simurgcan
simurgcan (üye)
İstanbul / Amatör

Aydınlar Foto

Merhaba,
İstanbul'daki Aydınlar Foto'dan alışveriş yapma niyeti olanlara başımdan geçen bir olayı aktarayım istedim.

Bu firmanın web sitesi üzerinden lowepro marka bir lens kabı sipariş ettim. Sitede ürünle ilgili olarak "Kendi kemerinize ya da bir diğer Lowepro ürününe bağlantı için aparat" yazmakta. Ben de şu anda başka bir lowepro marka çanta kullandığım için bu lens kabını tercih ettim. Lens kabı elime ulaştığında elimdeki çantaya herhangi bir şekilde bağlanma şansının olmadığını gördüm. Bunun üzerine firmayı aradım ve durumu anlattım. Firmada görüştüğüm kişi ise herhangi bir çözüm üretmek veya bir hata olduğunu kabul etmek yerine "geri gönder abicim" şeklinde bir cevap verdi. Telefondaki bir müşteriye böyle hitap edilmesini anlamak mümkün değil. Bu firmadan daha önce alışveriş yapan 1-2 arkadaşımdan da benzer terbiyesizlikte yanıtlar aldıklarını bu durum başıma geldikten sonra öğrendim.

Forum üyelerine durumu iletmek istedim. Bu firmadan ürün almayı düşünenler belki bir kere daha düşünür.

Barış Altan

Tarih: 12 Ekim 2006, 10:31 - İp: 85.***.**8.88
jamako
jamako (üye)
İstanbul / Amatör

simurgcan kardeşim aydınlarla ilgili çok şikayet var;yanlız sen değilsin demek zihniyet bu kadar şikayetten sonrada değişmemiş..üzülüyorum aslında neden dikkate alınmıyo acaba belkide onlar için pek önemli değil müşteri memnuniyeti..madem stoklarında yok neden güncellenmiyor sitesi bu kadar para kazanan bir kuruluş bu sisteme harcıyacak parasımı yok acaba??

Tarih: 22 Ekim 2006, 11:56 - İp: 88.***.**0.19