sınırlar içersindedir ve bu değerdeki fotoğraflar LDR ( Low Dynamic Range ) ola...
Devamı »
» Bizi Takip Edin!
Aktif Üye / Ziyaretçi
yazar144, (1)