hkuterhk
hkuterhk (üye)
İstanbul / Amatör

Panasonic Ag-hmc70

Arkadaşlar Panasonic AG-HMC70 kamerasını kullanan var mı nasıl bir kameradır alsam sorun çıkarır mı çünkü md9000 beni çok yarı yolda bıraktı acaba bu kamera da aynı mı ve de fiyatı ne kadardır nerden temin edilir araştırdım ancak fiyat konusunda hiçbir bilgiye ulaşamadım bilgisi olan varsa bilgilendirse sevinirim şimiden teşekkür ederim .

Tarih: 2 Ocak 2010, 13:10 - İp: 78.***.**4.40
hkuterhk
hkuterhk (üye)
İstanbul / Amatör

yokmu arkadaşlar bilgisi olan?

Tarih: 3 Ocak 2010, 18:58 - İp: 78.***.**1.201
demir.mdd
demir.mdd (üye)
Kütahya / Stüdyo Fotoğrafçısı

ben kullanıyorum iki tane var elimde ve memnunum...kayıtları hafıza kartına yapıyo...veri yi kopyalamak bilgisayarına bağlı olarak uzun yada kısa sürer...mts formatında çekim yapıyor,ama dvd veya vcd çevirirken çok uzun sürüyor mesela bi saatlik videoyu çevirmek dört beş saat sürüyor...fiyat için başarı elektronikle görüşebilirsin ben geçen yıl 4600 tl civarında aldım....

Tarih: 2 Nisan 2010, 13:49 - İp: 78.***.**0.163
akhisar
akhisar (üye)
Almanya / Firma

bende dört tane Panasonic AG-HMC71 var yaklasik 2 yildir kullaniyorum avantajlari saymakla bitmez .sayin demir.mdd 1 saatlik cekim dvd cevirme 5 saat sürdügünü belirtiyor ben 2 saatlik cekimi en fazla 1.30 saate bitiriyorum kullandiginiz program ve bilgisayarla alakali bir durum ben su an corel video studio pro x3 kullaniyorum oldukca hizli ilgilenenleir icin bu adresten test versiyonu indirebilirsiniz . http://www.corel.com/servlet/Satellite/de/de/Product/1175714228541#tabview=tab0

Tarih: 7 Nisan 2010, 11:13 - İp: 213.***.**4.50
robot1
robot1 (üye)
Aydın / Özel Gün Fotoğrafçısı

şu panasonic m3000 modelinin aynısını 3 ccd yeni kameralarda yapmadılar ya bu markanın firmalarına kırgınım bir fotoğrafçı olarak.el kadar dijital sony de tonla var bunlarda yok bu firmadan ricam efek atılarak yeni versiyon yüklenebilen bir kamera üretmeleri.vallahi satışta rekor kıracaklar ama nerdeeeee.tabi biri eksik oldu mu biz de yan markalara kayıyoruz.suç biz de değil üreten firmada. bu güne kadar bu derdimişzi tınlayan olmadı.

Tarih: 7 Nisan 2010, 22:43 - İp: 88.***.**7.171
akhisar
akhisar (üye)
Almanya / Firma

sayin robot1 panasonic m3000 modeli vhs ve oldukca iyi kameraydi bence panasonic ag-hmc 71 modeli m 3000 modelinin yeni versiyonu yani 3ccd kartli ve hd hali boyutlarida müsteriyi oldukca tatmin ediyor görüntü kalitesinie laf yok

Tarih: 7 Nisan 2010, 23:33 - İp: 213.***.**6.94
  • 1