september9
september9 (üye)
Eskişehir / Amatör

Sony Hxr Mc 2500 İle İlgili Kullanıcı Yorumu

Sony mc 2500 ile ilgili 2015 yılı başlarında yaptıgım yoruma istinaden yazımın sonunda dedigim gibi zamanla kullandıkca + ve - lerini ögreneceginiz dedim,ben 1.5 yıldır kullandım kamerayı sony eurosa garantili aldım fauturalı ve garntili ben hiç bir sıkıntı yaşamadı bazıları bu hemen hemen 10 kişiden 8 inde var ses almama sorunu kameranın fulu olma sorunu yaşadıklarını gerek forumlardan gerekse beni bizzat arayanlardan yurdun tüm kesimlerinden İstanbul,Ankara ,İzmir ;Bursa Eskişehir den olmak üzere kameralarının bazı kıliplerde ortada başta vs ses almadıgı ses göstergesininde çalıştıgı halde,bazen veya çok sık olarak bilhassa gece kapalı mekan çekimlerinde bol ışıklı dügün salonlarında fulu oldugu bazen 5 saniyede bazende 10 saniyede netligi kaçırdıgı görülmüş ,bizzat denedim evet sony mc 2500 fulu oluyor netligi sürekli kaçırıyor malesef,bu güne kadar her tür kamerayı kullanmış olarak sony panasonik canon jvc olarak sony nin bu modelinde malesef gerçek bu ..kameraman arkadaşlarımın dügüne giderken sürekli tedirgin acaba sesmi almıcak fulumu olucak gibi endişeyi sevmezler....şimdilik durum bu

Tarih: 20 Haziran 2016, 19:46 - İp: 178.***.**9.36
hikmetgungor
hikmetgungor (üye)
Kırklareli / Özel Gün Fotoğrafçısı

Seste sorun yok. Ama kameranın görüntü kalitesi iyi değil. Özellikle az ışıkta beni hiç tatmin etmiyor. 1 yıldır kullanıyorum. İlk fırsatta değiştireceğim.

Tarih: 25 Temmuz 2016, 21:10 - İp: 78.***.**3.237
  • 1