yalvacyesilcam
yalvacyesilcam (üye)
Isparta / Stüdyo Fotoğrafçısı

Panasonic M 3500 Veya M 9000 Kameralara

arkadaşlar panasonic m3500 ve veya m300 ve veya m9000 kameralaara lcd ekran takan varmı acaba sonuç olarak bizim baktığımız yerde bi ekran hani lcd bi ekran takılırsa manyak bişiii olur kamera...

Tarih: 7 Temmuz 2010, 03:59 - İp: 88.***.**3.16
foto_67
foto_67 (üye)
Zonguldak / Stüdyo Fotoğrafçısı

ben görmüştüm internette m3000 çok kolay yapması tuşların olduğu yere 2.7" lik bi ekran takmış arkadaki video çıkışına bağlamış aynı md1000 e benzemiş

Tarih: 1 Ekim 2010, 13:38 - İp: 88.***.**1.172
berkayy09
berkayy09 (üye)
Aydın / Stüdyo Fotoğrafçısı

manyak bunlar yaww ddddddd )))))))))))))

Tarih: 20 Ekim 2010, 10:34 - İp: 78.***.**7.181
bazza29
bazza29 (üye)
Gümüşhane / Stüdyo Fotoğrafçısı

Evet takan var.
Ben taktırdım süper bişey oldu. Özellikle salon çekimlerinde yaşadığımız sıkıntıları artık yaşamıyoruz. Herkese tavsiye ederim.

Tarih: 27 Ekim 2010, 11:07 - İp: 78.***.**7.77
ego37
ego37 (üye)
Kastamonu / Özel Gün Fotoğrafçısı
ego37
ego37 (üye)

Tarih: 28 Kasım 2010, 22:35 - İp: 88.***.**7.0
yalvacyesilcam
yalvacyesilcam (üye)

arkadaşlar kendim aldım bi 3.5" monitör taktım 60 tl gibi bi paraya maloldu 150 tl çok olur aslında diilde ekranı sipariş ettikten sonra bu linkleri gördüm bende normal ekranın üzerine silikonladım

Tarih: 6 Aralık 2010, 16:46 - İp: 78.***.**6.181
ego37
ego37 (üye)

yalvacyesilcam merhaba internettenmi aldın link verssene bende dşünüyorum.kablo ile video çıkışınamı bagladın, biraz bilgi versene

Tarih: 6 Aralık 2010, 22:07 - İp: 88.***.**4.135
kamerayamonito
kamerayamonito (üye)
Düzce / Firma

Yanımda yetişen, hem okuyup hemde kamera çekimlerimi yapan yeğenim: bu sektördeki zorlukları gayet iyi bildiğinden, kâr amacı gütmeden, meslektaşlarımızın cebine göz diken, hersene bir öncekinden hiç bir farkı ve faydası olmayan ve gittikçe malzemeden çalınan kameralardan kurtarmak düşüncesiyele; Okuldan mezun olduktan sonra (elektronik mühendisliği) benim isteğim üzerine yaptığı çaklışmasıdır.

Kendi kameralarımıza yaptığımız bu değişiklikle birlikte bir sezon geçirdik. Görenlerin ve duyupda görmeye gelen meslektaşlarımızında bu uygumadan faydalanmasını sağladıktan sonra, güzel vatanımızda bizimle aynı tekneden ekmek yemeye çalışan dostlarımıza faydalı olmak için nette duyuru yapmaya karar verdik.
Bu ağır bir sorumluluğun altına girmek demek olduğu için %25 fiyat eklemesiyle 150 TL ye montaj yapmaya başladık. Bu ekleme verdiğimzi garantinin neticesidir. Amacımız para pazanmak değildir, montaj ve testler 5-6 saat sürdüğünden günde en fazla 2 tane yapılabilmektedir. ( bağlantılar yapıldıktan sonra sorun çıkmaması için itina ile test edilir.) her tarafı kar olsa ne olurki

Birçok mesletaşım monitör takmayı denemiş ve başarılı olamamıştır.,
Bu uygulama sadece görüntü vermekle kalmayıp Vizörde görünen bilgi menüsünüde ekranda göstermektedir. Yani zizün bütün işlevini gerçekleştirmektedir.. Sadece bir soketten ibaret olup ortalıkta dolaşan kablo ve fiş olmadığından estetik bir görüntüye sahiptir (takdir edersinizki müşterinin karşısında estetik çok önemlidir).

Tükettiği elektriği minimize ederek Vizörden daha az tüketir hale getirilmiştir.
Ayrıca kameraya genel bir bakım tamamen ücretsizdir. (kafa temizliği, mekanik aksamın yağlanması vb.)

Bu güne kadar taktığımız monitörlerden hiçbir şikayet gelmediği gibi, yaptığımız meslektaşlarımızdan, her görüşmemizde dualar almaktayız. Bu işe devam etmemizin yegane sebebi budur.

Bizler:
Değiştirmediğ kafadan 350 TL
Değiştirmediği açma kapama dühmesinden 80 TL
Değitirmediği motor lastiğinden 40 TL
Yapmadığı temizlikten 60 TL

alan tamirci değiliz. Biz bu mesleğe gönül vermiş insanlarız.

İsteyen monitörünü kendisi taksın bu bizi ayrıca memnun eder Ama
LÜTFEN BİLMEDEN GÖRMEDEN BİZİ ÜZECEK ŞEYLER YAZMAYIN-SÖYLEMEYİN

Tarih: 7 Aralık 2010, 11:06 - İp: 78.***.**4.92
tvgozde
tvgozde (üye)
Edirne / Firma

Arkadaşım Katranı kaynatsam olurmu şeker ? ... VHS gibi devri kapanmış bir sistemden ne keramet bekliyorsunuz,bu yüzden ekmek yiyorsak böyle uyduruk işlerle uğraşmaktansa daha kaliteli çekim yapabilecek bir kamera edinmemiz daha doğru olmazmı ? Sonuçta bu uyduruk monitörün çekim kalitesine ne yararı olabilir.

Tarih: 10 Aralık 2010, 10:59 - İp: 78.***.**9.136
yalvacyesilcam
yalvacyesilcam (üye)

"Arkadaşım Katranı kaynatsam olurmu şeker ? ... VHS gibi devri kapanmış bir sistemden ne keramet bekliyorsunuz,bu yüzden ekmek yiyorsak böyle uyduruk işlerle uğraşmaktansa daha kaliteli çekim yapabilecek bir kamera edinmemiz daha doğru olmazmı ? Sonuçta bu uyduruk monitörün çekim kalitesine ne yararı olabilir."

DEMİŞSİNDE SEN MD 9000 MD 10000 VEYA SONY 10000S GİBİ KAMERALARLA M3500 VEYA M 3000 VEYA M 9000 İ BİRMİ TUTUYORSUN BENİM GÜCÜM YOK VE ŞU ANDA M 9000 İLE MÜKEMMEL ÇEKİMLER YAPIYORUM VE AYRICA DİĞER KAMERALAR BURDA BAHSETTİĞİM KAMERALARDAN ÇOK ŞİKAYET VAR MD SERİSİNDE KAFA ARIZASI SONY DE İSE BULANIKLAŞMA OLDUĞUNU MİLLET SÖYLÜYO
AYRICA DEDİĞİM GİBİ BENM GÜCÜM YOK OLSADA 15000 TL GİBİ Bİ FİYATA ALIRIM OYUNCAK ALMAM BANA GÖRE M SERİSİ VHS KAMERALAR BURDA BAHSETMİŞ OLDUĞUM MD SERİSİ VE SONY DEN BENCE DAHA İİ VE GÜZEL HER YOLA GELİO 50 KASETTE Bİ KAFA TEMİZLETSEM BAKIM YAPTIRSAM ÇAMURDA BİLE ÇEKİO ... BAŞKA KAMERALARI BİLMEDİĞİM İÇİN YORUM YAPAMAM ..

YANA TAKILAN EKRANDA SALON ÇEKİMLERİNDE ÇEKEN KİŞİ İÇİN DAHA OPSİONEL Bİ ÇEKİM YAPMASINI SAĞLIYOR RAHAT ETTİRİYOR..

Tarih: 13 Aralık 2010, 08:21 - İp: 78.***.**2.186