mustafasn
mustafasn (üye)
Denizli / Stüdyo Fotoğrafçısı

Çok Önemli Arkadaşlar Yardımmmmm

arkadaşlar md9000 kameramı seervise gönderdim servisten geldiğinde direk olarak çekime gittim kontrol etmeden yaklaşık lp ayarında 8 adet kaset çektim ve aktarımına girdiğimde sesin kesik kesik
çıktığını gördüm ve servisle görüştüğümde durumu iletmem neticesinde hata ile ses alıcı aksamlarının kablosunun çıkmış olma ihtimalini verdi tekrar servise gönderdim kamera suanda ses lerde problem vermiyor ama bu çektiğim 8 kaset ses problemli ne yapabilirim arkadaşlar aktarımdan sonnra yapabileceğim birsey varmı bu ses olayını çözebilirmiyim suanda sadece ihtimalini verdiğim olay da şu üzerine ses kaydı ama anonslar vs. yerleri nasıl düzeltirim nasıl yaparım buna göre tavsiye edeceğiniz program varmı önerilerinizi bekliyorum saygılarımla
[email protected]

Tarih: 16 Ekim 2007, 14:35 - İp: 88.***.**7.255
fotonevzat
fotonevzat (üye)
Uşak / Firma

yıl 1998 benimde başıma geldi bakıma verdim ve ses kablosunu takmamışlar düğün ses yok ozaman lar teknoloji bu kadar ileri değildi hemen ertesi gün duğunde çalan orkestrayı buldum akşama için sözleştık kurduk televizyonu kamarayı orkestrayı başladık dublaj yapmaya 36 saat hiç kalmadan sanisesini kaçırmadan gürüldü olan yerlere güzel muzikler verdik tabi oyun oynayanlarıda aynı şarkıyı aynı ayarda çaldık 1 şarkıyı belkı 150 sefer çaldığımız oldu ama başardık

şimdi senin işin daha basıt pinaccle kulanıyorsan onda sesı ayarlaya bilirsin bizimgibi dublaj yapa bilirsin o orkestrayı bulup tum çaldıkları parçaları once mp3 kaydedersin pinaclede üstüne atı verirsin gürültü olan yerlere başka düğünden gürltü ses leri eklersin tek sorunun uğraşacak olman uğraşmazsan bu beladan kurtulamazsın
HA BU ARADA BEN SERVİSİ MAHKEMEYE VERDİM VE İNAN 1998 DE BİLE 36 SAAT UĞRAŞMANIN PARASINI FAZLASIYLA ALDIM

Tarih: 4 Kasım 2007, 13:21 - İp: 85.***.**5.28
-olimpos-
-olimpos- (üye)
Antalya / Stüdyo Fotoğrafçısı

Kasetleri ne ile okutuyorsun.Çektiğin kamerada okutmayı denedinmi.

Tarih: 4 Kasım 2007, 22:15 - İp: 78.***.**0.4
admaydn
admaydn (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

aynı olay benim başımada geldi harici mikrofon kullanıyorsan mikrofonun şarjını pillerini sürekli kontrol etmeni tavsiye ederim fotonevzat senden korkulur be abi

Tarih: 5 Kasım 2007, 11:19 - İp: 88.***.**5.203
koç2513417
koç2513417 (üye)
Aydın / Özel Gün Fotoğrafçısı

o makinanızda üzerindeki hariç mikrofonu kullan ma .desibel ayarlarda hata veriyor. yine de yaparsa sat.

Tarih: 5 Kasım 2007, 12:05 - İp: 88.***.**0.127
mustafasn
mustafasn (üye)
Denizli / Stüdyo Fotoğrafçısı

arkadaşlar cevaplarınız için teşekkür ederim mahkemeye versen ne gibi hak talep ederizki olan olmuş şimdi sadece kına gecesi olsa iyi o da değilki olan evi kına gecesi gelin alması yani kısaca heryerde bilmiyorum ya hala uğraşıyorum ama aynı piyanistin çaldığı düğünlerin seslerini aldım görüntüden sesi ayıracak programıda buldum adobe Audition süper program ama benim işimi görmicek ne yapayım başa gelen çekilir uğraşıcaz mahkemeye işini görüşelim istersen nevzat kardeşim [email protected] adresim

Tarih: 5 Kasım 2007, 12:26 - İp: 88.***.**1.209
  • 1