nedimy
nedimy (üye)
Bursa / Meraklı

Bursalılar Buraya

memleketimize sahip çıkalım...burda sadece bursalılar konuşsun

düzeltiyorummm...

bursalılar ve kendini bursalı sayan herkesler....

#nedimy' tarafından 05.11.2006 22:05:55 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 5 Kasım 2006, 11:33 - İp: 85.***.**4.167
ayvil
ayvil (üye)
Bursa / Meraklı

Nedim Allah iyiliğini versin

Ha bu arada geçmiş olsun, iyisin inşllh şimdi... sucuklardan zehirlenen sen misin sadece ah Yakup ahh öldürücen milleti yahu [>

Tarih: 5 Kasım 2006, 11:37 - İp: 85.***.**3.68
nedimy
nedimy (üye)
Bursa / Meraklı

ayvil saolasın yakup öldürecekti beni....ama neyse şimdi iyiyim..

ya burda bursanın gezilcek görülecek fotoğraf çekilecek yerlerini felan konuşuruk olmadı bi buluşma ayarlayıp buluşuruk falan filan diye açtım.

bakalım taallep olacakmı!!!

Tarih: 5 Kasım 2006, 11:58 - İp: 85.***.**4.167
hilal1973
hilal1973 (üye)
Bursa / Amatör

efendim nedim süle bakalım neden şehircilik ayrımı var? bide şu sucuk meselesinden hiçbişey anlamadım.sizin aranızdaki muabbet sanırım.bi yerlere gidebiliriz tabi çekim için

Tarih: 5 Kasım 2006, 13:34 - İp: 88.***.**1.143
hdm
hdm (üye)
Yozgat / Amatör

nedimy yani benim ev arkadaşım memleketden getirdim sucuklardan zehirlendi...acile kaldırdık burdan bir kere daha geçmiş olsun dileklerimi bildiririm...bursalılar laf edicenizi kestane şekeri yollayın bize...

Tarih: 5 Kasım 2006, 13:39 - İp: 85.***.**4.167
nedimy
nedimy (üye)
Bursa / Meraklı

evet sucuk meselesine açıklık getirmek gerekirse...
yakuprai ve ben trabzonda okuyup aynı evde kalıyoruz. geçen yakup memleketten sucuk getirdi bi yiyeyim dedim akşamına zehirlenmişim gece gece acile gittik serum felan.... gerçi şimdi iyiyim ama o gece nası geçti bi ben bilirim bi Allah...

bu arada bursa da oturda şehircilik yapma yani!!! güzel ülkemin en güzel şehri!!!

Tarih: 5 Kasım 2006, 13:42 - İp: 85.***.**4.167
nedimy
nedimy (üye)
Bursa / Meraklı

arkadaşlar kestane şekerini felan boşverin. bursaya laf atan adama ben hiç bişety getirmem...

bursayı sevmez yakup haberiniz olsun!!! nedenini kendi de bilmesede!

Tarih: 5 Kasım 2006, 13:48 - İp: 85.***.**4.167
hilal1973
hilal1973 (üye)
Bursa / Amatör

hımmm anladım.peki o sucuklardan sen yemedinmi yakuprai? nedim ' e çok geçmiş olsun diyorum.demek trabzonda okuyosunuz.iyi o zaman bursaya gelince çekim için haber verirseniz görüşürüz.önceden kimseyi istemezdim yanımda.sonra yaşlı bi teyze bana sayıp sövünce artık yanımda birilerini ister oldum .dövülüp sövülmekten korkuyorum yakup gelince sana burdan alayım kestane şekerini.şimdi kargo margo daha masraf çıkıcak

Tarih: 5 Kasım 2006, 13:52 - İp: 88.***.**1.143
ayvil
ayvil (üye)
Bursa / Meraklı

ya kestane şekeri demişken... niye kestane şekeri bu kaddar pahalı yaa hayret bişii!!!

canım çekti bak şimdi... Hilal Hanım bana da alır mısınız acaba kestane şekeri

Nedimler gelene kadar biz ayrı bi buluşma gerçekleştirsek

Tarih: 5 Kasım 2006, 13:57 - İp: 85.***.**3.68
hilal1973
hilal1973 (üye)
Bursa / Amatör

tamam ayvil sana da alırım kestane şekeri.olur biz çıkarız önceden.hem onların gelmesi malum bu karda kışda zor olur.en yakın ve müsait zamanda görüşelim

Tarih: 5 Kasım 2006, 14:05 - İp: 88.***.**1.143
ayvil
ayvil (üye)
Bursa / Meraklı

ne güzel olur...

tamamdır anlaştık o zaman

haydiii Bursalılar nerdesiniiiizzzzzz???

Tarih: 5 Kasım 2006, 14:17 - İp: 85.***.**3.68