flashcolor
flashcolor (üye)
Bursa / Stüdyo Fotoğrafçısı

Sakın Almayın Kodak P 880

YANILIPTA ALDIGIM HİÇBİR SERVİS DESTEGİ HİÇ BİR SATICI FİRMA DESTEGİ OLMAYAN Bİ MAKİNE BEN ÇOK SORUN YAŞADIM SİZDE YAŞAMAYIN MAKİNEDEKİ SORUN HER ON ÇEKİMDE BİR DUDAKLAR SİMSİYAH CIKIYO FUARDA KODAK SITANTINDA HİÇ BİR YETKİLİDENDE CEVAP ALAMADIM İLGİLERİNİZE BİRDE MAKİNE ÇOOOOOOOOOOKKKKKKKK YAVAŞ

#flashcolor' tarafından 12.05.2007 23:24:09 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 12 Mayıs 2007, 23:21 - İp: 88.***.**5.98
flashcolor
flashcolor (üye)

sayın hazerd öle bi sorunu oldugunu sanmıyorum tam on kare olmasana belli olmuyo sorunun ne zaman yapacagı belli koyu kıyafetli kişilerde oluyo ne olursa olsun kodak gibi bi firmanın en son ve ve yüksekkalitede cıkarttıgı bi makine bana cevap verememelerini anlamadım onlarda hiç araştırıp cevap yazmadı acıklama yapmadı bende yazdım selamlar sevgiler

Tarih: 20 Mayıs 2007, 15:41 - İp: 88.***.**4.184
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

slm flash color.öncelikle makinayı aldıgın firma bu konu ile ilgilenmedimi..fuar zamanı standlarda duran kişiler teknik servis degil.bunu bilmelisin..sana makinan garantili ise bir adres vere bilirim...kodagın teknik servis adresi..

Tarih: 20 Mayıs 2007, 21:31 - İp: 88.***.**7.71
flashcolor
flashcolor (üye)

sevgili liebster gerek yok ben yolladım servise ama yapamadılar aynı şekilde geriye geldi bende biliyorum fuardakilerin ne iş yaptıgını danıştım sadece ama cevap alamadım onların beni arayacagına ben nları defalarca aradım onlar ilgilenmediler yazık yapacak bişey yok aman boşver zaten ben bütün mkinelerimi nikon yaptım a dan z ye kadar

Tarih: 27 Mayıs 2007, 13:08 - İp: 88.***.**9.43
gencmenn
gencmenn (üye)
Almanya / Amatör

ya ben nerdeyse bir yildir cekim yapiyorum, bende öyle bir problem olmadi.p880 ile cekim yaptim fotograflara bir bakin, bence sizinkinde ariza var

Tarih: 27 Ekim 2007, 05:29 - İp: 213.***.**9.236
  • 1