erkstantane
erkstantane (üye)
İzmir / Amatör

Yeni Üyelik Ve Tanışma

Merhaba arkadaşlar. Bugün üye oldum sitenize. Bütün aramalarıma rağmen yeni üyelik, tanışma gibi bir başlık bulamadım. Belki sitenin acemisi olduğumdandır Yeni üyeler nereye ne yazarlar, kendilerini tanıtırlar mı? Yoksa direk fotoğraf koymaya ve yorumlara mı başlarlar? Çaylakları karşılama komitesi var mıdır? Katrana bulayıp, tüye batırmak kimin görevidir? Bi yardımcı olun

Tarih: 28 Ekim 2010, 00:12 - İp: 213.***.**4.239
erkstantane
erkstantane (üye)
İzmir / Amatör

8 kişi bakıyor bi cevap yazan yok... İyi yere gelmişim

Tarih: 28 Ekim 2010, 00:37 - İp: 213.***.**4.239
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

hababam sınıfının gümleyen kimyacıya alıştığı gibi sizde alışırsınız dert etmeyin

Tarih: 28 Ekim 2010, 04:28 - İp: 88.***.**4.114
zesel
zesel (üye)
İstanbul / Amatör

Üyelik iptal edilmiştir.

Tarih: 28 Ekim 2010, 10:49 - İp: 88.***.**0.244
glorfindel
glorfindel (üye)
İstanbul / Amatör

Merhaba,

Sitemizin toplam üye sayısı : 200.473
Dün üye olan kişi sayısı : 90
Bugün, şu ana kadar üye olan kişi sayısı : 31

Şimdi bu durumda her gelene selam versek, iyi ki geldin desek, burada şunlar bunlar var, siz nelerden alırdınız desek; başka birşey yapmaya zaman kalır mı?

Üye olunca, siteyi takip edersiniz, fotoğraflara bakarsınız, fotoğraf yüklersiniz, insanların fotoğraflarına yorum yaparsınız, onlar sizin fotoğraflarınıza yorum yapar, forumdaki konuları okursunuz, konulara cevap yazarsınız, yeni konu açarsınız (acil, yardım, yandım tutuştum diye açarsınız), sonra o konu kapatılır, sonra yeni konu açarsınız.... böyle yani buralar genelde...

Hoşgeldiniz.

Tarih: 28 Ekim 2010, 12:44 - İp: 193.***.**7.122
erkstantane
erkstantane (üye)
İzmir / Amatör

Anlaşıldı merkez, bizden bekleme sen kaynaş durumu var sanırım sitede

O zaman ben sizlere markasını modelini bile hatırlamadığım kompakt makinelerle çektiğim birkaç fotoğraf sunayım, siz de "heh gene bi acemi gelmiş" deyip hataları, eksikleri falan sıralayın. Çok amatörüm daha 4 gün önce ilk Dslr-Like makinemi sipariş etim, bugün teslim alabileceğimi söylediler. Onunla çekilen fotoğraflardan da koyarım ilerleyen zamanda...

Tarih: 28 Ekim 2010, 14:49 - İp: 78.***.**7.154
steve
steve (üye)
Kocaeli / Meraklı

erkstantane ,iyi bir siteye geldin.bundan emin ol..arkadaşlıkta çok güzel bu sitede.sana hoş geldin derim.pişman olmasın. iyi vakit geçir derim...

Tarih: 29 Ekim 2010, 00:45 - İp: 88.***.**6.106
  • 1