by_kosta
by_kosta (üye)
Edirne / Stüdyo Fotoğrafçısı

Panasonic Mdh1 Hakkında Birkaç Sorum Var

Merhaba Arkadaşlar,

1. Panasonic mdh1 aldım fakat bir sorun var öncelikle 36 gb hafıza kartına çekim yaptım yaklaşık 50 60 parça çekim oldu ve 20 gb doldu fakat total süre 1 saat yani 1 saatlik çekim 20 gb mi oluyor öyle ise bunu nasıl dvd ye atıcam kafam karıştı.

2. Sorum kutunun içinden HD Writer diye bir program çıktı kurdum fakat ne işe yaradığınıda pek çözemedim.

3. sorum şimdi rec moduna geçtiğimde sayaç ilerliyor pause ye geldiğimde sıfırlıyor total süreyi ayarlayabiliyormuyuz.

Kullanan arkadaşların bu konulardaki yardımlarını rica ediyorum.

İyi çalışmalar.

Tarih: 7 Mayıs 2013, 14:31 - İp: 31.***.**6.86
yalvacyesilcam
yalvacyesilcam (üye)
Isparta / Stüdyo Fotoğrafçısı

ewewt bir saat yaklaşık bir saat 20 gb mts formatında ...

1-) corel video studio kullanıyorum ben ..kullanımı oldukca basit ...
20 gb veya tam anlamıyla 1 saat videoyu bir dvd ye corel video studio ile yazmaktayım .( bu süre iyi bir pc ile 1 saatte - kötü bi pc ile 6 7 saat sürebilir) kasetsiz kamera kullandığımız için bir adette yedek dvd yapıp yedeklemekteyim.
2-) HD writer programı hiç bi işe yaramıyor eğer kartı formatlamadan pc ye kopyalamak istersen önceden kopyaladıkların varsa onları almadan kopyalama yapıyor ... kısaca hiç bişiii yapmıyor.
3-) dediğin bendede kafa karıştırmıştı ama kartın ne kadar çektiğini aklımda tutup mesela bi kartım 4: 16 çekiyodu işte 3:16 da bi saat 2 16 da 2 saat falan diyerek kafamdan hesaplamalar yaptıyorum

sana tavsiyem ses ayarlarını ii incele manuel modda olması gerek gekim yaparken ekrandaki ses seviyesi çok çok aşarsa cızırtı yapıyor onu gittiğin yerdeki ses seviysine göre kısman gerekecek ... başın ağrımasın ...

Tarih: 11 Mayıs 2013, 15:27 - İp: 95.***.**3.10
by_kosta
by_kosta (üye)
Edirne / Stüdyo Fotoğrafçısı

Bilgi için teşekkür ederim sanırım corel benimde işime yarayacak.

İyi çalışmalar.

Tarih: 13 Mayıs 2013, 16:06 - İp: 31.***.**6.86
  • 1