drtamer
drtamer (üye)
Malatya / Amatör

Özgür Fototeknik-teşekkür

Merhaba arkadaşler,
Nikon Coolpix 3700 makinemde çıkan problemi çok kısa süre içinde ve diğer servislerle kıyaslanınca "oldukça" uygun şartlarla giderdikleri için başta Aziz Bey olmak üzere tüm personele teşekkür etmek istiyorum. Güzel bir sohbet de cabasıydı.
Teşekkürler Özgür FotoTeknik.
Tamer

Tarih: 20 Kasım 2006, 21:46 - İp: 193.***.**2.10
cemone
cemone (üye)
İçel / Amatör

Isini iyi yapan profesyonelleri okuyunca mutlu oluyor insan..

Tarih: 21 Kasım 2006, 10:57 - İp: 196.***.**5.194
ocant35
ocant35 (üye)
İzmir / Amatör

Özgür Fototekniğin adı yabancı değil.
İzmirden bir arkadaşım sanıyorum Nikon coolpix 990 makinesinin af problemini hayli ekonomik ve posta ile halletmişti.
Güzel sohbeti kaçırdığını arkadaşıma ileteceğim.
Teknoloji tutkunu, çok değerli bir dostumdur.
Tekrar teşekkürlerini ben de ileteyim.

Tarih: 21 Kasım 2006, 14:36 - İp: 85.***.**7.134
norax
norax (üye)
Tekirdağ / Amatör

İşin manevi boyutunu ticari boyutunun önünde gören insanlarımızın olması ne kadar güzel

Tarih: 21 Kasım 2006, 16:25 - İp: 88.***.**3.219
bitpire
bitpire (üye)
İstanbul / Amatör

Hazır böyle bir konu açılmışken bu vesileyle ben de her ziyaretimde gösterdikleri yakın ilgi ve bilgi paylaşımlarından ötürü başta Özgür bey ve Aziz bey olmak üzere tüm Özgür fototeknik çalışanlarına teşekkürlerimi ve selamlarımı iletiyorum.

Tarih: 22 Kasım 2006, 14:25 - İp: 213.***.**5.242
tilki
tilki (Denetçi)
İstanbul / Doğa Fotoğrafçısı

Başta Nikon olmak üzere bir çok markada kalıcı çözümler üretebilen yani "İşin Kompetanları" ile tanışmak,çalışmak çok önemlidir.Bu anlamda..
Sevgili Özgür ve Aziz ile birlikte lens prof.Muhammet ustaya Öncelikle Dostluğa verdikleri değerden,İnsana güven veren tecrübelerinden dolayı yeri ve sırası gelmişken bende teşekkürü borç bilirim..

Sevgiler Selamlar

Akın Çoban.

Tarih: 22 Kasım 2006, 17:50 - İp: 85.***.**1.245
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Özgür Foto teknikdeki arkadaşlara, yardım ve yol göstermeleri nedeniyle bende teşekkür ediyorum..

şu anda, askerlik görevlerini yapan özgür foto teknik görevlisi arkadaşlarada, hayırlı tezkereler diliyorum.. [>:D

Tarih: 24 Kasım 2006, 09:43 - İp: 85.***.**3.230
  • 1