atakanpasa
atakanpasa (üye)
Ankara / Amatör

Ankara Lılar........

slm ANKARA lılar... nerdesinizzzzzzz.

ANKARAlılar olarak bir şeyler yapalım...

gezi düzenleyebılırız mesala????????

Tarih: 21 Haziran 2007, 21:45 - İp: 85.***.**5.9
winnerboy
winnerboy (üye)
Ankara / Amatör

topluluklar kısmında bu konu ile ilgili dtaylı bilgi bulabilirsin orda ank grubu olarak geziler düzenliyoruz kendi capımızda...

Tarih: 22 Haziran 2007, 02:13 - İp: 85.***.**8.21
hata
hata (üye)
Ankara / Meraklı

Gezi düzenlemek bana ters. Zaten şu anda hafta sonu için mezunlar derneği başkanımızın talimatı ile Beypazarı - Ayaş gezisi düzenlemeye çalışıyorum bir sürü sıkıntı. Hazır gezi bulursam katılabilirim ama.

Tarih: 22 Haziran 2007, 10:45 - İp: 81.***.**9.102
winnerboy
winnerboy (üye)
Ankara / Amatör

valla genelde ank grubu ark oldu birbiri ile ''hadi bu gün cıkalım gezelim'' modundalar o yüzden belli bi programları yok..

Tarih: 22 Haziran 2007, 11:00 - İp: 88.***.**1.196
kiziltug
kiziltug (üye)
Ankara / Doğa Fotoğrafçısı

SELAMLAR
ARKDAŞLAR BİZ KENDİ ARAMIZDA GEZİLER DÜZENLİYORUZ SİZİNLE DAHA YENİ TANIŞACAĞIZ ANLAŞILAN...
ARTIK BİRKAÇ GEZİDEN AFAZLA OLDUĞU İÇİN MSNLERİMİZ FALAN BİRBİRİMİZDE VAR HADİ ÇIKALIM HAFTSA SONU DİYORUZ BİR YER BELİRLEYİP HEP BİRLİKTE ÇIKIOYURZ BU HAFTA SONU GAZİ 7. SANAT DİYE BİR GRUBUMUZ DAHA VAR MESELA ONU LA SİVRİHİSARDAYDIK. GRUP GAZİDE AMA KATILIMCILAR HERYERDEN
BUYRUN DÜŞÜNÜN BİR YER HADİ ÇIKALIM DEYİN BİZ ZATEN HAZIRIZ GELİRİZ... MÜMKÜNSE ANKARA KALESİ, ULUS, VEHURDACIALR SİTESİ OLMASI. BURAALR ARTIK DEFALARCA GEZDİĞİMİZ İÇİN TÜKENDİ...

Tarih: 25 Haziran 2007, 15:44 - İp: 88.***.**7.133
atakanpasa
atakanpasa (üye)
Ankara / Amatör

slm arkadaşlar...

fotoğrafçılık konusunda yenıyım... canon s3 aldım...

nerden ve nasıl başlayacağımı bılmıyorum...

aslında 5 yıldır ANKARA da yaşıyorum ama işim gereği 1 ay sonra MALATYA ya gideceğim.... ve önümüzdeki 4-5 yıl boyunca hayatıma orada devam edeceğim..

benım bu konudakı derdım tam burda bır heyecan başlamışken başkentın nimetlerınden yararlanamadan ayrılmak zorunda kalıcammm...

sizce nerden başlayabılırım ve neler yapabılırımmmm

Tarih: 25 Haziran 2007, 21:55 - İp: 85.***.**5.98
  • 1