hakanfoto
hakanfoto (üye)
Bursa / Stüdyo Fotoğrafçısı

Yeter Demeyi Öğrenelim

Sayın meslektaşlarım bizler bu mesleğin kölelerimiyiz

Evet kölesi olduk neden isteyen istediği gibi işine gelirse dolar işine gelirse euro şimdi de japon yeni çıktı.
100 japon yeni 126 kuruş iken dolar veya euro ile satış yapan ve bizlere makine ve mallarını satan darfilm şimdi japon yeni ile aldığımızdan dolayı artık satışlarımız bu para birimi üzerinde diyor şimdi bu hak mı adalet mi 80 euro olan 2145 10x15 kağıt bilmem kaç japonyeni diyorlar ya arkadaş euro yükselmedi mi evet neden fiyat değiştiriyorsun daha çok kazanmak için mi
makineleri nasılsa köle fotoğrafçılar aldı mı diyorsun

Ya biz fotoğrafçılar neden bunlara hep baş eğiyoruz neden sesimiz çıkmıyor neden tepki koymuyuoruz. Fiyat değiştiriyorsan almayalım bakalım kime ne satacaklar bakalım o zaman kafalarına göre fiyat değiştirecekler mi yada para birimi ama yok biz fotoğrafçılar devekuşu gibi başımızı kuma gömmekten başka bir ley yapmıyoruz. İsteyen istediği gibi at koşturuyor bana dokunmaya yılan bin yaşasın diyoruz. Yazıklar olsun 25 yılımı verdiğim bu meslekte ses siz kalan meslektaşlarıma tepkinizi koyun yeter diyelim
Herkes para kazansın ama hep bizim sırtımıza vurulmasın biz fiyatlarımızı değitiremiyoruz ama isteyen istediği gibi değiştiryor. Kazanmayacaksak satın almadanda kazanmayalım ama mesleğimize ve bize yapılanları artık görelim ve dur diyelim diyelim ki mesleğimiz elden gitmesin herkese hayırlı işler köle olmadan kazançlı günler

Tarih: 28 Ekim 2008, 15:23 - İp: 88.***.**8.137
snapshot
snapshot (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

çok iyi bir noktaya değinmişsiniz ben şahsen elimdeki shinko cihazını hurda fiyatına verip sony e geçme niyetindeyim...

Tarih: 31 Ekim 2008, 15:30 - İp: 88.***.**9.70
hakanfoto
hakanfoto (üye)

amaç cihaz değiştirmek olmamalı
bizim istediğimiz olmalı
fiyatını söylerken dolar euro japon yeni
yok kardeş yt konuşalım ben tk satıyorum demeliyiz
hem kazandıran biz kaybeden biz olmayalım
ama bunu tüm meslektaşların yapması lazım
ilginize teşekkür ederim en azından yalnız değilmişim
birileri daha var
buda güzel bir adım

Tarih: 1 Kasım 2008, 10:02 - İp: 78.***.**1.214
mhmttsksn
mhmttsksn (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

icraat nerede ?

fotoğrafçıların bir çoğunun amacı ortak menfaat değilki ... Karşıdaki fotoğrafçıya nasıl zarar veririm düşüncesindeler.

Tarih: 1 Kasım 2008, 10:30 - İp: 88.***.**5.73
hakanfoto
hakanfoto (üye)

işte önemli olan bu arkadaşlar
yeter ama hep beraber
bu meslek bizim biz bu mesleği icra ediyoruz ve son söz bizde olursa kimse bizi yönetemez
ben işime gelirse alırım gelmezse almam ve bunu da uyguluyorum
sonuçta öpücük değil para veriyorum ama hakkı olanı
fazlasına yok ben almayayım diyorum

herkes demeli herkes desin
bi,r yerden başlayalım
ne kaybederiz ki

Tarih: 1 Kasım 2008, 10:33 - İp: 78.***.**1.214
hakanfoto
hakanfoto (üye)

malesef vurdum duymaz bir meslek gurubu olmuşuz
dedikodu üretmekten başka yaptığımız yok
çok uazık çok
bugün mesleğine sahip çıkmayanlar yarın sende sahipsiz kalacaksın
dün geçti ama yarın gelecek
işte o gelecekte sahip siz kalacaksın dün senin sahip çıkmadığın gibi

Tarih: 12 Kasım 2008, 14:30 - İp: 88.***.**7.111
hakanfoto
hakanfoto (üye)

çok yazık
meslektaşlarımın kendi mesleğine sahip çıkamamızna üzülüyorum
bana dokunmayan yılan bin yaşasın diyorsunuz ama unutmayın aynı sepetin içindeyiz ve o yılan bir gün seni sokmayacağı ne malum
evet bizler sadece kendi menfaatlarmiz için uğraşmıyoruz birde karşımızdakinin menfaatine eyvallah diyoruz
yazık çok yazık
kendine sahip çıkmayan nasıl mesleğine sahip çıkar
çok yazık be arkadaşlar

Tarih: 18 Kasım 2008, 10:22 - İp: 88.***.**4.24
cengizhan07
cengizhan07 (üye)
Kahramanmaraş / Firma

yeter artık diyorsanız biz burdayız onlar o seviyeye bizim sayemizde geldiler bizim sayemizde de inerler. buna bir durdemek isteyen küçük ve orta ölçekli fotoğrafçı arkadaşları bekliyoruz büyükler zaten kazandı yeter yeter yeter
http://www.netfotograf.com/ilan.asp?ad_id=20449

İlan: Bayilik
İlgili: Ekrem & Nuriye
Telefon: 0 543 452 48 70
Fax:
Adres: CENGİZHAN DİJİTAL FOTOĞAFÇILIK PROMOSYON ÜRÜNLERİ
zerdalilik mah.burhanettin onat cad.yona apt.no: 128

Yer: Antalya, Merkez
Fiyat: ÜCRETSİZ
Adet: 1000
Eklenme: 12.12.2008 03:30:00
Gösterim: 1424
E-Posta: [email protected]
Açıklama: başlangıçta 10 bayi sonrasına beraber karar vereceğiz her ilden ve her ilçeden birtane bayilik verilecektir. detayları msn den konuşalım. lütfen ciddi olanlar eklesinler msn. iddamız bulunduğunuz ilde yada ilçede tek olacaksınız ve bu bayilik sisteminde çok kötü durumda olan ve orta ölçekli işletmeler öncelikli olacak. meslektaşlarıma işlerinde başarılar.

Tarih: 14 Aralık 2008, 01:39 - İp: 88.***.**7.51
  • 1