softdreams
softdreams (üye)
Denizli / Amatör

Temel Fotoğraf Eğitimi Denizli

Temel Fotoğraf Eğitimi Denizli

Kursiyerlere özel internet sitesinde incele http://www.f1fotograf.com/47/4/oku/Temel_Fotograf_Egitimi_Denizli.html

Facebook ta etkinliği incele https://www.facebook.com/events/197705073663920/

EĞİTİME KATILMAK İSTEYENLERİN TELEFONLA ÖNKAYIT YAPTIRMALARI GEREKMEKTEDİR.
İRTİBAT TELEFON: 0 533 211 58 37 Mehmet Can
0532 627 94 87 Mürşide ÇIRAK

F1 Fotoğraf Topluluğu

EĞİTİM İÇERİĞİ HAKKINDA AYRINTILI BİLGİ İÇİN LÜTFEN OKUYUNUZ:

-Fotoğraf çekmeyi öğrenmek istiyor ama bir türlü zaman bulamıyorsanız.
'Sadece teorik bilgi yeterli değil, uygulamalı olarak öğrenmek istiyorum' diyorsanız.
Size harika bir haberimiz var:
6 haftanızı ayırarak hem temel fotoğraf eğitimi alabilir hem de harika fotoğraflar çekmeye başlayabilirsiniz.

EĞİTİMİN AMACI:
Bu eğitim, fotoğrafa ilgisi olan, ancak fotoğraf teknikleri konusunda eksiklikleri olduğunu hisseden, çektiği fotoğrafların yeterli kalite ve etkileyicilikte olmadığını düşünenler için hazırlanmıştır. Hedefimiz, eğitim sonrasında, fotoğraflarınızın artık kıskanarak izlediğiniz profesyonel fotoğraflar seviyesine ulaşmasıdır. Bu eğitim sonrasında fotoğraf okumayı, görmenin bakmaktan farklı olduğunu, fotoğraf makinesinin teknik yapısından, temel ayarlar ve kompozisyon tekniklerine kadar ve son olarak ta hızlı ve kolay fotoğraf işleme– düzenleme tekniklerini öğreneceksiniz.

EĞİTİM KİMLERE HİTAP EDİYOR?
Eğitim, başlangıç seviyesindeki fotoğrafçılara hitap etmekle birlikte, profesyonelleşmek isteyen amatör fotoğrafçılar için de önemli bilgiler içermektedir.

SİZDEN BEKLEDİKLERİMİZ
1. Fotoğrafa ilgili olmanız
2. Hevesli ve hırslı olmanız
3. Öğrenmeye istekli olmanız

Eğer bu kriterlere sahipseniz, eğitim programımız sizin başarılı olmanızı garanti edecek tüm bilgi ve beceriyi size aktaracaktır. İyi bir fotoğrafçı olmanız için çok özel bir yeteneğe sahip olmanız gerekmemektedir. Aksine, başarınız konuyu ne kadar iyi araştırıp öğrenmeniz ile ilgilidir.

Eğitim Dönemi: Nisan- Mayıs

Süre: 6 hafta (4 hafta teorik / 2 hafta uygulama ) toplam 18 saat
Cumartesi grubu: 14:30- 17:30

Temel Fotoğraf Eğitimi ders programı:

1. Hafta: Fotoğrafa giriş ve fotoğraf makinaları, objektifler
2. Hafta: Alan derinliği, enstantane/diyafram değişkenleri
3. Hafta: Işık ve renk bilgisi, filtreler, yardımcı araçlar, kompozisyon bilgisi
4. Hafta: Dış/İç mekan çekim uygulaması (hava şartlarına göre çekim yeri belirlenecektir)
5. Hafta: fotoğraf düzenleme ve işleme temel bilgisi (Nikon Capture NX ve Photoshop)
6. Hafta: Fotoğraf gezisi (Gezi kapsamı ve yeri birlikte belirlenecektir.) 6 saatlik uygulama yapılacaktır

EĞİTİM SONUNDA KATILIMCILARA SERTİFİKA VERİLECEKTİR.

#softdreams' tarafından 01.03.2012 17:52:06 tarihinde düzenlendi.

#softdreams' tarafından 01.03.2012 17:52:34 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 1 Mart 2012, 17:50 - İp: 88.***.**9.240