habatay
habatay (üye)
İstanbul / Meraklı

Yeni Makina Almak İstiyorum Yardım

Arkadaşlar 500-600 dolar arasında hem fotosu kaliteli hemde sesli video görüntüsü kaliteli bir dfm almak istiyorum.Bana önereceğiniz bir marka varmı ? Konica minolta z3 için ne dersiniz cevaplayan arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler

Tarih: 8 Temmuz 2005, 15:24 - İp: yok
hekimaydin
hekimaydin (üye)
İstanbul / Amatör

Merhaba,

1. kalite Portable bir makine ihtiyacınıza uygun ise elimde Fuji Finepix F450 var. Amerikadan 2 tane almıştım birisi duruyor, Ürün %100 sıfır kullanılmamış ve denenmemiş, orijinal ambalajında, full USA garantilidir. Ayrıca ben 1 ay iade garantisi veriyorum. Piyasada 950 YTL civarında satılıyor. Ben elden 520 YTL ye verebilirim.

Ürünü detaylı olarak incelemek için ilanımın linkini veriyorum, orada geniş açıklama ve piyasa fiyatlarına örnek linkler vardır:

İLANIMA BAKMAK İÇİN LÜTFEN BURAYA TIKLAYINIZ

Ürünü görmek veya almak isterseniz aşağıdaki mail adresimden veya cep telefonumdan bana ulaşabilirsiniz.

Görüşmek dileğiyle iyi günler dilerim.

A.Hekim AYDIN
0.532.468 54 25
[email protected]

Tarih: 11 Temmuz 2005, 02:45 - İp: yok
hayricelik
hayricelik (üye)
Sakarya / Meraklı

Nikon 5700 alabileceginiz en iyi makina.. O fiyata bulabilirseniz kacirmayin, veya 8700 'e bir sekilde ulasirsaniz, para=performans iliskisini mukemmel gorecejksiniz...

Tarih: 12 Temmuz 2005, 17:21 - İp: yok
adopro
adopro (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

nikon ürünlkerini tavsiye ederim

Tarih: 12 Temmuz 2005, 19:48 - İp: yok
murat 856
murat 856 (üye)
Çanakkale / Doğa Fotoğrafçısı

CANON ve nikona bir göz at!!!

Tarih: 12 Temmuz 2005, 22:14 - İp: yok
soulshred
soulshred (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

fotoraf çekmeyi gerçekten seviyosan analog alderim ama baskı parası çart çurt kasar biraz :D canon300d yada sony 717 iii gider

Tarih: 20 Eylül 2005, 02:30 - İp: yok
mcson
mcson (üye)
Ankara / Amatör

selam...eğer hala almadıysam makineyi Aşağıdaki linke tıklayarak isteğine uygun ve çok ekonomik fotoğraf makineleri bulacaksınBURAYA

Tarih: 25 Ocak 2006, 12:40 - İp: 85.***.**7.56
guronline
guronline (üye)
Yurtdışı / Amatör

sevgili habatay;
bu sorunun cevabini "Fotoğraf Toplulukları" forumunda degil "Fotograf Makineleri" bölümünde alabilirsin..
saygilar...

Tarih: 25 Ocak 2006, 23:57 - İp: 85.***.**1.96
koptik
koptik (üye)
Bursa / Amatör

madem konu açilmisken..bende arkadsla yani durumdayimm..makine almak istiorumm..ben bu konularda daha bayaga amatorum..sehir ve gezi resimler icin en uygun makine ?? lens??cartir curtur??tavsiyeleriniz??

Tarih: 20 Şubat 2006, 20:47 - İp: 81.***.**0.21
  • 1