sevgibasol
sevgibasol (üye)
Ankara / Amatör

9 Nisan Ankara Kalesinde Buluşuldu

Ben birinci geziye katılamamıştım ama nihayet ikinciye katıldım...Yücel, mehmet,Atıl ve Burak ve ismini bilmediğim 2 arkadaş sizlerle tanışmaktan çok keyif aldım ve eğlendim... Bu geziyi düzenleyen arkadaşlarıma ve katılan arkadaşlarıma çok teşekkür ederim...n.baba nickli arkadaşımızda gelmiş fakat malesef buluşamamış bizle hayırlısı umarım diğer gezi yine pazar olurda ben yine katılıırm ve bu sefer tam bi liste yaparız kesin gelecekler listesi ona göre beklerizz.. çok mutluyum herkese taşakkürlerrr

Tarih: 10 Nisan 2006, 10:45 - İp: yok
mdogan
mdogan (üye)
Ankara / Amatör

memnun kalmana bizde çok sevindik. diğer buluşma olacağı zaman yine pazar günü seçilir muhtemelen. o zamanda gelirseniz memnun oluruz. diğer arkdaşlarında katılması dileyiğle şimgilik hoşçakalın.

Tarih: 11 Nisan 2006, 22:46 - İp: 88.***.**8.68
busbus
busbus (üye)
Ankara / Amatör

Sevgi hanım selamlar. bizlerde sizinle ve esinizle tanıstıgımız icin cok mutluyuz. Umarım bir dahaki gezimizde daha fazla Ankara'lı fotograf sever dostlarla tanısma sansımız olur. sevgiler...

Tarih: 11 Nisan 2006, 22:47 - İp: 81.***.**8.193
mdogan
mdogan (üye)
Ankara / Amatör

profesyonel arkadaşlarıda bekleriz tamam amatoruz ama bilgiyi paylaşmak da lazım ki bizde güzel bişeyler çıkarıp paylaşabilelim :D

Tarih: 11 Nisan 2006, 22:52 - İp: 88.***.**8.68
kiziltug
kiziltug (üye)
Ankara / Doğa Fotoğrafçısı

ARKADAŞLAR BENDE VARIM ANGARALI, FORUMDAN ÇOK GEÇ OKUYORUM MAİL ATABİLİRSENİZ BİRDAHA Kİ BULUŞMA TARİHİNİ GELMEYİ ÇOK İSTERİM İLK BULUŞMAYI Bİ AY SONRA ÖĞRENMİŞTİM İKİNCİYİ 17 GÜN SONRA İNŞALLAH Bİ DAHAKİNİ TUTURUR VE SİZE KATILIRIM AYRICA ARANIZDA GAZİ ÜN. FEF DE VEYA MERKEZDE KAMPÜSTE OLAN VARSA GÖRÜŞELİM DERİM...

Tarih: 26 Nisan 2006, 20:57 - İp: 81.***.**4.101
  • 1