yalvacyesilcam
yalvacyesilcam (üye)
Isparta / Stüdyo Fotoğrafçısı

Omuz Tripodu Hakkında

Uzun çekimlerde kollarım çok ağrıyor. sabit tripod bi yere kadar idare ediyo mutlaka farklı yerleride çekmem gerekiyor . bundan dolayı tripot düşünüyorum ama karasızım Sorularım şunlar
Arkadaşlar omuz tripodu kullanmak çekimin kalitesini arttırırmı ?kullanan varmı ? almayı düşünüyorum ama kararsız kaldım . Siz olsanız ve elinizde omuz tirodu olsaydı kullanırmıydınız ?http://www.sanalpazar.com/item_details.php?name=Omuz-Tripodu--FotoVideo-Kamera-Omuzlugu&auction_id=1137696&malid=biarada mesela b u linkte 60 65 tl civarı ...

böyle bişiii

Yorumlarınızı bekliyorum....

Tarih: 10 Temmuz 2011, 06:33 - İp: 81.***.**2.244
-olympos-
-olympos- (üye)
Antalya / Stüdyo Fotoğrafçısı

Ben 3 yıldır kullanıyorum çok rahat ettim ve çekime çok fark getiriyor, sabaha kadar çekim yapsam yorulmam vede kameraya istediğin hareketleride çok rahat uyguluyorum , Benim yaptığım çekimler çok farklıdır bilinen standart çekimlere benzemez.
Yalnız resimde görünen alet deyil, benim kullandığım almanyadan getirtmiştim, tamamen metal, plastik deyil, kamera alete tam oturuyor, resimdekinde tam oturmaz sürekli döner kamerayı rahat kullanamassın, ben resimdekini aldım 10 dakka kullanamadım,
çöpe attım, benimki buna benziyor ama aynısı deyil. Bir kaç parça daha farklı,kameranın takıldığı aparat farklı tam yapışıyor. Birde göbekteki destek mekanizması farklı .Fotoğraf daha sonra koyarım. İyi çalışmalar.

Tarih: 10 Temmuz 2011, 13:36 - İp: 62.***.**8.253
hbaysal
hbaysal (üye)
Kastamonu / Stüdyo Fotoğrafçısı

Arkadaşım düğün çekimlerinde kullanmak için aldım. ama 2 defa kullandım. Kısa sürede bel ağrısı yapıyor. Tavsiye etmem. Fotoğrafcılık fuarında görmüştüm bele takılanları var Futbol maçlarındada kullanıyorlar adını hatırlayamadım.Fiyatı yüksekde olsa kullanışlı bir aparat.

Tarih: 11 Temmuz 2011, 05:21 - İp: 88.***.**0.81
stilmemo
stilmemo (üye)
Iğdır / Meraklı

#kemal42' tarafından 17.04.2015 23:01:07 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 20 Mart 2012, 03:11 - İp: 78.***.**8.82
  • 1