rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

Media Markt A Teşekkür Ve Tebrik

14 gün önce aldığım Olympus E-420'yi
dün titreşim önleme sistemi olmadığı için iade etmek istedim.
Çok fazla sorun etmeden, güzel bir muayene sonucunda ürünü geri alıp ücretini iade eden Media Markt'a teşekkür ederim
Ayrıca Müşteri memnuniyetini önde tutan anlayışlarından ötürü tebrik ederim.

E-520 henüz satışa girmediği için iade karşılığı alışveriş yapmadım.. Olsaydı, iade tutarı kadar hediye çeki alarak bir üst modeli yine aynı yerden alacaktım.

Şimdi E-520'nin Media Markt raflarına gelmesini bekliyorum.

Herkesede elinizde dokunup gördüğünüz malı satın almayı tavsiye ediyorum.

Tarih: 9 Ekim 2008, 10:17 - İp: 88.***.**5.3
mavi_izci
mavi_izci (Objektif)
Ankara / Amatör

Mediamarkt benim beklediğimi yapmış ne mutlu ki ben de ordan almıştm ve bir sorun olduğunda gönlüm rahat olacak yine...

Rokomet,peki senin gerekçen sadece titreşim önleme şeysinin farkında olmaman mıydı?

Tarih: 9 Ekim 2008, 10:27 - İp: 144.***.**8.212
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

iki taraflı şifai söylemleri (sözde kalan) sebepleri bir kenara bırakırsak resmi olarak "memnun kalmadım çünkü titreşim önleme özelliği yokmuş" demem yeterli oldu..
onun haricinde güzel makine..
teknik özellikleri burdan sıralamayım zira pek çok inceleme sayfasında yazıyor
ama teknik inceleme sayfalarında yazılamayabilecek birkaç minik özellikte hoşuma gitti.. Başkaca marka/modellerde varmı bilmiyorum..
tepedeki yanyana iki tekerden biri ana ayar yani mod seçimi tekeri, diğeride poz telafisi tekeri ama başka bir çok fonksiyonu var.. mesela ön izleme modunda sola çevirirseniz fotoğrafları çok sayıda ekrana sığdırıp galeri havasında gösteriyor sağa çevirirseniz fotoğrafa LCD ekranda zoom yapıp ayrıntılı bakmanızı sağlıyor..

hepsi bir kenara Live View yani canlı önizleme özelliği müthiş.. hatta canlı önizleme esnasında focus yapabiliyor.. başka makinede görmedim bu özelliği..

Tarih: 9 Ekim 2008, 10:33 - İp: 88.***.**5.3
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

sony A300 incelememişsin abicim gerçi aynı fiyata da bulamazsın sony'i

Tarih: 9 Ekim 2008, 10:50 - İp: 81.***.**7.150
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

incelemem mi..
hatta a350 yi bile inceledim..
incelemek şöyle dursun a350 ile 25-30 çekim yaptım..
ha aldım alıyordum.
ama ne bileyim olympus'a daha bi ısındım..

Tarih: 9 Ekim 2008, 11:05 - İp: 88.***.**5.3
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

iş duygu$aldı değil mi
ama fiyat/performans olarak oldukça iyi olympus. iki lensli kit oldukça iyi. bir ara pazar emmi de heveslendiydi. o almaktan vazgeçtiyse KESİNLİKLE İYİ BİR MAKİNEdir.

Tarih: 9 Ekim 2008, 11:17 - İp: 81.***.**7.150
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

zaten pazar almıyor diye aldım ben..
dediğin gibi kesin iyi makinedir..

hatta az daha matrix bile alacaktım.. o aldı hemen siparişi iptal ettim... o aldıysa bi sakatlık vardır diye..

gerçi 4:3 formatı olması ve lens yelpazesi olmaması hasebiyle Kontur da veto etti olympusu ..

Tarih: 9 Ekim 2008, 11:25 - İp: 88.***.**5.3
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

fotoğafı zevk için çekeceksen işini fazlasıyla görür
ama iş için çekersen yine de görür buardaki pek çok stüdyocu arkadaş olympus kullanıyor ben de birkaç vesikalık çektirdiydim daha çok beğendim onların verdiği fotoyu gerçi onlardan daha güzel yapardım rötuşu da neyse paraflaşım yok evde, kendimi çekemiyom bide.

Tarih: 9 Ekim 2008, 11:33 - İp: 81.***.**7.150
el-cezeri
el-cezeri (üye)
İstanbul / Meraklı

Uyarı

1. Forumda yazılan mesajlardan tamamen üye sorumludur.
  2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
  3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
  4. Konunuzu, ilgili ve sadece tek bir bölüme açın.
  5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
  6. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
  7. Site tanıtımı, reklam, satış ve satın alma ilanı şeklindeki mesajlar silinecektir.
  8. Özel mesaj sistemi ya da mail üzerinden dosya ve bilgi paylaşımı talebi içeren mesajlar silinecektir.
  9. Programların crack ve seriallerini dağıtmak, crack, warez, hack benzeri sitelerin tanitimi kesinlikle yasaktır.
  10. Telif hakları kanunu kapsamında; kullanma klavuzu, görüntülü belge veya dökümanların yayınlanması, bu belge ve dökümanları barındıran sitelere link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  11. Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini yayınlamak ve özel mesaj sistemindeki bir konunun foruma taşınması kesinlikle yasaktır. Rahatsız edici mesajları olduğunu düşündüğünüz üyeyi site yönetimine bildirin.
  12. Foruma konu açan ve cevap yazan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 9 Ekim 2008, 12:37 - İp: 212.***.**5.12
bisquit
bisquit (üye)
Antalya / Meraklı

bu ayki chip dergisinde.. 6 7 tane teknoloji marketi kıyaslamışlar. gerek satıcılara sorulan kazık sorulardan tutun satış iade ürün kargolaması, eve teslimat gibi konulara kadar detaylı bir inceleme yapılmış

birinci sıralarda (farklı kategorilerde) darty ve mediamarkt geliyordu

Tarih: 9 Ekim 2008, 13:31 - İp: 62.***.**1.61
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

bizim gibi kullanıcılar alacağı makineyi belirleyip diğerelrine bakıyor alıyormuş gibi yapıp bildiği makineyi alıyor. ama bizim halkımızın merakı almışken en iyisi olsun diyip D40 yerine D300 satan satış görevlisine denk gelirse seyret cümbüşü. beğendim mediamarkt'ı. sivasa şubelerini ne zaman açacaklar acaba

Tarih: 9 Ekim 2008, 13:43 - İp: 81.***.**7.150