tembeleryk
tembeleryk (üye)
Samsun / Amatör

Takdire Şayanhp Müşteri Memnuniyeti

msn den bir arkadaş (kendisi d70 kullanıyor yeni aldı)HP marka makinasının pil kapağının kırılmış olduğunu söyleyip benden yardım istemişti önceden aldığım görüntülerden fikir sahibi olmuştum kolay atlatılabilir bi sorundu zaten beraber hallettikte

ama burada asıl vurgulamak istediğim HP nin üstün müşteri memnuniyeti ve fiyat politiksıdır yorum size ait fotoğraflar ve msn konuşmasının bir kısmını yayınlıyorum

basit bir pil kapağı = 180$ + kdv sanırım makineyi değişecekler

konuşmalarımızdan bir gün sonra arkadaş nihayet onarmış tabi ilk tecrübesi olduğu için biraz acemice ama iş görüyor HP yide burdan öpüyorum [>:D ]

Tarih: 5 Şubat 2006, 14:36 - İp: yok
emrahçınar
emrahçınar (üye)
Denizli / Amatör

hp yi tebrik eder başarılarının devamını dilerim

Tarih: 5 Şubat 2006, 20:08 - İp: 85.***.**5.18
dunesea
dunesea (üye)
İstanbul / Amatör

bu insanlar o 180 doların nasıl kazanıldığını bilmiyorlar galiba

bantla tuttururum daha iyi be

Tarih: 5 Şubat 2006, 23:30 - İp: 85.***.**7.10
feridunb
feridunb (üye)
Ankara / Amatör

suç arkadaşında ki HP fotoğraf makinası alıyor..
ekmeği fırıncıdan alacaksın manavdan değil

Tarih: 6 Şubat 2006, 17:07 - İp: 84.***.**0.227
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Positiften örnek alsınlar kendilerine. Yuh......
Hp nin hangi makinası 180 dolar mışki kapağı o kadar olsun. Biz buna esnaflıkta müşteri kaçırma için elinden geleni yapmak deriz. Olsada olur, olmasada olur politikası. Ama yakın bir gelecekte olmayacak .
Hata sizde alacaksanız japon alın sorun yaşamayın. Cık cık cık...

Tarih: 6 Şubat 2006, 23:46 - İp: 85.***.**9.145
tembeleryk
tembeleryk (üye)
Samsun / Amatör

burada amaç makinayı yapmak değil zaten HP de burada amaç ya yeni makinanın parasını ondan alıp kapağı takmak ki ellerinde parça olduğunu zannetmiyorum zaten kabul edilebilecek bir rakam değil sadece başından savmak bence makinayı değil tamir etmeyi açmaya bile korkuyorlar zaten bu ve bunun gibi kişiler satalımda nasl olursa olsun mantığındalar garanti yada müşteri memnuniyeti mağzanın kapısından çıkana kadar

Tarih: 6 Şubat 2006, 23:55 - İp: 85.***.**6.15
  • 1