denizimsi
denizimsi (üye)
Antalya / Amatör

Antalyada Fotoğrafçılık Kursu Arıyorum

merhabalar..
antalyada öğrenciyim.. fotoğrafçılık kursu arıyorum burada yaşayanlar bilirler diye düşündüm..yardımcı olursanız sevinirim..

Tarih: 24 Eylül 2010, 11:54 - İp: 78.***.**4.222
zaman__
zaman__ (üye)
İstanbul / Firma

öyle bir kurs yok antalyada bi ara biz düşünmüştük fakat düşünce aşamasında kaldı yardımcı olduysam sevindim

Tarih: 24 Eylül 2010, 18:45 - İp: 83.***.**2.19
erdemvarol
erdemvarol (üye)
İstanbul / Amatör

Merhabalar,
Antalyada bildiğim bir fotoğraf kursu yok
Fakat eğer eğer Akdeniz üniversitedeysen Fotoğrafçılık topluluğuna katılabilirsin
Ben geçen yıl aktif değildim
Fakat bu yıl bakacağım paylaşım ve işleyişi nasıl olacak..
Aynı zamanda bir de ANTFOK var açıkçası orda da bir aktifliğim yok.

Tarih: 28 Eylül 2010, 01:46 - İp: 85.***.**2.240
a.c.d
a.c.d (üye)
Antalya / Amatör

anfad ın fotoğraf kursu yeni başladı yetişin bence
zaten bi tek orası veriyo kurs

Tarih: 28 Eylül 2010, 22:17 - İp: 78.***.**9.23
denizimsi
denizimsi (üye)
Antalya / Amatör

evet ANFAD I duydum hatta aradım ama ulaşamadım eğer yerini bulabilirsem ve çok geç kalmamıssam gidebilirim teşekkürler..

Tarih: 28 Eylül 2010, 22:23 - İp: 78.***.**3.80
a.c.d
a.c.d (üye)
Antalya / Amatör

eski otogarda ömer melli iş hanında muratpaşa camiinin karşısında.

Tarih: 5 Ekim 2010, 21:03 - İp: 81.***.**3.147
burc-ing
burc-ing (üye)
Antalya / Meraklı

merhaba deniz bende antalyada fotograf kursu arıyorum ve bulamadım bendede nikon d 90 var birbirmizii haberdar edersek sevinirim ben anfad ın yerini biliyorum kaç kere gittim ama kapı duvar orada kimseyi bulamıyorum telefona dediğin gibi bakmıyorlar ancak büyükşehir belediyesi ekimde açıcak diye biliyorum haber veririrm sana burdan ok

Tarih: 8 Ekim 2010, 12:28 - İp: 95.***.**5.31
coffie
coffie (Objektif)
Antalya / Meraklı

Konuyu yeni gördüğüm için cevaplamakta biraz geç kaldım.
ANFAD 'ta haftada iki gün olmak üzere Salı ve Perşembe akşamları normal dernek toplantıları yapılır.
Diğer günlerde ise yine akşamları Temel Fotoğraf Eğitimi verilir.
Eğitimler her ay düzenlenir.
İletişim bilgilerine alttaki linkten ulaşabilirsiniz.
ANFAD İletişim Bilgileri

Şayet yine ulaşamazsanız buradan bana ulaşabilirsiniz.

DİP NOT :: Dernekte gündüzleri kimse bulunmaz.Çünkü herkes kendi işinde çalışıyor.Ancak akşam ararsanız birilerine ulaşabilirsiniz.

#coffie' tarafından 11.10.2010 20:05:10 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 11 Ekim 2010, 20:03 - İp: 95.***.**9.30
metin_atala
metin_atala (üye)
İstanbul / Firma

selam bize başvurmanızda fayda var henüz kyrs acma düşüncesindeyiz üstadımız nuri bey fotografcılık konusunda özellikle ışık ritmini yakalayan ender fotografcılardandır tel numaramız 3122001 antalya lara da yerimiz

Tarih: 3 Şubat 2011, 11:43 - İp: 78.***.**2.1
evrensel
evrensel (üye)
İstanbul / Haber Fotoğrafçısı

Uyarı

1. Forumda yazılan mesajlardan tamamen üye sorumludur.
  2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
  3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
  4. Konunuzu, ilgili ve sadece tek bir bölüme açın.
  5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
  6. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
  7. Site tanıtımı, reklam, satış ve satın alma ilanı şeklindeki mesajlar silinecektir.
  8. Özel mesaj sistemi ya da mail üzerinden dosya ve bilgi paylaşımı talebi içeren mesajlar silinecektir.
  9. Programların crack ve seriallerini dağıtmak, crack, warez, hack benzeri sitelerin tanitimi kesinlikle yasaktır.
  10. Telif hakları kanunu kapsamında; kullanma klavuzu, görüntülü belge veya dökümanların yayınlanması, bu belge ve dökümanları barındıran sitelere link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  11. Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini yayınlamak ve özel mesaj sistemindeki bir konunun foruma taşınması kesinlikle yasaktır. Rahatsız edici mesajları olduğunu düşündüğünüz üyeyi site yönetimine bildirin.
  12. Foruma konu açan ve cevap yazan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 15 Şubat 2011, 05:24 - İp: 188.***.**4.219
fubu
fubu (üye)
Antalya / Meraklı

üniversideysen bişeyler yappabiliriz :/

Tarih: 5 Eylül 2011, 19:50 - İp: 95.***.**7.185