srebrina
srebrina (üye)
İzmir / Amatör

İzmir Buluşması 2

Merhaba İzmir'li dostlar,

1.İzmir buluşmasına katılıp tadı damağında kalanlar,
katılmak isteyip katılamayanlar(benim gibi),
katılma fikri olmayan ama eastwood'un buluşma sonrası geziyi anlatan yazısını okuyunca katılası gelenler ,kısacası fotoğraf dostlarıyla fotoğraf ve neşe dolu bir gün geçirmek isteyenler, 7 Mayıs Pazar günü tekrar buluşalım diyoruz ..
Yer olarak bu kez Şirince ,Alaçatı gibi öneriler var ..
Siz ne dersiniz?

Tarih: 3 Mayıs 2006, 22:38 - İp: 88.***.**9.147
engin 13
engin 13 (üye)
İzmir / Amatör

netfotograf İzmir toplantısı 2 için;

- kesin gelecek olan kişiler:
ozge81(+2 kişi) , srebrina, eastwood, eratatek, gri, engin13, elips(+1 kişi), burcc

- yer : şirince 7/05/06 pazar

- buluşma yeri: konak-ykm önü
- saat: 8:30
- yola çıkış: 8:40
- tahmini variş: 10:00

- kahvaltı: Le Jardin cafe http://www.sirinceguide.com/lejardin/lej.htm
- menü:serpme: üç çeşit peynir , reçel, zeytin, salatalık, domates, yumurta, free tea
- fiyat: kişi başı 6.50 ytl

- yol: şu an iki araç vardır…
- araçları olanlar lütfen araçları ile gelsinler ki araçları olamayanları da alabilelim..

engin 13
engin saraççı

#engin 13' tarafyndan 26.05.2006 23:24:03 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 5 Mayıs 2006, 12:34 - İp: 85.***.**6.205
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

arkadaslar merhaba..

forumun bu taraflarina hic ugramadigimdan, bu konusmalardan haberim olmadi.. hatta yanlis yapip, izmir bulusmasi diye bir konuyu serbest kursude actim..
isterseniz, her iki yerden de devam edelim konusmaya.. benim gibi bilmeyenler varsa burayi, en azindan cogu kimseyi yakalamis oluruz bu yontemle..

diger konuda belirttigim gibi ben ayin 11'inde gelecegim izmire.. eger ki 20'sinde de bir bulusma olursa, gercekten cok sevinirim, cunku herkesle tanismayi cok istiyorum..

.......................

izmirde, merkezi bir yerde bulusabiliriz.. gunboyu hem muhabbet eder hem de fotograf cekeriz..

gidecegimiz yerin pek de onemi yok diye dusunuyorum acikcasi.. heryerden fotograf cikarilabilir..
merkezi bir yer olmasi, oturup laflayabilecegimiz yerlerin de fazla olmasi anlamina geliyor saniyorum..(ama tabii ki heryerde cafe falan var..)

neyse.. yeter ki, 20'sinde de bulusulsun... [>:D

Tarih: 5 Mayıs 2006, 18:39 - İp: 62.***.**2.10
gri
gri (üye)
İzmir / Amatör

merak etme dadanagast bu fotograf sevgisi içimizde olduğu sürece herhafta bizler bir araya geliriz. [>:D

Tarih: 5 Mayıs 2006, 21:59 - İp: 85.***.**1.215
ergunkaradag
ergunkaradag (üye)
İzmir / Amatör

dadanagast bekliyoruz...

Tarih: 6 Mayıs 2006, 09:12 - İp: 81.***.**2.171
ergunkaradag
ergunkaradag (üye)
İzmir / Amatör

işlerimi iptal ettim. hafif rahatsızlığıma rağmen geliyorum.bağımlılık yaptınız...

Tarih: 6 Mayıs 2006, 09:14 - İp: 81.***.**2.171
golden
golden (üye)
İzmir / Amatör

Arkadaslar dün aksam eger uyuyabilseydim kesin gelirim derdimde artik bu aksam calismazsam ve uyursam yarin gelicem bende ))

Tarih: 6 Mayıs 2006, 10:27 - İp: 85.***.**8.240
elips
elips (üye)
İzmir / Amatör

Arkadaşlar programı okudum gayet güzel yaprak sarmalar bendem. Benzin harcamaları paylaşılmalı...
kalın sağlıcakla..

Tarih: 6 Mayıs 2006, 10:53 - İp: 88.***.**1.147
engin 13
engin 13 (üye)
İzmir / Amatör

ben kek yapıyorum ama.... tmm tmm doktor var... mide konusunda size yardımcı olacaktır

Tarih: 6 Mayıs 2006, 10:55 - İp: 85.***.**6.205
ozge81
ozge81 (üye)
İzmir / Amatör

ben bisey yapamiyorum arkadaslar ama caylar benden olsun
pazargünü görüsürüz

Tarih: 6 Mayıs 2006, 15:33 - İp: 85.***.**5.174
saimeagle
saimeagle (üye)
Ankara / Meraklı

MERHABA BEN YENİ ÜYE OLDUM...BÖYLE GÜĞZEL BİR SİTENİN ,BÖYLE GÜZEL BİR TOPLULUĞU YENİ TANIDIĞIM İÇİN ÇOK ÜZGÜNÜM,KEŞKE DAHA ÖNCE TANISAYDIM
YENİ ETKİNLİKLERİNİZDE BENİDE UNUTMAYIN

Tarih: 7 Mayıs 2006, 11:31 - İp: 85.***.**9.188